رویداد به پایان رسیده است!
«هفت خوان کارآفرینی» در تاریخسه‌شنبه ۱۲ اردیبهشتبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

«هفت خوان کارآفرینی»

شروع:
سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶ ۲۱:۰۰
مکان: مشهد
«هفت خوان کارآفرینی»
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

دوره آموزشی «هفت خوان کارآفرینی»

خوان اول: خودباوری

واژه «هفت خوان» برگرفته از شاهنامه شاعر بزرگ پارسی گوی "حکیم ابوالقاسم فردوسی" می باشد که زادگاه وی در شهر توس مشهد واقع شده است. ایده دوره «هفت خوان کارآفرینی»  برای اولین بار توسط تیم هفت خوان با مدیریت آقایان رضا لطفی (مربی رسمی کارآفرینی استاندارد آموزشی SIYB سازمان جهانی کار) و امیر رضا اخوان (پژوهشگر تاریخ ایران)، توسط مؤسسه فرهنگی و انتشارات گل آفتاب به مدیریت دکتر مینو مروارید تعریف و در شهر مقدس مشهد اجرایی گردید.

متأسفانه به تازگی دوره هایی با همین عنوان در سایر نقاط کشور اطلاعی رسانی و برگزار گردیده، بدین وسیله به اطلاع کلیه علاقه مندان و مخاطبان محترم دوره «هفت خوان کارآفرینی» می رساند که تیم هفت خوان و مؤسسه فرهنگی و انتشارات گل آفتاب مشهد هیچ گونه نمایندگی در سایر شهرها از جمله تهران نداشته و رویدادهایی که با عنوان هفت خوان کارآفرینی برگزار می شوند هیچ گونه ارتباطی با ایده اصلی دوره «هفت خوان کارآفرینی» تیم ما و مؤسسه گل آفتاب مشهد ندارد. در پایان توجه شما را به اهداف و اطلاعات تکمیلی این دوره جلب می نماییم:

پیام ما ساده است:

«برای کارآفرینی باید کارآفرین بود»

مأموریت ما:

کارآفرینی و ایجاد اشتغال مهم ترین اولویت کلیه اقتصادهای ملی در چند قرن معاصر بوده، زیرا کارآفرینی و کارآفرینان موتورهای اصلی اقتصاد در هر کشوری به حساب می آیند. تعاریف مختلفی برای واژگان کارآفرینی و کارآفرین وجود دارد، همچنین طبقه بندی های گوناگونی از کارآفرینی و ویژگی های مختلفی برای کارآفرینان شناسایی شده اند. در این میان، همواره یک پرسش اساسی وجود داشته است: «کارآفرینان، کارآفرین؛ زاده می شوند یا کارآفرینی ویژگی اکتسابی است؟»

هدف این دوره شناخت خود به عنوان یک کارآفرین و توانمندسازی شما در مقام یک کارآفرین است. ما به دنبال پاسخ پرسش خود در دل دانش و مطالعات نظری انجام شده، همراه با  تأمل در اعماق تمدن، تاریخ، فرهنگ و ادبیات ایران زمین هستیم.

داستان «هفت خوان کارآفرینی» داستان سفر است، پس با ما همراه باشید برای «تجربه سفر به شهردرون و سفر جمعی به برون شهرهای اساطیری ایران شهر»، سفری برای پیدا کردن راز رونق تمدن و صنعت باستانی این مرز و بوم، تلاشی برای کمک به خود، کمک به کارکنان، کمک به کسب و کاری که در آن مشغول به فعالیت هستیم و کمک به اقتصاد ملی این مرز و بوم!!! 

 

سخنرانان

رضا لطفی

رضا لطفی

مربی، مشاور و پژوهشگر

رضا لطفی دانش آموخته کارشناسی ارشد بازرگانی گرایش بازاریابی بین الملل، MBA بازاریابی از دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد و مربی رسمی کارآفرینی «استاندارد آموزشی SIYB» سازمان جهانی کار (ILO) می باشد. وی در حال حاضر به عنوان مربی، مشاور و پژوهشگر در حوزه بازاریابی B2B و برندینگ با کسب و کارهای SME در صنایع مختلف همکاری می نماید.

آدرس:مشهد خیابان احمدآباد، بلوار ناصرخسرو، ناصرخسرو 19 کوچه فروردین، شماره 30 . (ورودی حیاط)