رویداد به پایان رسیده است!
همایش بزرگ بازاریابی، فروش و برندسازی در تاریخ جمعه ۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱ آذر ساعت ۰۸:۳۰

همایش بزرگ بازاریابی، فروش و برندسازی

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


همایش  بزرگ بازاریابی، فروش و برندسازی

فرصتی برای به روز رسانی دانش نخبگان کسب و کار ایران

 

بهترین و مرغوب‌ترین کالاها هم نیز نیاز به بازاریابی، برندسازی فعالیت برای فروش را دارند؛ چون بدون تبلیغات و بازاریابی قطعا مصرف کننده شناختی نسبت به محصول پیدا نخواهد کرد؛ بنابراین هر صنعتی یا هر کالا و محصولی نیاز به بازاریابی پیدا می‌کند. بازاریابی به فروش یک محصول کمک خواهد کرد؛ همچنین برندسازی هم تلاش می‌کند فروش محصولات یا خدمات افزایش پیدا کند. بنابراین بازاریابی و برندسازی کمک بزرگی به امر فروش در تجارت‌های مختلف می‌کند.

 

در این همایش شما با تکنیک‌هایی جدید از سه مقوله‌ی مهم کسب و کار یعنی بازاریابی، فروش و برندسازی آشنا خواهید شد.

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

 

دکتر محمدیان

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

عدنان موسی پور

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

محمد رضا عمرانی

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

شاهین فاطمی

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

بابک بادکوبه

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

محمد مهدی ربانی

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

 

برای داشتن یک کسب و کار موفق، اولویت اول شما باید درک این نکته باشد که چه کسانی مخاطب هدف شما خواهند بود؛ بسیار مهم است که بدانید بازار هدف شما چه کسانی تشکیل می‌دهند. علاوه بر در نظر گرفتن این موضوع، باید به این نکته هم فکر کنید که دوست دارید برندتان در بازار توسط دیگران چطور دیده شود. هدف‌گذاری موثر، هویت برند و پاسخ به این سوال که چرا مشتریان باید از برند شما خرید کنند نه از رقبای شما، می‌تواند باعث برتری و تمایز برند شما شوند.


حفظ انسجام در پیام‌هایی که از سمت برند به مشتریان هدف خود ارسال می‌کنید، قاعدۀ برند شما را تعیین می‌کند، باعث رشد و توسعه کسب و کار می‌شود و یکی از دلایل اهمیت بازاریابی است.


بسیاری از شرکت‌ها، محصولات و سرویس‌های بزرگی دارند اما با فراموش می‌کنند که ابتکار بدون هدف‌گذاری مناسب و موثر می‌تواند بی‌فایده باشد. برای اینکه برند به شکل مستمر برای شما فروش سودآوری به همراه داشته باشد شما باید مجموعه مناسبی از محصولات داشته باشید.

یک برند خوب با شناساندن نام و محصولات خود به مخاطبان سعی میکند تا میزان آشنایی مصرف کننده با محصولاتش را بیشتر کند. نام‌های تجاری که شناخته شده‌تر هستند فروش بیشتری دارند چون مصرف کنندگان به اندازه‌ی کافی محصولات این برندها را می‌شناسند، با این وجود هنوز هم نام‌های تجاری خوب تبلیغات و بازاریابی انجام میدهند چون اهمیت تبلیغ محصول و کالا بسیار مهم است و باعث افزایش فروش می‌شود.

مسئله فروش یکی از مهمترین مسائلی است که در کسب و کار باید به آن توجه خاص شود. اگر خوب نمی‌فروشید علتی دارد و باید علت آن را بیابید. در همین بازاری که در آن به سر می‌بریم و بسیاری از کمبود مشتری یا تحریم‌ها یا گرانی کالاها شکایت دارند، خیلی از شرکت‌ها و افراد وجود دارند که فروش بسیار بالائی دارند و روز به روز پول و ثروت بیشتری به‌دست می‌آورند.

اگر دانش و راهکارهای فروش را درست و اصولی فرا بگیرید، می‌توان تیم‌فروش بهتری را ساخت یا خدمات به مشتریان بهتری ارائه داد.

 

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!


بازاریابی هم یکی از مهمترین ارکان یک کسب و کار است که در این همایش به آن می‌پردازیم. بدون بازاریابی مخاطب از نوع محصول شما شناختی نخواهد داشت بنابراین تجارتی که بازاریابی انجام نمی‌دهد کمتر موفق خواهد بود. استفاده از بازاریابی برای ترویج یک محصول یا خدمات بسیار با اهمیت است و شانس فروش محصولات را بیشتر می‌کند.

