کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
نمایش عروسکی جوجمون
-
رایگان

نکات جادویی در زمان خرید عروسک

شاید برای شما اتفاق افتاده است که قصد خرید عروسک را دارید ولی نمی دانید که چه نکاتی را باید رعایت کنید تا به بهترین شکل خرید عرسک را انجام دهید. این مقاله به شما کمک می کند تا با در نظر گرفتن نکاتی در خرید عروسک بتوانید انتخاب بهتری را تجربه کنید. پس با ما باشید.
 
آیا خرید عروسک برای همه‌ی رده های سنی مجاز است؟
 
برای خرید عروسک دیده اید که عروسک های موجود در بازار متفاوت می باشند. بسته به نوع، جنس، سایز، طراحی و کاربرد می توانند در رده های سنی مختلف استفاده شوند.
مطمئنا زمانی که شما قصد خرید عروسک را دارید، رده سنی شخصی که برای او عروسک می خرید را باید مد نظر داشته باشید. عروسکی که برای یک کودک 4تا5 ساله می خرید با عروسکی که برای یک نوجوان 16 تا 17 ساله  خریداری می کنید می بایست در برخی ویژگی ها متفاوت باشند. فرض کنید برای یک نوزاد یک عروسک دو متری بخرید. قطعا این عروسک برای این نوزاد مناسب نمی باشد.
یا مثلا زمانی که قصد خرید عروسک برای یک پسر بچه 7 ساله را داریم ملاک های انتخاب آن متفاوت می باشد با زمانی که قصد خرید عروسک برای یک پسر 5 ساله را داریم. سعی می کنیم برای کودک دختر یک عروسک دخترانه با مو های بلند خریداری کنیم و برای کودک پسر مثلا عروسک مرد عنکبوتی بخریم.
بنابراین یکی از ملاک های ضروری که در هنگام خرید عروسک باید مد نظر قرار دهیم رده سنی شخصی است که قرار است برای او عروسک بخریم.

خرید عروسک برای دختر بچه ها، خرید عروسک برای پسر بچه ها
 
شاید بیشتر این باور در میان مردم جامعه وجود دارد که عروسک مختص دختر بچه هاست و پسر بچه ها علاقه‌ای به عروسک ندارند و خرید عروسک برای پسربچه ها مناسب نیست. اگر شما در مورد پسر بچه ها چنین نظری دارید باید بگوییم که اشتباه است.
همان طور که کودکان دختر نیاز به بازی با عروسک دارند در کودکان پسر هم چنین نیازی وجود دارد و کاملا احساس می شود. اساسا عروسک یک همبازی مناسب و شاید در برخی مواقع ضروری، برای کودکان به حساب می آید.
در بازار هم عروسک های دخترانه و هم عروسک های پسرانه به وفور به چشم می خورند و شما برای خرید عروسک برای هر دو جنس مشکلی ندارید.
فروشگاه اینترنتی جوجمون این افتخار را دارد به منظور خدمت رسانی به شما عزیزان عروسک، اسباب بازی، کارتون، انیمیشن، موزیک، نمایش، شعر کودکانه و هرآنچه مورد نیاز شما و کودکان عزیزتان می باشد را در وبسایت جوجمون ارائه دهد.
 
                                                                            برای ورود به فروشگاه اینترنتی جوجمون کلیک کنید.

