رویداد به پایان رسیده است!
هاب بوک؛ رویداد بررسی کتاب اثر مرکب دارن هاردی در تاریخ چهارشنبه ۱ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۱۷:۰۰

هاب بوک؛ رویداد بررسی کتاب اثر مرکب دارن هاردی

  • رایگان
  • اصفهان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


هاب بوک رویدادیست مرتبط با کتاب های کسب و کارهای نوپا. در این رویداد کارآفرینانه از مولف یا مترجم کتاب برای گفتگویی عمیق درباره محتوای کتاب دعوت خواهیم نمود. به این وسیله سعی داریم بهترین کتابهای حوزه کارآفرینی را به علاقه مندان معرفی کنیم و فرصتی باشد برای به اشتراک گذاری تجربیات ارزشمند صاحب نظران و فعالان در این زمینه. تلاش می کنیم یک رویداد آموزشی خوب در کنار معرفی کتاب داشته باشیم.

در این برنامه هاب بوک، کتاب ارزشمند اثر مرکب به میزبانی سید محمد موسوی مورد بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت. کتاب اثر مرکب و مضمون و هدف گذاری آن به نحوی است که مدیر، کارمند، مرد، زن، پیر، جوان و هر مخاطبی در هر قشر و سن و شغل و حرفه ای بتواند به فراخور نیازش از آن بهرمند شود و برای موفقیت و تداوم موفقیت به آن نیازمند باشد. تا آنجا که نویسنده در مقدمه کتاب ادعایی بزرگ می‌کند و می‌گوید: مهم نیست چه چیزی یاد می گیرید یا از چه استراتژی و تاکتیکی استفاده می کنید، موفقیت در نتیجه اثر مرکب به دست می آید.

در هاب بوک، بخشهایی از کتاب را بر اساس تجربیات عملی خودمان مورد بررسی قرار خواهیم داد. تجربیات خودمان را با یکدیگر به اشتراک خواهیم گذاشت و به پرسشهای اساسی در این خصوص پاسخ خواهیم داد.

این رویداد رایگان است و در مرکز کارآفرینی هاب اصفهان واقع در ارگ عظیم جهان نما برگزار می شود. برای حضور در برنامه لطفا ثبت نام کنید

میزبان

سید محمد موسوی
سید محمد موسوی

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز کارآفرینی هاب

هاب شتابدهنده رسمی استارتاپ ها در حوزه IT و Telecom با مشارکت همراه اول، دانشگاه صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

رویداد های برگزارشده۳۶
  • شروع: چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۱۷:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۱ آبان ساعت ۱۹:۰۰

آدرس: اصفهان دروازه دولت، ارگ عظیم جهان نما، آسانسور 6، طبقه 5