موفقیت شرکت‌ها اغلب متکی بر شهرت منسجم آن‌ها است. بازاریابی باعث شناخته شدن نام برند می‌شود، اما درعین‌حال می‌تواند موجب برگشت داده شدن محصولات شرکت نیز بشود. شهرت یک شرکت در صورتی با قوام‌تر می‌شود که بتواند انتظارات بالای عموم را برآورده کند. همین‌طور که شهرت شما زیاد می‌شود، کسب و کار شما گسترش یافته و فروش نیز افزایش می‌یابد. شهرت شرکت شما از طریق مشارکت در برنامه های اجتماعی، ارتباط مؤثر –درونی و بیرونی- و ارائه محصولات یا خدمات با کیفیت به وجود می‌آید. همه این موارد به نوبه خود توسط فعالیت های بازاریابی ایجاد یا پشتیبانی می‌شوند.

امروزه برندسازی هزینه چندانی ندارد و برندهای هوشمند با بهره‌گیری از سطح میانگینی از ابزار‌های جدید رشد جهانی برند خود را سرعت بخشیده و خیلی سریع آن را تقویت می‌کنند و اگر به تغییرات اقتصادی اخیر نگاهی بیندازیم متوجه خواهیم شد که برند‌ها در مقایسه با محصولات بدون برند عملکرد بهتری داشته‌اند و چرخه عمر محصولاتی که برندسازی شده‌اند از سایرین طولانی‌تر بوده و در این زمان چالش‌برانگیز کماکان برند‌های قوی در حال تقویت خود هستند و صاحبان آنها فرصت‌ها را تشخیص داده و تمام تلاش خود را در سال‌های رو‌به‌رو برای رشد خود برنامه‌ریزیمی‌کنند.

اگر برندسازی نکنیم، اگر تفاوت ایجاد نکنیم هیچ‌گاه به سود بلندمدت نخواهیم رسید و مردم نمی‌توانند با محصولات ما رابطه عاطفی برقرار کنند و به برند ما وفادار نخواهند بود.

 

برای رسیدن به موفقیت، نکات و تکنیک‌هایی وجود دارد که دانستن و اجرای آنها خالی از لطف نیست. نکات و تکنیک‌هایی که حاصل تجربه‌ی افراد موفق در حوزه‌ی تجارت و عامل اصلی موفقیتِ صاحبان کسب و کارهای برتر بوده است. در این همایش قصد داریم راهکارهائی برای فروش بیشتر، بازاریابی بهتر و برند سازی را معرفی کنیم؛ راهکارهائی که برای همه قابل اجرا هستند و سودآوری بیشتر را برای کسب‌و‌کار شما به ارمغان می‌آورند.

 

همایش بزرگ بازاریابی، فروش و برندسازی

 

صندلی خود را برای همایش به صورت آنلاین انتخاب کنید!

 

 

موضوعات همایش:

- تصمیمات غلط و درست در بازاریابی / دکتر محمود محمدیان
- راه‌های ورود به صادرات / عدنان موسی پور

- بازاریابی به وسیله رسانه های اجتماعی / دکتر محمد رضا عمرانی
- برندسازی و تبلیغات / بادکوبه
- استراتژی‌های افزایش فروش / دکتر ربانی
- سازمان ها و برند های آینده / شاهین فاطمی

 

شرکت‌کنندگان در این همایش

 شرکت‌کنندگان در این همایش ، جمعی از  رهبران کسب‌وکار ،مدیران عامل، کارشناسان برتر فروش، کارشناسان برتر بازاریابی، برندینگ ، مدیران مشاغل ، کارآفرینان و استارت آپ‌های برتر هستند.

 

 

چرا باید از شهر و خانه‌هایتان خارج شوید و به یک رویداد بینظیر آموزشی بیایید؟

سازمان‌ها بدون فروش و بازاریابی اثر بخش بقاء نخواهند داشت و رو به افول رفته و در نهایت ورشکستگی را تجربه خواهند کرد

در طول این همایش اساتید با آموزش‌های خود راه فروش و بازاریابی موثر در دوران رکود را برای سازمان شما هموار کرده و بر سودآوری کسب و کار  شما در شرایط جدید بازار ایران خواهند افزود.

در این رویداد ما بالای سِن برای شما نمایش بازی نمی‌کنیم، داستان نمی‌گوییم، حاشیه‌پردازی نمی‌کنیم، در پی ثابت کردن خودمان به شما نیستیم، فقط دستورالعمل‌های گام به گام و اجرایی را به شما آموزش می‌دهیم.

در این همایش خودکار و یک دفتر که به شما خواهیم داد دیگر نیازی نیست چیزی به همراه داشته باشید، زیرا قرار نیست یک دقیقه هم قلم و دفتر را زمین بگذارید)ورزش انگشتان دست هم برای آمادگی نوشتن نکات زیاد این سمینار توصیه می‌شود(

 

 

توصیه می‌کنیم تا در همایش  بزرگ بازاریابی، فروش و برندسازی  شرکت نمایید زیرا:

- با اساتید این رویداد که به خاطر کمبود وقتشان معمولا کمتر در دسترس هستند از نزدیک می‌توانید در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید.

