رویداد به پایان رسیده است!
هاب بوک؛ رویداد بررسی کتاب هنر جذب دیگران از برایان تریسی در تاریخ چهارشنبه ۲۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۲ آبان ساعت ۱۷:۰۰

هاب بوک؛ رویداد بررسی کتاب هنر جذب دیگران از برایان تریسی

  • رایگان
  • اصفهان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی رویداد


هاب بوک رویدادیست مرتبط با کتاب های کسب و کارهای نوپا. در این رویداد کارآفرینانه از مولف یا مترجم کتاب برای گفتگویی عمیق درباره محتوای کتاب دعوت خواهیم نمود. به این وسیله سعی داریم بهترین کتابهای حوزه کارآفرینی را به علاقه مندان معرفی کنیم و فرصتی باشد برای به اشتراک گذاری تجربیات ارزشمند صاحب نظران و فعالان در این زمینه. تلاش می کنیم یک رویداد آموزشی خوب در کنار معرفی کتاب داشته باشیم.

در این برنامه هاب بوک، کتاب ارزشمند هنر جذب دیگران اثر برایان تریسی به میزبانی سید محمد موسوی مورد بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

85 درصد از موفقیت ها در تجارت و زندگی شخصی با توانایی شما در برقراری ارتباط موثر با دیگران تعیین خواهد شد. هوش اجتماعی یا توانایی در برقراری روابط متقابل،گفتگو ،مذاکره و متقاعد کردن دیگران، سودآورترین و محترم ترین شکلی از هوش است که می توانید داشته باشید و این نوع هوش می تواند افزایش یابد.

شما می توانید تنها با تمرین بعضی از روش ها و تکنیک های برقراری ارتباط ، که امروزه توسط بانفوذترین و تاثیرگذارترین افراد دنیا به کار می روند ، بیاموزید که فردی خونگرم ، صمیمی ، دوست داشتنی و با جذبه هستید.

«رازهای » افراد خوش صحبت و مشهور اصلا راز نیستند ؛ این رازها روش های ساده ثابت شده ای برای تعامل با دیگران هستند که باعث می شوند افراد با شما ارتباط برقرار کرده و پیامتان را دریافت کنند.

در نتیجه ، آنها بیش از پیش تحت تاثیر قرار می گیرند ، از شما خرید می کنند ، وارد روابط تجاری و خصوصی با شما می شوند و نظر مثبتی نسبت به شما پیدا می کنند.

با آموختن حقایق ساده درباره جذبه و تمرین تکنیکهایی که در ادامه به آن خواهیم پرداخت ، می توانید تاثیرگذاری و بهره مندی از تعاملات خود با دیگران را به طور چشمگیری افزایش دهید.

در هاب بوک، بخشهایی از کتاب را بر اساس تجربیات عملی خودمان مورد بررسی قرار خواهیم داد. تجربیات خودمان را با یکدیگر به اشتراک خواهیم گذاشت و به پرسشهای اساسی در این خصوص پاسخ خواهیم داد.

این رویداد رایگان است و در مرکز کارآفرینی هاب اصفهان واقع در ارگ عظیم جهان نما برگزار می شود. برای حضور در برنامه لطفا ثبت نام کنید.

 

میزبان

سید محمد موسوی
سید محمد موسوی

آدرس

اصفهان دروازه دولت، ارگ عظیم جهان نما، آسانسور 6، طبقه 5

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز کارآفرینی هاب

هاب شتابدهنده رسمی استارتاپ ها در حوزه IT و Telecom با مشارکت همراه اول، دانشگاه صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

رویداد های برگزارشده۳۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر