رویداد به پایان رسیده است!
همایش آموزش برند شخصی و اهمیت آن در کسب و کار امروزی در تاریخ سه‌شنبه ۳ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۳ دی ساعت ۱۲:۳۰

همایش آموزش برند شخصی و اهمیت آن در کسب و کار امروزی

  • رایگان
  • مشهد
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


همایش آموزش برند شخصی و اهمیت آن در کسب و کار امروزی

 

 


راه اندازی یک کسب و کار آسان نیست. موفقیت، نتیجه ی کار و تلاش شبانه روزی و یادگیری است. هر کارآفرینی به شما خواهد گفت که عشق و علاقه، تلاش و از همه مهم تر، تمرکز مستمر بر خلق برند شخصی از اهمیت زیادی برخوردار است.
علت این امر آن است که انسان‌ها دوست دارند طرف حسابشان شخص باشد نه شرکت. بهره گیری از برند شخصی به شما اعتبار، و به کسب و کارتان اصالت می بخشد؛ به ویژه اگر کسب و کار مورد بحث، شخصی باشد.
مطالعات گذشته نشان داده‌اند اعتماد مشتریان به برند های شرکتی ظرف سال های اخیر کاهش یافته است به گونه ای که امروز ۸۴ درصد نسل جوان به تبلیغات سنتی اعتماد نمی کنند. بنابراین خلق یک برند شخصی مستحکم که با جامعه ی هدف شما ارتباط قابل اتکایی برقرار کند از هر زمان دیگری بیشتر اهمیت دارد.
مردم شما را با برند شخصی‌ شما می‌شناسند. برندینگ شخصی شما به کسب و کارتان هویت بخشیده و سبب ارتقای آن می‌شود. برند شخصی چهره‌ی واقعی شما را به مشتریان بالقوه و مشتریان کنونی می‌‌شناساند و اجازه می‌دهد که آن‌ها با شما به عنوان یک فرد ارتباط برقرار کرده و به شما و برندتان احساس اعتماد و صمیمیت بیشتری داشته باشند و از شما خرید کنند.
آمارها نشان می‌دهند ۳۰ درصد افراد ممکن است به پیامی که از یک برند دریافت می‌کنند، اعتماد کنند اما ۹۰ درصد آن‌ها به پیام‌های دریافتی از اشخاص اعتماد می‌کنند.
با شناخت و ایجاد برند شخصی می توانیم علاوه بر بازاریابی بهتر محصولات و خدمات و کسب و کار خود، میزان فروش خود را افزایش داده و علاقمندان خود را به خریدار و مشتریان دائم تبدیل کنیم.
همایش آموزش برند شخصی و اهمیت آن در کسب و کار امروزی با هدف ارائه روش های ایجاد برند شخصی و کسب درآمد بیشتر از برندینگ و توسعه مهارت های فردی لازم برای پرسونال برندینگ در شهر مشهد برگزار میشود.

آدرس

مشهد مرکز آموزش هتلداری و گردشگری مشهد

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کارگاه های کسب و کار اینترنتی

09155108149 09386151506 09153168741 09152048741 هانیه غفرانی ساسان جعفرنیا

رویداد های برگزارشده۱۲۸
رویداد های فعال۰