رویداد به پایان رسیده است!
همایش رایگان توسعه فردی «هیولاهای درون» در تاریخ پنج‌شنبه ۲۶ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲۶ دی ساعت ۱۴:۳۰

همایش رایگان توسعه فردی «هیولاهای درون»

  • رایگان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تـرس‌‌هـای درونـی مـا، هـیـولاهـایـی هـسـتـنـد کـه مـانــع از هــدف‌گــذاری درســت در حوزه‌های مختلف زندگی‌، مثل اقتصادی، خانواده، کسب‌و‌کار، توسعه فردی و ... می‌شوند.

در این رویداد راهکارهایی برای مواجهه با این هیولاها آموزش داده خواهد شد.

 

معمولاً زمانی که تصمیم می‌گیریم به شروع یک فعالیت یا تغییر یک روند فکر ‌کنیم، تمامی افکار و انرژی‌های مثبت در ما شکل می‌گیرند، اما وقتی به سمت اجرایی کردن این تصمیمات می‌رویم ترس‌های زیادی که هیولاهای درون ما هستند قد برافراشته و نه تنها خود قدرت‌نمایی می‌کنند، بلکه دیگر هیولاهای ذهن ما را نیز بیدار کرده و با قوی‌تر شدنشان، تصمیم‌گیری را برای ما سخت می‌کنند، و به محض آن که بخواهیم از روال عادی جدا شده و تغییری در جهت بهینه‌شدن زندگیمان انجام دهیم، هزاران هیولای دیگر دست به دست هم می‌دهند تا قدرت شما را برای شروع، در نطفه خفه کنند.

 

 

حتماً ایده‌ها و تصمیم‌های مختلفی بارها و بارها به سراغ شما آمده که وقتی در آن لحظه از شما بپرسند، می‌گویید من آینده را تغییر خواهم داد و چنان انگیزه و هیجانی دارید که گویی در حال حاضر در طی مسیر یا حتی نزدیک خط پایان هستید، اما با گذر چند روز، هیولاهای درونتان اجازه پیشروی را از شما سلب کرده یا اگر مقداری از این مسیر را طی کرده باشید هزاران شک و دلهره برای شما ایجاد می‌کنند...

 

سخنرانان

حسین قریب
حسین قریب

برگزارکنندگان

یسنا همایش
یسنا همایش

آدرس

تهران بزرگراه ستاری جنوب به شمال - بالاتر از بلوار فردوس شرقی - سالن همایش‌های امام علی (ع)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

یسنا همایش

مجری برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌های ملی و بین‌المللی

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