- با کارآفرینان نخبه‌ای که مانند خودتان دنبال رشد و توسعه هستند و مطمئنا اقتصاد آینده ایران در دست آنهاست، می‌توانید ارتباط و دوستی برقرار کنید و بهترین زمان برای شبکه سازی است.

- می‌توانید از تخفیفات زیادی که برای خرید محصولات بینظیر آموزشی که فقط در رویدادهای ویژه ویدان اتفاق می‌افتد، استفاده نمایید.

 

اگر نیاز به راهنمایی یا سوالی دارید می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

 ۰۹۰۲۳۰۱۰۲۱۲

۰۲۱-۸۶۰۲۳۷۱۱

سخنرانان

دکتر محمود محمدیان
دکتر محمود محمدیان
عضو هیات علمی دانشکده مدیریت، دانشگاه علامه طباطبایی

دکترای تخصصی مدیریت بازاریابی

مولف هشت کتاب در حوزه بازاریابی و تبلیغات

مترجم دو کتاب در حوزه بازرگانی و بازاریابی بین الملل

عضو هیات علمی دانشکده مدیریت، دانشگاه علامه طباطبایی (در مقطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا)

مشاور و مدیر اجرایی در سازمانهای مختلف

عضو هیات مدیره انجمن علمی بازاریابی ایران

دبیرعلمی کنفرانس بین المللی بازاریابی

مدیر پروژه های متعدد بازاریابی و یا پژوهش بازار

عدنان موسی پور
عدنان موسی پور
رپیس اتاق بازرگانی ایران و قطر

مدیر عامل دو شرکت صبحان و راجستان در کشور کویت

20 سال سابقه صادرات به کشورهای عربي

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران قطر

8 سال پیاپی صادر کننده نمونه کشور

رئیس کمسیون صادرات کشور

دکتر محمد رضا عمرانی
دکتر محمد رضا عمرانی
مدیر گروه الیت

DBA (Doctor of Business Administration) Candidate از Edinburgh Business School (EBS) دانشگاه Heriot Watt University بریتانیا

دانشجوی PHD تخصصی مدیریت اطلاعات دانشگاه تهران

Executive MBA ازدانشگاه اشتین بایس برلین

کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی از دانشگاه امیرکبیر (پلی تکنیک) تهران

مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

مدیر عامل و موسس شرکت توسعه کالای دماوند، نماینده انحصاری ۱۷ برند بین المللی در زمینه ساعت، جواهر و ...

 شاهین فاطمی
شاهین فاطمی
مدیر عامل چرم درسا

مدیر عامل چرم درسا

 بابک بادکوبه
بابک بادکوبه
مدیر آژانس تبلیغاتی بادکوبه

مدیر عامل آژانس تبلیغاتی بادکوبه

مربی کسب و کار ها

بابك بادكوبه متولد سال ۱۳۵۶ در تهران، تحصیلات ابتدایی خود را در مدارس تهران شروع كرده و در سال۱۳۷۴ وارد دانشگاه هنر سوره شده و تحصیلات خود را در مقطع لیسانس در رشته سینما و همزمان در رشته مدیریت از دانشکده واحد تهران مركز شروع کرد در سال 1375همراه با محمدرضا بادكوبه )پدر( اقدام به تاسیس موسسه فرهنگی، هنری روزگار طرفه نمود. بابك بادكوبه فعالیت و سوابق طولانی در سینما، تلویزیون دارد و در طی این سال ها به عنوان تهیه كننده، كارگردان ، مجری و بازیگر در بسیاری از برنامه های تلویزیونی و سینمایی شركت داشته است.

دکتر محمد مهدی ربانی
دکتر محمد مهدی ربانی
موسس مجموعه ویدان - مدیر مسپول مجله خلاقیت

"موسس پلتفرم آموزشی ویدان

مدیرمسئول مجله خلاقیت

موسس داروسازی دیموند

مدیرمسئول انتشارات نگاه نوین

کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

استاد آکادمی صادرات آلمان

نماینده علمی دانشگاه SSHE در ایران

موسس چندین استارتاپ موفق در ایران، سوئیس و امارات

همکار علمی پرفسور لوهمولر در دانشگاه کرنفیلد انگلستان

مورد تایید و تقدیر اساتید بزرگ بین المللی

دریافت کننده جایزه برترین استارتاپ سال ١٣٩٣"

برگزارکنندگان

حامیان

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

حامی

آدرس

تهران تهران : خیابان ولیعصر، جام جم ، مرکز همایش های بین المللی صداوسیما

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ویدان

ویدان در زمینه آموزش کسب و کار، بازاریابی، فروش، مذاکره، برندسازی و ... به صورت حضوری و غیرحضوری فعالیت می‌کند. البته استراتژی اصلی ویدان آموزش‌های غیرحضوری و آنلاین روی اپلیکیشن ویدان است که هر کسی در هر جائی بتواند آموزش‌های مورد نیاز خود را ببیند.

رویداد های برگزارشده۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر