ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی رویداد

این رویداد با انگیزه جذب ایده های نوآورانه و خلاقانه در زمینه های مرتبط با فعالیتهای مرکز رشد از بین عموم دانش آموزان و دانشجویان می باشد. این رویداد در چهار روز متوالی وفقط در نوبت بعد از ظهر ها انجام می پذیرد. در روز اول با اعلام نتایج اولیه، گروه های مختلف منطبق با ایده های برگزیده ایجاد و به همراه آموزش، فرآیند تیم سازی شروع می شود. روز دوم و سوم فرآیندهای منتورینگ و دوره های آموزشی مورد نیاز ادامه می یابد و تیمها فرصت تکمیل ایده های خود را می یابند. در روز چهارم فعالیت گروه ها تکمیل و خاتمه یافته و نتایج نهایی اعلام می گردد.

اهداف رویداد

از اهداف برگزاری ادواری این رویداد برقراری شرایط همکاری متقابل با سازمان ها و صنایع بومی و حتی اسقرار واحدهای تحقیق و توسعه آنان در مرکز رشد را می توان نام برد. سابقه فرهنگی و صنعتی شهرستان نیشابور با اسقرار صنایع مادر از قبیل خودروسازی، نیروگاه و فولاد پتانسیل فوق العاده ای را برای براگزاری ادواری این رویداد فراهم می نماید.

نوآوری ایده و در حین حال سادگی و قابلیت رقابت و عرضه در بازار از محورهای اصلی این رویداد می باشد که منتخبین طرح های واصل شده در طی مراحل مختلف، با کسب حداقل آموزش های مورد نیاز، آماده راه اندازی یک کسب و کار کوچک و پایدار با ارزش افزوده مناسب می شوند. از مزایای برگزاری ادواری این رویداد ضمن بهره مند شدن هسته ها و واحد های فناور، امکان بستر سازی مناسب برای توسعه فناوری های مرتبط در مرکز رشد به صورت مستقل می باشد.

جوایز و حمایت ها

در مراسم روز پایانی این رویداد جوایز ارزنده ای به همراه لوح یادبور به منتخبین اهدا می گردد. همچنین بعد از رویداد پذیرفته شدگان نهایی در قالب هسته فناور وارد دوره های پیش رشد شده و ضمن برخورداری از مشاوره اساتید و امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی و شرکت در دوره های آموزشی لازم، فرصت آزمایش و نمونه سازی را می یابند. همچنین هسته های فناور میتوانند متناسب با شکوفایی و طی مراحل مختلف وارد دوره های رشد شوند و ضمن برخورداری از خدمات صنعتی، تجاری سازی و تامین مالی، امکان ادامه و تکمیل طرح تا کسب درآمد را می یابند. استقرار امکانات متعدد از قبیل آزمایشگاه ها و کارگاههای مجهز و مختلف در ضمن بهره مندی از اعضای هیات علمی مجرب و توانمند زمینه­ی بسیار خوبی برای حمایت از هسته ها و واحدهای فناور و شکوفایی و بالندگی آنان فراهم می نماید.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش، آغاز و خوش‌آمدگویی۱۵:۰۰۱۶:۰۰
ایده شو۱۶:۰۰۱۷:۰۰
کارگاه تیم سازی۱۷:۰۰۱۸:۰۰
تیم سازی۱۸:۰۰۱۹:۰۰
کارگاه آموزش بوم کسب و کار۱۹:۰۰۲۱:۰۰

منتورها

دکتر علی رضا مهرآذین
دکتر علی رضا مهرآذین

عضو هیات علمی گروه حسابداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور، مشاور معاونت اقتصادی شرکت ساپکو تهران (ایران خودرو)، مدیر سرمایه گذاری در طرحهای پتروشیمی صندوقهای نفت و مشاور معاونت محترم وزیر محترم نفت در طرحهای پتروشیمی، بنیانگذار و دبیر نخستین دوره مسابقات کشوری رباتیک خیام و قائم مقام دوره های دوم و سوم (از معتبرترین و شناخته شده ترین مسابقات رباتیک در کشور)، مجری و موسس مرکز رشد فناوری‌های نرم، مجازی، فکری و هوشمند

دکتر محمد نوری زاده
دکتر محمد نوری زاده

دکتری پترولوژی، مدرس کارآفرینی دانشکده فنی و حرفه ای نیشابور، مدرس خلاقیت، کار تیمی و مدیریت رویداد، مجری پروژه های تحقیقاتی متعدد، مترجم بیش از ده جلد کتاب دانشگاهی، ارائه ده ها مقاله در کنفرانس های ملی و بین المللی

دکتر محمد حاجی بگلو
دکتر محمد حاجی بگلو

دکتری تخصصی مهندسی کامپیوتر سیستم های نرم افزاری

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور، هم بنیانگذار سامانه همیاب 24، دبیرسومین دوره مسابقات کشوری رباتیک خیام، طراحی و پیاده سازی سیستم شهرسازی و نوسازی در شهرداری نیشابور، مدیر پروژه و برنامه نویس و طراح سیستم ویدئو کنفرانس شرکت نرم افزاری مپنا پرداز، داور و کارشناسی پذیرش پارک علم و فناوری خراسان و مرکز رشد فناوری نیشابور

