کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت خرید یک نمونه برنامه دیجیتال مارکتینگ روی فایل word
این برنامه شامل نمونه ای از یک برنامه دیجیتال مارکتینگ و انجام آن برای یک شرکت ایرانی است که تعداد صفحات آن بالغ 100 صفحه می شود وبه صورت word واز طریق ایمیل برای شما ارسال می شود .
۷ اسفند
۹۹,۰۰۰ تومان
دارای تجربه فروش وبازاریابی در فضای مجازی
اگر در زمینه فروش و بازاریابی دیجیتال دارای تجربه هستید این بلیت را تهیه کنید
۷ اسفند
رایگان
متخصص دیجیتال مارکتینگ Digital marketing specialist
متخصص بازاریابی دیجیتال همان متخصص بازاریابی است که با استفاده از تخصص ها و مهارت های دیجیتال و ابزارهای این محیط می تواند در جهت جذب و ایجاد بازخورد از مشتری سعی و تلاش نماید.
اگر خود را واجد این تخصص می دانید این بلیت را تهیه کنید
۷ اسفند
رایگان
ویلاگر vlogger
ویلاگ از ترکیب دو کلمه ویدیو و بلاگ ساخته شده و ویلاگر به کسی گفته می شود که جلوی دوربین قرار می گیرد و دانش، بینش و تجربه خودش را در قالب محتوای ویدیویی منتشر می کند و از این طریق مخاطب جمع می کند ،
اگرشما یک ویلاگرهستید ، این بلیت را پرکنید
۷ اسفند
رایگان
مدیر شبکه های اجتماعی Social media manager
مدیر شبکه های اجتماعی وظیفه تعیین استراتژی مدیریت و همچنین نگهداری شبکه اجتماعی یک شرکت را بر عهده دارد تا بتواند از این طریق اصول برند را تبیین کرده و بازخوردهای مشتریان را نیز دریافت نماید.
اگر مدیریت یکی از شبکه های اجتماعی را به عهده دارید ، این بلیت را تکمیل کنید .
۷ اسفند
رایگان
مسئول/مدیر صدای مشتری Chief Listening Officer
این نقش یکی از نقش هایی است که با دیجیتال مارکتینگ مرتبط بوده و به جرات می توان گفت یکی از مهمترین فعالیت های این حوزه است. مسئول صدای مشتری بایستی بتواند نظر مشتریان را درباره شرکت در محیط داخلی و خارجی بررسی کرده و بر طبق علایق مشتریان با کمک مدیر شبکه های اجتماعی اقدام به برنامه ریزی استراتژیک و تولید محتوای مناسب نمایند تا مخاطبان از آنها استقبال داشته باشند.
اگر شما مدیر صدا مشتری هستید ، این بلیت را تکمیل کنید
۷ اسفند
رایگان
متخصص سئو SEO Specialist
تحلیل گر سئو (SEO Analyst) می تواند به یک سازمان در راستای بهینه سازی وب سایت و محتوای موجود بر روی وب سایت کمک کند تا باعث بهبود جایگاه وبسایت آن سازمان در نتیجه های جستجو گردد.
اگر شما در این جایگاه هستید، این بلیت را تکمیل کنید
۷ اسفند
رایگان
متخصص داده ها
یکی از روش های موثر در پایش کاربران و مخاطبان را می‌توان استفاده از اطلاعات و داده هایی دانست که رفتار آنها در وب سایت و پلتفرم های مختلف برجا گذاشته است. اینکه افراد در چه بازه سنی قرار دارند، از کدام منطقه به سایت وارد شده اند، جنسیت آنها چیست، چه مدت زمانی را بر روی چه صفحه ای وقت گذاشتند و اینکه چه المانهایی از صفحه و یا پست هایی از شبکه های اجتماعی باعث ایجاد جذابیت بیشتر برای کاربران شده است از داده هایی هستند که می‌تواند استراتژی‌های شرکت را بهینه سازی نماید. حضور وب سایت هایی مانند گوگل آنالیتیکس(Google Analytics)، گوگل سرچ کنسول(Google Search Console)، ماز(MOZ) و … نشانه ای است بر اهمیت روز افزون داده ها در کسب و کارهای جدید و به خصوص کسب و کارهای دیجیتالی.
اگر شما تحلیل گر داده ها هستید ، این بلیت تهیه کنید.
۷ اسفند
رایگان
طراح تجربه کاربری
متخصص طراحی تجربه کاربری بایستی با توجه به رفتار کاربران و همچنین علایق و سلایق آنان بتواند طراحی سایت و یا پلتفرم را به گونه‌ای بهینه سازی کند تا بر طبق آن کاربران با حضور در وب سایت و یا پلتفرم های مختلف بهترین تجربه را داشته باشند. تجربه ی خوب می تواند باعث بازگشت مشتریان و همچنین ایجاد وفاداری در بین مشتریان و کاربران گردد. طراحان تجربه کاربری به طور معمول از روش هایی مانند A/B تست برای تصمیم گیری در مورد وضعیت بهینه صفحات فرود(Landing Page)، دکمه های فراخوانی(Call To Action) و سفر مشتری(Customer Journey) تصمیم گیری می نمایند. بهبود تجربه کاربری باعث رشد روز افزون یک وب سایت و در نتیجه بهبود کسب و کار از آن سازمان خواهد شد؛ بنابر این یکی از مهم ترین تخصص هایی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ مطرح است را می‌توان متخصص طراحی تجربه کاربری دانست.
اگر شما دراین موقعیت هستید این بلیت را تکمیل کنید .
۷ اسفند
رایگان
طراح اپلیکیشن و اپلیکیشن نویس App developer و APP Designer
اپلیکیشنها برای اقتصاد دیجیتال مثل مغازه ها برای اقتصاد آفلاین هستند. در نتیجه کسی که معمار خوبی باشد و بتواند مغازه خوبی طراحی کند حتما کلی پول گیرش خواهد آمد، درست مثل آرشیتکتهای دنیای آفلاین. از طرف دیگر وقتی که طراحی تمام شد، باید کسی باشد تا نقشه طراح را به یک بنای حسابی تبدیل کند! همان کسی که در دنیای انلاین اسمش developer است .
اگر شما دراین موقعیت قراردارید این بلیت را تهیه کنید
۷ اسفند
رایگان
متخصص رایانش ابری Cloud computing specialist
وظیفه این گروه آن است که تلاش کنند داده‌ها و راهکارهای نرم افزاری سازمان را روی یک دیتا سنتر در جای دیگری از دنیا به گونه ای مدیریت کنند که همیشه در دسترس باشند و امنیتشان هم تضمین شود.
اگر شما در این موقعیت شغلی هستید این بلیت را تهیه کنید .
۷ اسفند
رایگان
تولید کننده محتوی
اگر تولید کننده محتوی های الکترونیکی ومجازی هستید این بلیت را تهیه کنید

