رویداد به پایان رسیده است!
هجدهمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا در تاریخپنج‌شنبه ۲۲ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هجدهمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا

شروع:
پنج‌شنبه ۲۲ آذر ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۲ آذر ۹۷ ۱۳:۳۰
هجدهمین کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

کوچینگ چیست؟

یک روش جدید است برای حل مسائل شما. از نگاه کوچینگ هر فردی متخصص زندگی خود است و بهتر از دیگران می داند که راه‌حل مسائلش چیست، کافی است فردی که خوب بلد است بشنود، خوب سوال می‌پرسد و خوب بازخورد می‌دهد در کنار او قرار بگیرد و با او گفتگو کند تا آگاهی های او را از درونش بیرون بکشد و از آن استفاده کند.

کسی که مهارت های پایه‌ی کوچینگ ( پرسیدن - شنیدن - بازخورد دادن) را بلد است می‌تواند بهتر خودش را بشنود و توانمندی‌های خود را مشاهده کند.

کوچینگ یک روش خودشناسی است، به بیان دیگر یک سفر درونی است به اعماق درون خود و کسی که مهارت‌های پایه کوچینگ را می‌داند بهتر خودش را می‌شناسد و برای زندگی خود تصمیم‌گیری کند.

کافه کوچینگ چیست؟

کافه‌کوچینگ رویدادی است که  به صورت ماهیانه در دفتر کانون یادگیری فردا برگزار می شود. شما در این کارگاه ضمن آشنا شدن با مفاهیم پایه‌ای کوچینگ، مهارت‌های کلیدی برقراری یک رابطه‌ی عمیق و همدلانه را فراخواهید گرفت.

در این رویداد سه مهارت “شنیدن”، “پرسش” و “بازخورد” از طریق بازی آموزش داده شود. شنیدن عمیق و همدلانه، پرسیدن سوالات کلیدی و بازخورد دادن سه مهارت کارسازی است که در افزایش عمق روابط نقش کلیدی‌ای را ایفا می‌کنند.

 

کوچینگ به چه دردی می‌خورد؟

بازخورد یکی از استفاده کنندگان از جلسه کوچینگ:

من از محل زندگیم راضی نبودم؛ همینطور از شغلم راضی نبودم. زندگیم آشفته بود. نمی‌دانستم چه می‌خواهم. از سمت اطرافیان متهم می‌شدم به از این شاخه به آن شاخه پریدن. سنم داشت به 28 می‌رسید و احساس می‌کردم کاری برای زندگیم انجام نداده‌ام و نگران تمام شدن فرصتم بودم.

با کوچینگ آشنا شدم. با کوچ خودم در جلسات کوچینگ مسائلم را مطرح کردم. او مرا بدون قضاوت شنید و هیچ پیشنهادی برای من نداشت. جالب آن است که او از من سوال می‌پرسید و من خودم توانستم راه‌حل‌های متناسب خودم را پیدا کنم و راه‌حل من تغییر محل زندگی و تغییر شغلم بود و خارق‌العاده‌تر اینکه من توانستم راه‌حل خودم را اجرا کنم.

من حالا در چیزی زندگی می‌کنم که دو سال پیش آرزویش را داشتم.

برگزار کننده

کانون یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای آموزش دیده با مدرک مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF)  شکل گرفته است. کیف‌کو افتخار این را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور با کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید، بیافرینید.

آدرس:تهران بزرگراه سئول، شهرک سئول (روبروی باشگاه انقلاب)، خیابان نسترن، کوچه دوم شرقی، انتهای کوچه، پلاک 2، طبقه اول (به‌سایت ایران)