دکتر مهدی قدیری
دکتر مهدی قدیری
دکتر محسن نخودچیان
دکتر محسن نخودچیان

دانش آموخته مقطع دکتری مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور دبیر اولین دوره مسابقات کشوری رباتیک خیام

مهدی پورعبادی
مهدی پورعبادی

کارشناس، مشاور و طراح رابط و تجربه کاربری وب، موبایل و بازی، و همچنین تحلیل‌گر و مشاور سیستم های کسب و کار در شرکت های مختلف می باشد مهدی در حال حاضر به عنوان مدیر گرافیک در شرکت توسعه سامان، مشاور و لیدر طراحی در شرکت های آلمانی ankamaGames و diviad Studio فعالیت می کند. وی از سال ۸۳ فعالیت های زیادی در حوزه گرافیک تحت وب و موبایل انجام داده، و تاکنون چندین بار حایز رتبه ها و جوایز مختلف در این حوزه در جشنواره ها و مسابقات مختلف شده است.

حسین لطف آبادی
حسین لطف آبادی
دکتر محمد کریمی
دکتر محمد کریمی

دکتری اقتصاد و مدیریت

دکتر جواد صافحیان
دکتر جواد صافحیان

دکتری مهندسی مکانیک

حجت فضایلی
حجت فضایلی

کادر اجرایی

مهدی نوبهاری
مهدی نوبهاری
مدیر پژوهش دانشگاه آزاد نیشابور
طاها طالبیان
طاها طالبیان
مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور
علیرضا شیرازی
علیرضا شیرازی
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور نیشابور
مازیار ناظران
مازیار ناظران
معاونت مرکز رشد واحدهای فناور

برگزارکنندگان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور
دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور
مدیریت پژوهش
مرکز رشد فناوری های نرم، مجازی، فکری و هوشمند
مرکز رشد فناوری های نرم، مجازی، فکری و هوشمند
مرکز رشد فناوری نیشابور
مرکز رشد فناوری نیشابور

حامیان

سوالات متداول

هر نوع ایده ای می تواند مطرح شود اما ایده های مطرح شده در رویدادهای استاتاپی معمولا ایده هایی حول محور تکنولوژی و اینترنت اند، برای مثال یک وب سایت، نرم افزار تحت وب، نرم افزار موبایل و … ایده هایی مناسبتر برای استارتاپ ویکند هستند.
شما می توانید در صورتی که ایده ای هم ندارید در برنامه شرکت کنید و یکی از نقش های (طراحی، فنی و یا کسب و کار ) را در یکی از تیم ها ایفا نمایید. همچنین جهت اخذ مشاوره در انتخاب و تکمیل ایده میتوانند بطور رایگان از مشاور ما با شماره 09153528823 کسب راهنمایی نمایند.
صد در صد! در رویداد های استارتاپ ویکند از همه رشته ها شرکت کننده داریم (پزشکی، صنایع، غیره).اگر شما روحیه کارآفرینی دارید و علاقه مند به تکنولوژی هستید می توانید با شرکت در رویداد استارتاپ ویکند شروع یک کسب و کار را تجربه کنید.
استارتاپ ویکند غیر از مکانی برای تبادل ایده، مکانی هست برای آشنا شدن بیشتر با افراد متخصص در رشته های مختلف و تجربه کردن مراحل اجراییه یک پروژه استارتاپ. اگر ایده شما انتخاب نشد، شما همچنان در پروژه ای جذب می شوید و با مشورت دادن و بکار گرفتن از دانش تان به پیشرفت و پیروزی آن کمک می کنید.
خیر، از همه ی اقشار جامعه با هر تخصصی می توانند شرکت کنند.
توصیه می کنیم که شما این رویداد را مکانی برای تبادل ایدهایتان و آشنا شدن با ایده های دیگران ببینید. شاید ایده ای را بشنوید که مکمل ایده ی شما باشد؛ شاید ایده ی شما بارها در مرحله ی اجرا تغییر کند. ما در استارتاپ ویکند یاد می گیریم که عامل موفقیت استارتاپ ها ایده شون نیست بلکه نحوه اجرا و اعضای تیم هستند که باعث موفقیت و یا شکست یک پروژه می شوند.
با توجه به دعوت از مسولین دولتی و بخش خصوصی و نیز آموزشهای ارایه شده در رویداد ، حتما در بخش ارایه به سرمایه کذار این امکان فراهم خواهد بود
بلی. البته تشکیل تیم و انجام کار گروهی هواره توصیه می شود.

گالری تصاویر

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز رشد دانشگاه آزاد نیشابور

رویداد های برگزارشده۴
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر

آدرس

نیشابور بلوار پژوهش - مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور - ساختمان فنی و مهندسی - مرکز رشد فناوری های نرم، مجازی، فکری و هوشمند

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

نقش شرکت‌های پسارشد در اکوسیستم‌های فناوری

 • آنلاین
 • رایگان
 • پارک علم و فناوری مدرس
تا ۲۷ اسفند

نامبروان-102

 • آنلاین
 • ۳,۹۶۰,۰۰۰ تومان
 • مطالعه شریف
تا ۳۰ اسفند

قاتلان فروش3 - چگونه فروش خود را از رکود و مرگ تدریجی نجات دهیم

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه جایزه فروشندگان برترایرانی
جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

لایو فناوری اطلاعات شبکه امنیت کلود رایانش ابری IT | Network | Security | Datacenter | Cloud

 • آنلاین
 • رایگان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh