رویداد به پایان رسیده است!
همایش آموزشی با طعم نیکوکاری "چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم" در تاریخ سه‌شنبه ۲۶ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۲۶ آذر ساعت ۱۲:۳۰

همایش آموزشی با طعم نیکوکاری "چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم"

  • رایگان
  • مشهد
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

 

همایش آموزشی با طعم نیکوکاری “چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم ؟” با هدف ارائه راه کارهای آسان و کاربردی برای ایجاد و گسترش کسب و کار و فعالیت در فضای مجازی برگزار می‌شود. این همایش حاصل سالها فعالیت و مشاوره به علاقمندان کسب و کارهای اینترنتی بوده و نکات مهم و ضروری برای راه اندازی و نیز توسعه فعالیت‌های اقتصادی با هدف کسب درآمد و افزایش آن، معرفی برند، ایجاد بازارهای جدید و جریان‌های چتدگانه درآمد در اینترنت ارائه میشود.
بر اساس تجربه فعالیت چند ساله خود دریافته‌ایم که اکثر افراد به این علت که شناخت کافی از عملی کردن ایده های خود ندارند و فکر می‌کنند باید میلیون‌ها تومن هزینه کنند از راه‌اندازی کسب و کار خود صرفه نظر می‌کنند. تعدادی هم با ابزارهای ایجاد سایت مانند دامنه و هاست و نحوه انتخاب و خرید آنها آشنایی ندارند و فکر می‌کنند که کسب و کار اینترنتی پر هزینه و کاملاً تخصصی است از فعالیت و راه‌اندازی تجارت و کسب و کار اینترنتی صرفه نظر می‌کنند و در مواردی هم که طراحی و مدیریت سایت را به دیگری واگذار می‌کنند دچار هزینه‌های زیادی برای انجام کارهای ابتدایی می‌شوند.
شما با شرکت در همایش آموزشی “چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم” میتوانید با ایده یابی و ارزیابی ایده‌ها آشنا شوید و مراحل راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی را فرا بگیرید. یاد میگیرد که فروش آنلاین چیست و چه نکاتی دارد و چگونه می‌توانید فروش اینترنتی خود را افزایش دهید.
 

همایش آموزشی چگونه کسب و کار اینترنتی راه‌ اندازی کنم دارای طعم نیکوکاری است و تمام عواید حاصل از آن در روز برگزاری همایش به حساب موسسه خیریه محک واریز میشود.

 

 

 

 


 

آدرس

مشهد مرکز آموزش هتلداری و گردشگری مشهد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کارگاه های کسب و کار اینترنتی

09155108149 09386151506 09153168741 09152048741 هانیه غفرانی ساسان جعفرنیا

رویداد های برگزارشده۱۲۸
رویداد های فعال۰