چرا برای کودک باید عروسک خرید؟
 
شاید از خود بپرسید خرید عروسک برای کودکان چه ضرورتی دارد؟ باید گفت تقریبا نیمی از کودکان دوست دارند همیشه یک عروسک به همراه داشته باشند. وابستگی کودکان به عروسک از سنین بین 4 ماهگی تا یک سالگی شکل می گیرد. کودک تنهایی های خود را با عروسک پر می کند. بسیاری از والدین خرید عروسک را قبل از تولد کودک انجام داده و به عنوان ملزومات سیسمونی تهیه می کنند.
هنگامی که کودک در کنار پدر و مادر خود نمی باشد، همراه بودن عروسک در کنار او این خلا را تا حدودی پر می کند. یکی دیگر از نکات حائز اهمیت این است که حضور مادر و همچنین عروسک برای کودک تسلی بخش است اما حضور یکی تاثیر مثبت دیگری را بیشتر نمی کند.
همراه داشتن عروسک برای کودک یک نیاز تلقی شده و همین طور تاثیر آرامش بخشی که این وسیله برای کودک دارد بسیار مهم و حائز اهمیت است. اما والدینی که کودکشان همیشه عروسکش را همراه خود دارد مطمئن باشند که این موضوع هیچ تاثیر مثبت یا منفی در آینده کودک ندارد. فقط مرتبا عروسک او را تمیز کنید و مراقب باشید که فرزندتان دوست مهربانش را گم نکند.
خرید عروسک برای کودک از جهات دیکر نیز مورد بررسی قرار می گیرد. کودکان نسبت به بزرگترها بسیار احساسی‌تر، پرانرژی تر و سرشار از افکار و دنیای کودکانه خود هستند. عروسک وسیله‌ای است که از این حیث بسیار می تواند به کودکان کمک کند.
زمانی که عروسکی را متناسب با احوال کودکی برایش خریداری می کنیم و به او می دهیم، کودک با آن بازی می کند، به آن عشق می ورزد، با آن دوست می شود و آن را وارد دنیای کودکانه خود می کند. همین نکات به ظاهر ساده است که در رشد فکری و عاطفی، ذهنی و تربیتی کودک موثر است.
به کمک عروسک ها خیلی از نکات را می توان به کودکان آموخت و آن ها را آماده دنیای بزرگتر کرد. به شما توصیه می کنیم اگر قصد آموزش به کودکان را دارید با خرید عروسک نمایشی این کار را راحتر و موثرتر انجام دهید. طرح بازی و سرگرمی همراه با نکات آموزنده تربیت صحیح کودکان را بهمراه دارد.

12 نکته جادویی خرید عروسک برای نوزادان
 
قبل از اینکه نوزاد دلبندتان به دنیا بیاید، برای تهیه سیسمونی یا پس از تولدش در سنین مختلف اقدام به خرید عروسک می کنید. قبلا شرح دادیم که کودکان از حدود 4 ماهگی تا یک سالگی عروسک ها را درک می کنند و به آن ها وابسته می شوند. قبل از خرید عروسک برای نوزاد باید نکاتی را در نظر گرفته و رعایت کنیم که در زیر به آن ها اشاره شده است:
1- در زمان خرید عروسک علاوه بر اینکه به جنس و زیبایی عروسک توجه لازم را داریم باید دقت کنیم در ساخت عروسک چه موادی به کار رفته است. در برخی عروسک ها ممکن است مواد فلزی و دکمه استفاده شده باشد. باید دقت شود این قبیل اجسام تیز و برنده نباشند و از مواد بازیافتی تولید نشده باشند.
2- عروسک های سخنگو یا عروسک هایی که چراغ دارند خوب نیستند زیرا کودک را از خواب بیدار می کند و از طرفی هم پدر و مادر را اذیت می کند.
3- در ساخت بعضی عروسک ها از شیشه استفاده شده است. حواسمان باشد که این شیشه ها نباید شکستنی، تیز و یا برنده باشند و باید لبه های آن ها گرد باشد.
4- به لباس عروسک و جنس عروسک دقت کنید. عروسکی را بخرید که لباس آن قابل شستشو باشد.
5- در خرید عروسک باید دقت شود که نباید از سنجاق و سوزن و لوازم نوک تیز و برنده استفاده شده باشد.
6- در انتخاب عروسک هایی که از پارچه های پرزی ساخته شده اند باید دقت کرد زیرا همه این نوع عروسک ها برای کودکان کمتر از یک سال و نیم مناسب نیستند.
7- عروسک نباید خیلی کوچک باشد چون بچه نمی تواند به راحتی آن را بگیرد و از طرفی هم زود گم می شود.
8- عروسک نباید بیش از اندازه بزرگ باشد، زیرا آغوش گرفتن آن برای کودک مشکل است و زمانی آن را روی تخت بخواباند همه جای تخت را می گیرد.
9- اگر در ساخت عروسک از زیپ، چشم، بینی، کفش، دستکش، آویز، دکمه، پاپیون و از این قبیل اجسام استفاده شده باشد حتما باید دقت کرد کاملا سفت و محکم باشند و قابل جدا شدن نباشد. زیرا ممکن است کودک آن ها را ببلعد.
10- به هیچ وجه نباید عروسک های باطری دار در اختیار خردسالان قرار داد.
11- و بالاخره اینکه عروسک کودک باید از جنسی قابل شستشو باشد.
12- قوانین خاصی را نمی توان در مورد شکل و رنگ عروسک در نظر گرفت زیرا علائق کودکان با هم متفاوت است. اما به هر حال عروسک های نرم و سبک بهتر است. بعضی مادران نیز عقیده دارند پس از خرید عروسک باید آن را شست که این موضوع به خود شما بستگی دارد.

