رویداد به پایان رسیده است!
هشتمین رویداد کافه تغییر در تهران در تاریخ پنج‌شنبه ۱۷ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۰:۰۰

هشتمین رویداد کافه تغییر در تهران

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

«کافه تغییر»


 

ما در «مکتب تغییر» بر آن شدیم تا با برگزاری رویدادهایی صمیمی و دورهمی و راه‌اندازی گپ‌های تغییر در قالب «کافه تغییر» بخش کوچکی از نقش مسئولیت اجتماعی‌مان را در راستای یک هم‌اندیشی مصلحانه نه برای جامعه، و نه برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها و نه برای خانواده‌ها، بلکه برای خود خودمان اجرا و یک بار دیگر تغییر را تعریف کنیم.

 

اعتقاد داریم که هیچ کس نمی‌تواند فرد دیگری را جز خودش تغییر دهد و براساس تغییر خودمان است که می‌توانیم انتظار داشته باشیم تا تغییر در خانواده‌ها، کسب‌وکارها و سازمان‌ها و اجتماع ایرانی اتفاق بیفتد.

 

در هشتمین رویداد کافه تغییر به این موضوع می‌پردازیم که چگونه از تغییر خود شناخت پیدا کنیم. آگاهی و شناخت شهر سوم تغییر است. تا از درون خودت  آگاهی عمیق و شناخت دقیق پیدا نکنی و نداشته باشی نمی‌توانی مسیر تغییر را طی کنی. این آگاهی و شناخت بر روی دو محور باید صورت بگیرد: بیرونی و درونی. آگاهی و شناخت از درون خودت و محیط پیرامونت می‌تواند راه و مسیر تغییر را مانند نورافکنی برای تو روشن و روشن‌تر کند.

 

علاقه‌مندی‌ها، استعدادها، منش و شخصیت‌ها، نقاط قوت، توانمندی‌ها و نواحی قابل بهبود تو درون توست که باید آن را شناسایی و کشف کنی. برای این کار باید به کنکاش و کاوش دقیق و سیستمی و همراه با واقعیت در درون خودت بپردازی. فرست‌ها، چالش‌ها، تهدیدها، روندها و شرایط بیرون توست که برای تغییر تو مهم‌اند و باید شناسایی و کشف شوند. اکنون که انرژی و عشق لازم را برای گذشتن و پریدن از موانع سخت و طاقت‌فرسای تغییر به دست آورده‌ای باید با جست‌وجوی عمیق به کاوش در درون وبیرون خودت بپردازی تا مانند یک کاوشگر تمامی ابعاد و شرایط تغییر خودت را بشناسی.

 

آیا از قابلیت‌ها و توانمندی‌های خودت خبر داری؟ آیا براساس علاقه‌مندی‌ها، استعدادها و ظرفیت وجودی خودت گام بر‌می‌داری و از لحظات ناب عمر گرانمایه استفاده می‌کنی؟ اگر بر خود و بیرون خود آگاه نباشیم چطور می‌توانیم تغییر کنیم و اینکه چطور می‌توانیم این آگاهی را به دست آوریم؟ در این جلسه گفت‌وگویی درباره بخشی از الگوی «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» خواهیم داشت تا ببینیم چطور می‌توانیم نسبت به تغییر آگاهی و شناخت پیدا کنیم و با معرفت تمام و کامل تغییر کنیم.

 

اکنون در آستانه برگزاری هشتمین رویداد کافه تغییر با عنوان «از تغییر خودت شناخت پیدا کن» هستیم؛ این بار این رویداد در شهر تهران و در کافه کتاب ملکوت و در یک فضای صمیمی و فرهنگی برگزار می‌شود و در جمع تغییردهندگان علاقه‌مند، تجربه و دانش تغییر را به گفت‌وگو می‌نشینیم و نظرات و ایده‌های خود را به اشتراک‌ می‌گذاریم. زیرا همه به مکتب تغییر دعوت شده‌ایم...

 


شما چطور؟ شما نمی‌خواهید در وادی تغییر قدم بگذارید و بهتر از آنی شوید که هستید؟ هفت شهر تغییر منتظر شماست، بویژه شهر سوم!

 

سخنرانان

مسعود چیتگرها
مسعود چیتگرها
بنیانگذار مکتب تغییر و مربی

متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۱

مهندسی صنایع داتشگاه آزاد اسلامی قزوین

MBA دانشگاه صنعتی شریف

بیش از دو دهه دغدغه رشد و پیشرفت

برگزارکنندگان

مکتب تغییر چیتگرها
مکتب تغییر چیتگرها
یادگیری و مربی‌گری تغییر

مکتب تغییر چیتگرها با دو دهه سابقه در زمینه یادگیری و مربی‌گری، کمک می‌کند تا برنامه تغییر فردی و سازمانی شما اجرا شود. اجرای تغییر پیچیده نیست، در صورتی‌که سازوکارها و ابزارهای ویژه‌ی آن به درستی بکار گرفته شود. «جنبش هارمونی تغییر (جهت)» به عنوان یک مدل خودساخته ایرانی می‌تواند شایستگی فردی، سازمانی و نوآوری شما را به طور چشمگیری برای اجرای تغییر افزایش دهد.

خدمات ما:

۱. کتاب‌های تألیفی و ترجمه

۲. محصولات آموزشی به صورت فیلم و صوت

۳. ارائه خدمات ارزیابی و مربی‌گری آنلاین و حضوری

زمان‌بندی

سکانس هفتم
عنوانشروعپایان
پذیرش و خوش‌آمدگویی۹:۴۵۱۰:۰۰
آغاز رویداد۱۰:۰۰۱۰:۰۵
داستان یک تغییر۱۰:۰۵۱۰:۲۰
چگونه از تغییر شناخت پیدا کنیم؟۱۰:۲۰۱۱:۳۰
پرسش‌وپاسخ تغییر۱۱:۳۰۱۱:۵۰
پایان رویداد و شبکه‌سازی۱۱:۵۰۱۲:۰۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این رویداد پیش‌نیازی ندارد. فقط یک فکر و ذهن فعال برای تغییر می‌خواهد.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
قلم و یک دفترچه زیبا برای یادداشت‌برداری مطالب
بلیت پرینت شود یا خیر؟
برای اینکه جنگل‌ها نابود نشوند خیر
آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟
اگر احساس کردید این رویداد به شما در جهت یادگیری بیشتر کمک نمی‌کند، بله

برگزار‌کننده

آواتار

مکتب تغییر چیتگرها

ما چه کسی هستیم مکتب تغییر چیتگرها با دو دهه سابقه در زمینه یادگیری و مربی‌گری، یک مؤسسه فرهنگی و آموزشی است که کمک می‌کند تا برنامه تغییر فردی و سازمانی شما اجرا شود. اجرای تغییر پیچیده نیست، در صورتی‌که سازوکارها و ابزارهای ویژه‌ی آن به درستی بکار

رویداد های برگزارشده۲۵
  • شروع: پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۰:۰۰
  • پایان: پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۲:۰۰

آدرس: تهران خیابان کریمخان زند، نرسیده به میدان ولیعصر، نبش خیابان شهید گلابی، کافه کتاب ملکوت