۷ اسفند
رایگان
دیجیتال مارکتر
دیجیتال مارکتر طبق تعاریف وظیفه افزایش ترافیک یک سایت و برندیگ یک کسب و کار اینترنتی از طریق تمام کانال های دیجیتال را دارد (چه رایگان چه پولی )کانال هایی مثل :
• سئو
• رسانه های اجتماعی
• ایمیل
• و . . .
وظیفه اصلی دیجیتال مارکتر شامل جذب مخاطب هدفمند ، برندینگ ، افزایش فروش و همچنین رضایتمندی مشتری (بهبود تجربه کاربری ux) میباشد..پس آنچه که دیجیتال مارکتر باید بداند :
• اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ
• بازاریابی محتوا
• سئو و بهینه سازی
• بازاریابی رسانه های اجتماعی
• فرایند تبدیل
• ایمیل مارکتینگ
• بازاریابی عصبی (افزایش فروش و بهبود تجربه کاربری )
اگر شما این شغل را دارید ، این بلیت را تکمیل کنید
۷ اسفند
رایگان
طراح سایت
اگر کار شما طراحی سایت است ، این بلیت را انتخاب کنید

۷ اسفند
رایگان

آشنایی با هدف این برنامه

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.

اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.

تعریف بازاریابی دیجیتال

سایت HubSpot که از سایت‌های معتبر در حوزه بازاریابی دیجیتال و استراتژی محتوا محسوب می‌شود در تعریف بازاریابی دیجیتال به این نکته اشاره کرده است که این عبارت، یک چتر مفهومی محسوب می‌شود.