 

آنچه آقایان در خرید عروسک باید بدانند، آنچه خانم ها در خرید عروسک باید بدانند.
 
خانم ها علاقه خاصی به عروسک دارند و بیشتر دوست دارند عروسک هدیه بگیرند بنابراین، شما با خرید عروسک و هدیه به عزیزانتان به استحکام رابطه خود بسیار کمک می کنید. در حقیقت اگر شما قصد دارید محبت خانم ها را به خود جلب کنید یا دوست دارید نامزدتان بیشتر به شما عشق ورزد یا دختران را خشنود کنید با خرید عروسک و هدیه به او به هدف خود خواهید رسید.
در انتخاب عروسک برای خانم ها باید به این نکته توجه کرد که معمولا عروسک های بزرگ و پشمالو و عروسک های پولیشی برای خانوم ها جذاب تر هستند.
مثلا برای هدیه ولنتاین می توانید یک خرس بزرگ که مطمئن هستید از این هدیه خوشش می آید را خریداری کرده و به او تقدیم کنید. خواهید دید که که چه تاثیر مثبتی روی روابطتتان خواهد گذاشت.
نه تنها عروسک خرس بلکه عروسک های زیبای بسیاری، مناسب هدیه دادن به خانم ها در فروشگاه جوجمون موجود است. در فروشگاه اینترنتی جوجمون تنوع عروسک زیاد است و شما برای خرید عروسک های زیبای دیگر تنها کافیست به صفحه فروشگاه بروید و با انتخاب دسته بندی ها عروسک مناسب خود را انتخاب و خریداری کرده تا به هر کجا که مایل هستید برای شما ارسال گردد.
بهتر است بدانید کلیه محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی جوجمون توسط تیم عکس برداری این فروشگاه، عینا از خود محصول از جهات مختلف گرفته شده است تا شما عزیزان به راحتی بتوانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و دقیقا همان چیزی را تحویل بگیرید که در عکس مشاهده کرده اید.
لازم است بدانید خانم ها برخلاف آقایان کمتر به جنبه‌ی شخصیتی و یا زینتی و تزئینی عروسک اهمیت می دهند و جنبه های عشق و عاشقی و محبت مثل رنگ عروسک و نوشته روی عروسک (مثل I love you – Love) ، نوع بسته بندی و کادو، متن کارت هدیه و … برای آن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
با گفتن این مطالب شاید فکر کنید برای اینکه بتوان یک خانم را خوشحال کرد و در اصطلاح دل او را به دست آورد، نیاز به صرف وقت و هزینه زیادی است. ولی باید گفت با خرید یک عروسک کوچک و یا حتی یک عروسک جاسوئیچی زیبا  و جذاب (که در فروشگاه ما کم نیست) و یک شاخه گل هم می توان خانم ها را خوشحال کرد. کافی است تنها فکر کنند به فکر آن ها بوده اید.
اما در طرف دیگرخرید عروسک برای آقایان معمولا جنبه نمادین دارد. مثلا در جشن ها و مناسبت ها مثل ولنتاین، تولد، سالگرد ازدواج و … برای ابراز محبت برای آقایان می توان عروسک خرید و به آن ها هدیه داد.

 

خرید عروسک برای آقایان به نسبت خرید عروسک برای خانوم ها کار دشوارتری است. آقایان معمولا به عروسک های شخصیت کارتونی مثل: پلنگ صورتی، پت و مت، بت من، جناب خان، کلاه قرمزی و پسرخاله، مرد عنکبوتی و … بیشتر علاقه دارند و خرید این عروسک ها بیشتر توصیه می شود.
علاوه براین می توان برای دکور و تزئین خودرو و یا اتاق خواب عروسک های مناسب آویز و یا نشسته را برای آقایان خرید و به آن ها هدیه داد. همچنین خرید عروسک پولیشی برای آقایان بیشتر توصیه می شود.
شما عزیزان با کمی جستجو در فروشگاه اینترنتی جوجمون و مشاهده محصولات به راحتی می توانید عروسک مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

 

چطور هدیه را بسته بندی کنیم تا دل خانم ها را به دست آوریم؟
 
اگر می خواهید کادوی شما بیشتر جلب توجه کند به هیچ وجه جعبه کادویی شیک را فراموش نکنید. بسته بندی برای خانم ها خیلی مهم است، پس گل و شکلات و جعبه مناسب که با ربان و پاپیون تزئیین شده را فراموش نکنید. زیبایی که این جزئیات به هدیه شما می دهند برابر با ارزش هدیه شما است.
اگر شما بهترین عروسک را هم برای او خریداری کنید و در هنگام هدیه دادن آن را تزئین نکنید از ارزش هدیه شما می کاهد و شاید آن تاثیر کافی را نداشته باشد. خانم ها خیلی به ظاهر هدیه اهمیت می دهند. پس این کار ارزش وقت گذاشتن و صرف هزینه را دارد.
 
