رویداد به پایان رسیده است!
هشتمین جلسه دورهمی TehranDB در تاریخسه‌شنبه ۲۹ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هشتمین جلسه دورهمی TehranDB

شروع:
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۹۷ ۱۸:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۹۷ ۱۹:۰۰
هشتمین جلسه دورهمی TehranDB
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

TehranDB | تهران دی بی با همکاری فینووا برگزار می کند.

هشتمین جلسه رویداد TehranDB | تهران دی بی

موضوع این جلسه: معماری Oracle GoldenGate

به عنوان DBA یک بانک که در ایران و اروپا دفتر دارد مشغول کار هستید. بانک شما یک دیتابیس DB2 در ایران و یک دیتابیس PostgreSQL در دفتر اصلی اروپا دارد. شما نیاز دارید که برخی از جداول را از دیتابیس ایران به صورت بی‌درنگ و با یک جریان دائمی به دیتابیس اروپا ببرید برای رسیدن به این هدف می‌توانید Oracle GoldenGate 12c را امتحان کنید.
اوراکل گلدن‌گیت یکی از محصولاتیه که تاثیرات خیلی کمی موقع کپچر اطلاعات(capture)، مسیریابی(routing)، تفییر اطلاعات(transformation) و انجام تراکنشهای مختلف در پایگاه‌داده‌های مختلف داره تقریباً زمانی نزدیک به زمان بی‌درنگ
شاید بگید GoldenGate فقط برای دیتابیس Oracle ه ولی اشتباه نکنید این محصول فراتر از یک دیتابیس و vendor خاص است
اوراکل گلدن‌گیت تبادل و تغییر داده‌ها رو در سطح پایگاه‌داده‌ها سیستم‌عاملهای مختلف به صورت بی‌درنگ انجام می‌دهد همچنین یکپارچگی و حفظ تراکنشها رو با زمان تاخیر خیلی کم و نزدیک به بی‌درنگ انجام می‌دهد.
همچنین قابلیت پیاده‌سازی سولوشنهای high availability و zero down time برای انواع upgrades یا migrations و live reporting و operational business intelligence و transactional data integration را در سطح دیتابیس‌ها و سیستم‌عاملهای مختلف به شما می‌دهد.

نکته :‌
دوستان عزیز به دلیل برگزاری  جلسه در دانشگاه امیر کبیر، لطفا در هنگام مراجعه کارت شناسایی خود را همراه داشته باشید و همچنین لطفا در هنگام حضور در دانشگاه برای جلوگیری از مشکل در ورود، از پوشش مناسب با قوانین دانشگاه استفاده نمایید.

حامیان

برگزارکنندگان

علی حسین شهابی

علی حسین شهابی

Senior PHP Developer at Lifeweb

hi Guys
I'm Alihossein shahabi a witty software developer.all my focus is on back-end technology..I'm Interested in PHP , Javascript and Linux.

هامون محمدیان پور

هامون محمدیان پور

CTO at Lifeweb

آدرس:تهران خیابان حافظ، دانشگاه امیرکبیر، کتابخانه مرکزی، انتهای سالن همکف