به عبارت دیگر، به جای اینکه بتوان تعریف مستقیمی برای آن ارائه کرد، بهتر است همه‌ی آن تکنیک‌ها و ابزارهایی را بشناسیم که زیر عنوان دیجیتال مارکتینگ قرار می‌گیرند.

اگر چه تعریف واحدی از بازاریابی دیجیتال در دست نیست، اما به نظر می‌رسد بتوان تعریف زیر را تا حد خوبی، فصل مشترک توضیحات رایج در زمینه بازاریابی دیجیتال در نظر گرفت:

بازاریابی دیجیتال شامل مجموعه همه ابزارها و فعالیت‌هایی است که برای بازاریابی محصولات و خدمات در بستر دیجیتال (وب، اینترنت، موبایل یا سایر ابزارهای دیجیتال) مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ابزارهای بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ

موارد زیر، نمونه‌هایی از ابزارهای بازاریابی دیجیتال محسوب می‌شوند:

  بازاریابی توسط موتورهای جستجو (SEM)  شامل ترافیک ارگانیک و خریداری شده

  بهینه سازی برای موتورهای جستجو (سئو)

  بازاریابی محتوا (Content Marketing)

  بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing)

  بازاریابی شبکه های اجتماعی (Social Media Marketing)

  استراتژی محتوا (Content Strategy)

  تبلیغات بر اساس کلیک (PPC)

  اینفلوئنسر مارکتینگ (Influencer Marketing)

  تبلیغات بنری (Banner Advertising)

  ایمیل مارکتینگ

  بازاریابی موبایلی یا موبایل مارکتینگ (یا اصطلاح قدیمی آن: تبلیغات موبایلی)

  بازاریابی از طریق همکاری در فروش (Affiliate Marketing)

  تولید محتوا

  بازاریابی ویروسی دیجیتال (Digital Viral Marketing)

این برنامه در پی آن است تا امکان همفکری ومشارکت فعالین حوزه ی دیجیتال مارکتینگ را در امر ارایه خدمات بهتر ومطلوب تر به سازمان ها وشرکت های ایرانی فراهم آورد .

هدف این برنامه

هدف این برنامه را می توان به شرح زیر برشمرد:

1- شناسایی  بازیگران حاضر در اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ 

2- ایجاد امکان ارتباط ارگانیک وپویا بین فعالین اکوسیستم دیجیتال مارکتینگ 

3- ایجاد امکان دسترسی سریع وآسان کارآفرینان با متخصصان دیجیتال مارکتینگ 

4- ایجاد امکان موثر وسریه معرفی فعالین دیجیتال مارکتینگ به کارآفرینان ومدیران وصاحبان کسب وکارها 

ما با تشکیل یک بانک اطلاعاتی از ارایه کنندگان ومتقاضیان خدمات دیجیتال مارکتینگ ، امکان هم افزایی آنها را فراهم خواهیم آورد .

برگزارکنندگان

حامیان

یادآوری مهم :

لطفا فقط یکی از مشاغلی که درحال حاضر انجام می دهید را مشخص کنید وموارد دیکر را در توضیحات درج نمایید .

برگزار‌کننده

آواتار

هاب کارآفرینی ایران

  معرفی مختصر (اهداف) هاب کارآفرینی ایران هاب کارآفرینی ایران که درسال 1395 و با مدیریت آقای دکتر حیدرامیران تشکیل گردیده است ، تسهیل گر وراهنمای کسب وکارهای ایرانی در مسیر موفقیت است. هاب کارآفرینی ایران به عنوان یک سازمان خصوصی ، در پی تسهیل وساده

رویداد های برگزارشده۱۴۲
رویداد های فعال۵۸
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- روبروی پارک ملت- جنب بازار صفویه- شماره 2665- ساختمان صورتی - طبقه دوم - واحد 17, تلفن 22059814, 22041812

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۷ اردیبهشت

جایزه استارت آپی استاد محمدکریم فضلی

 • آنلاین
 • رایگان
 • دانشگاه گلرنگ
جمعه ۸ اسفند

وبینار جامع مداخلات آکوپیشن محور

 • آنلاین
 • از ۴۲۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
جمعه ۸ اسفند

وبینار آموزشی رسیدگی به مالیات تراکنش های بانکی

 • آنلاین
 • ۱۶۹,۰۰۰ تومان
 • آقای مالیات
پنج‌شنبه ۵ فروردین

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh