کاور
پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۰۸:۰۰

هاب منابع انسانی ایران

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

اهمیت موضوع


نقش مدیریت منابع انسانی در موفقیت سازمان ها وشرکت ها 

شکی نیست که در محیط کسب وکار متلاطم و آشفته امروزی، بنگاه ها باید نوآور باشند. استراتژی و شیوه های مدیریت کسب وکارها باید همگام با تغییرات باشد. لذا اینجاست که نقش مدیریت منابع انسانی در تضمین موفقیت سازمان اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

مدیریت منابع انسانی شامل گسترش و مدیریت برنامه هایی است که  برای تاثیر گذاری و کارآمد بودن بیشتر منابع انسانی برای سازمان میباشد.

پارادایم معاصر منابع انسانی
امروزه سازمان ها به کارکنان خود توجه ویژه ای دارند. در محیط کسب وکار امروزی، کارکنان قلب سازمان محسوب می شوند.

ازآنجا که اقتصاد امروزی مبتنی بر خدمات است لذا بنگاه ها برای انگیزش و افزایش بهره وری کارکنان، باید آنها را در فعالیت های کسب وکار شرکت دهند. حتی رقابت در بخش های سنتی و صنعتی نیز باعث شده است تا بنگاه ها از استراتژی های استفاده کنند تا بتوانند از منابع خود موثرتر و کارآمدتر استفاده نمایند.

همانطور که قبلا بیان شد، اهداف سازمانی باید با استراتژی کسب وکار همسو شود تا خط مشی کارکنان با اهداف مدیریت نیز همسو باشد. یعنی اینکه بخش منابع انسانی دیگر یک واحد مجزا نیست که بخواهد وظایفی مانند اسخدامی و پرداخت حقوق را انجام دهد. بلکه یک واحد استراتژیک و حیاتی در تضمین موفقیت سازمان می باشد.

دیگر روزهایی که مدیرمنابع انسانی دغدغه وظایف اداری را داشت به اتمام رسید و مدیریت منابع انسانی امروزی در بسیاری از صنایع همانند بخش تولید و بازاریابی جدی و مهم درنظر گرفته می شود. امروزه هدف مدیریت منابع انسانی این است که با توسعه و آموزش کارکنان به سازمان جهت و هدف دهد.

اهمیت منابع انسانی برای موفقیت سازمانی
برنامه های مدیریت منابع انسانی باید براساس اهداف استراتژیک و کلان سازمان طراحی شود. لذا نباید به عنوان یک بخش یا واحد کوچک و مجزا نگریسه شود.

بنابراین متخصصان منابع انسانی با درک این وظایف، سازمان خود را به سمت حوزه‎هایی از قبیل توسعه سازمانی، بهره‌بردای درست از کارمندان در راستای دستیابی به اهداف کسب و کار و مدیریت استعدادها سوق می‌دهند.

در سازمان‌های امروزی با تغییر محیط کسب وکار نقش مدیران منابع انسانی نیز تغییر کرده است. مدیران منابع انسانی باید برای تضمین همکاری و مشارکت در سازمان خود را شریک استراتژیک درنظر بگیرند.

در این نقش جدید، تلاش پرسنل منابع انسانی  در راستای توسعه کسب وکار و رسیدن به اهداف کلان سازمان می‌باشد. بنابراین این بخش برای آن که شرکای کسب و کار موفقی باشید، باید استراتژیک فکر کنند.

مدیران منابع انسانی برای دستیابی موفقیت در کل سازمان، باید در تدوین ماموریت ، چشم‌انداز، اهداف و برنامه‌ریزی‌های استراتژیک سازمان شرکت داشته باشند و از آنها حمایت کنند. 

دراین حوزه موضوع  شناسایی منابع انسانی واجد شرایط ولایق ، یکی از چالش های مدیریتی در ایران محسوب می شود. که همه ی واحدهای منابع انسانی سازمان ها می بایست در مسیر حل این چالش حرکت نمایند . 


هدف این برنامه


با توجه به موضوعاتی که درفوق اشاره شد ، دانشگاه سازمانی گلرنگ ، به عنوان بازوی علمی و متولی  ایجاد بانک منابع انسانی برای گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه در پی آن است تا از این طریق ظرفیت های منابع وسرمایه های انسانی کشور را شناسایی و آنها را به  واحد منابع انسانی گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه معرفی نماید تا در صورت تمایل خود نسبت به جذب آنها اقدام نمایند . 

لذا از همه ی شما عزیزان درخواست می شود که با پرکردن فرم این فراخوان ، ما را درشناسایی و معرفی سریع  افراد واجد شرایط  به  گروه صنعتی گلرنگ و شرکت های تابعه یاری نمایید . 

بدیهی است متعاقبا  با بررسی های انجام شده توسط مراجع ذی صلاح ، از افراد واجد شرایط برای انجام آزمون وطی کردن مراحل استخدامی دعوت به عمل خواهد آمد . بدیهی است در این مورد هیچ مسئولیتی متوجه دانشگاه گلرنگ و  شرکت های تابعه گروه صنعتی گلرنگ ،  برای پذیرش و جذب افرادی که فرم مربوطه را پر کرده اند نیست . 


یادآوری مهم


پر کردن این فرم ، هیچگونه مسئولیتی برای ما جهت جذب شما در شرکت های تابعه گروه ایجاد نکرده و در این مورد تعهدی متوجه ما نخواهد بود . 


مخاطبین برنامه


مخاطبین این برنامه فقط شامل افراد زیر می باشد : 

- فارغ التحصیلان دانشگاهی 

- مدیران و اعضای ارشد فعلی سازمان ها وشرکت ها 

- افراد بازنشسته سازمان های دولتی وخصوصی با سنین بین 40 تا 60 سال 

- کارآفرینان وصاحبان کسب وکارهای سنتی و استارت آپی مایل به همکاری با ما 

- مدیران وکارشناسان اجرایی- میانی وارشد شاغل در سازمان ها 

 

برگزارکنندگان

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

سوالات متداول

آیا پر کردن این فرم به منزله ایجاد حق برای جذب من خواهد بود ؟
خیر - به هیچ وجه پر کردن این فرم به حقی برای شما ایجاد نخواهد کرد .
آیا به عنوان یک کارآفرین و صاحب کسب وکار می توانم در این برنامه درخواست بدهم ؟
بله- در اینصورت نیز می توانید در خواست همکاری خود را با ما ثبت نمایید .
من الان شاغل هستم . آیا می توانم در این برنامه شرکت کنم ؟
بله - می توانید دراین برنامه شرکت کنید

آدرس

تهران تهران - خ ولی عصر- بالاتر از میدان ولی عصر- قبل از زرتشت غربی- کوچه امینی- پلاک 18

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مدرسه کسب و کار گلرنگ(دانشگاه گلرنگ)

مدرسه کسب و کار گلرنگ وابسته به گروه صنعتی گلرنگ میباشد که ماموریت آن ارائه انواع آموزشهای کاربردی در حوزه های کارآفرینی ،کسب و کار و استارت اّپ میباشد

رویداد های برگزارشده۱۴
رویداد های فعال۱۱
  • شروع: پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۰۸:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۳۰ بهمن ساعت ۱۹:۰۰
این رویداد حضوری برگزار می‌شود.

با توجه به شرایط بیماری کرونا لطفا موارد ایمنی مربوط به رویداد حضوری را در لینک زیر مطالعه کنید.

اشتراک‌گذاری رویداد

connectکانکت برای این رویداد فعال است