 خرید عروسک هدیه‌ی مورد علاقه خانم ها می باشد . خیلی از خانم ها هنوز کودک درونشان زنده و فعال است. اگر او یک خانم پرشور و نشاط است و به بچه ها علاقه دارد. و یا هنگام عبور از مغازه عروسک فروشی، به عروسک ها علاقه نشان می دهد، خرید عروسک این خانم را بسیار خوشحال می کند.

10 مورد طلایی هنگام خرید عروسک و هدیه به کودکان
 
بر خلاف بزرگ ترها، کودکان را هر چیزی می تواند خوشحال کند، از یک اسباب بازی یا عروسک بزرگ گرفته تا یک خوراکی ساده.
هنگام خرید هدیه برای کودکان باید به مواردی توجه داشته باشیم تا کودک خود را خوشحال کرده و باعث شویم این خوشحالی و شور و نشاط، موقتی نبوده و مدت ها ادامه داشته باشد. به این منظور هنگام خرید هدیه که می تواند یک عروسک زیبا یا هر چیز دیگر باشد، بهتر است نکات زیر را رعایت کنید:
1- مهم ترین مسئله در هنگام خرید هدیه در نظر گرفتن رده ی سنی آن هاست. نسبت به توانایی های فردی کودک و استعدادش هدایایی که به شخصیتش نزدیک است را انتخاب کنیم.
2- هدیه های دخترانه و پسرانه تفاوت های بسیاری دارند. پس با توجه به جنسیت، هدیه کودک و یا عروسک مورد نظر را انتخاب کنیم.
3- همیشه در خرید عروسک نکات ایمنی برای کودکان را رعایت کنید. مخصوصا برای کودکان زیر سه سال حتما دقت کنید چیزی برای آن ها بخرید که قابل بلعیدن و یا غیر بهداشتی نباشد.
4- دادن وجه نقد به کودکان کار جالبی نیست، حتی کوچکترین هدیه، بهترین جایگزین برای وجه نقد است. برای خرید عروسک و هدیه برای کودکانمان وقت بگذارید.
5- سعی کنید از پاکت ها و جعبه های مناسب کودکانه با رنگ های شاد استفاده کنید و آن ها را بیشتر خوشحال کنید.
6- با علایق و سلیقه کودکان آشنا شوید و بعد اقدام به خرید کنید. مثلا بدانید چه رنگ و چه بازی هایی را دوست دارد سپس اقدام به خرید کنید.
7- برای اینکه قدرت انتخاب و تصمیم گیری کودک رشد کند و به اوآزادی داده باشید، بهتر است چهار یا پنج نوع عروسک را به او پیشنهاد دهید و به وی بگویید: یکی از این ها را انتخاب کن.
8- عروسکی برای او خریداری کنید که بعدا اجازه دهید با آن بازی کند نه اینکه مدام آن را قایم کرده و از دسترس کودک دور کنید.
9- سعی کنید عروسک های قابل شستشو برای کودک خریداری کنید.
10- اگر چند کودک در خانه دارید و یا به چندین کودک می خواهید هدیه دهید هیچ وقت بین آن ها تفاوت قائل نشوید زیرا باعث اختلاف و دعوا بین آن ها می شوید.

۸
دنبال کننده
۱
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

آدرس

قم قم - خیابان امام - 20 متری شهید بهشتی -فروشگاه جوجمون

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

فروش به سبک جت

 • آنلاین
 • ۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • مطالعه شریف
پنج‌شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

دوره مجازی راهبری فروشگاه های زنجیره ای

 • آنلاین
 • ۵۹۹,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

کاپیتان فروش

 • آنلاین
 • از ۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • صدیقه سجادی
یک‌شنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

وبینار روانشناسی فروش؛ چطور درآمد ماهانم رو بیش از 3 برابر کنم؟ رسیدن به درآمد 10 رقمی از فروش

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی دیدیاد .