ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"هاب بوک؛ رویداد بررسی کتاب The 1-Page Marketing Plan از آلن دیپ " در تاریخ چهارشنبه ۱۳ آذر ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی رویداد

به نظر شما حیاتی ترین بخش هر کسب و کار چیه؟

اگر هنوز هم معتقد هستید تولید محصول با کیفیت یا گارانتی یا ارائه خدمت خوب یا هر ویژگی دیگه حیاتی ترین بخش کسب و کار شماست در حال اشتباه هستید!

حیاتی ترین بخش کسب و کار شما بازاریابی است. چون در صورتی که موفق به فروش محصول یا خدمتتون نشید محصولات یا خدمات شما شما چیزی جز آشغال نیست!

 

به قول فیلیپ کاتلر: هرگز قبل از اینکه روی کاغذ در مبارزه پیروز شوید، به جنگ نروید.

 

در این برنامه هاب بوک، کتاب ارزشمند The 1-Page Marketing Plan اثر آلن دیپ به میزبانی محمد پورملک مورد بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

آلن دیپ کارآفرین سریالی و بنیانگذار و رشد دهنده کسب و کارهای متعددی در صنایع گوناگون از جمله فناوری اطلاعات، مخابرات و بازاریابی است.

تنها کتاب آلن دیپ جزو کتاب های پر فروش  سایت آمازون در دسته بندی بازاریابی قرار دارد. می توانید لینک خرید و نظرات خوانندگان این کتاب در سایت آمازون را مشاهده کنید.

https://www.amazon.com/1-Page-Marketing-Plan-Customers-Money-ebook/dp/B01B35M3SM

 

انتشار این کتاب در ایران

این کتاب در ایران با دو نام متفاوت برنامه بازاریابی یک صفحه ای از انتشارات نوین و آدینه و طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک از انتشارات آریانا قلم منتشر شده است.

در این کتاب به صورت تخصصی به موضوع طراحی برنامه بازاریابی برای کسب و کارهایی که بودجه مالی محدودی دارند پرداخته شده است. کسب و کارهای کوچک به دلیل کمبود منابع و محدودیت بودجه، مخصوصا در اوایل کار فرایند بازاریابی را به تعویق می اندازند یا کمتر به آن توجه می کنند و در بهترین حالت فعالیت های واحد بازارایابی را هم عرض تبلیغات آن هم در فضای مجازی می دانند.

آلن دیپ اشاره می کند که داشتن برنامه بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک بسیار پر اهمیت تر است و این کار در سودآوری، بقا و مقیاس پذیری شرکت ها موثر است.

مزیت این کتاب سادگی در بیان تدوین یک طرح بازاریابی موثر است که مدلی یک صفحه ای شامل 9 قسمت است. معمولا کتاب های دیگر در این زمینه ادبیات سنگینی دارند و در عین حال برای کسب و کارهای امروزی کاربردی ندارند.

آلن دیپ در کتاب طرح بازاریابی یک صفحه ای از اصول بازاریابی پاسخ مستقیم (Direct Response Marketing) استفاده کرده است. به عقیده نویسنده این کتاب، طرح بازاریابی یک صفحه ای تحولی در اجراست، نه مفهوم یا ابداعی جدید در بازاریابی.

 

معرفی بخش های کتاب

کتاب شامل 10 قسمت است. در قسمت اول به معرفی کتاب پرداخته و انگیزه اصلی تالیف این کتاب بیان شده است. طبق گفته آلن دیپ اگر بخواهیم بر مبنای اصل پارتو یا همان قانون 80-20 عمل کنیم برنامه بازاریابی همان 20 درصدی است که می تواند 80 درصد نتایج را در پی داشته باشد. اگر این قانون را باز روی خودش اجرا کنیم به قانون 4-64 می رسیم. یعنی 4 درصد تلاشی که 64 نتایج را در پی دارد و عنوان می کند که این 4 درصد همان طرح بازاریابی یک صفحه ای است که می تواند در عرض 30 دقیقه نتایج 64 درصدی برای کسب و کار شما در پی داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم در صورتی که نمی توانید در این جلسه کتاب خوانی شرکت کنید حتما این کتاب را تهیه کرده و برای پیشبرد کسب و کار خود از آن استفاده کنید.

میزبان

محمد پورملک
محمد پورملک
مدیر عامل شرکت گردشگری سلامت Zeinteb

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز کارآفرینی هاب

هاب شتابدهنده رسمی استارتاپ ها در حوزه IT و Telecom با مشارکت همراه اول، دانشگاه صنعتی و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

رویداد های برگزارشده۳۶
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

آدرس

اصفهان دروازه دولت، ارگ عظیم جهان نما، آسانسور 6، طبقه 5

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۲ بهمن

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • رایگان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
سه‌شنبه ۶ مهر

پاییز 1400

 • آنلاین
 • رایگان
 • استیلا
چهارشنبه ۷ مهر

چطور کسب و کارمون رو توسعه بدیم؟

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی فن آسا
تا ۲۸ مهر

تولید محتوای دیجیتال

 • آنلاین
 • ۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • نمایندگی اصفهان