شصت و ششمین همایش رایگان رازهای ثروتمندان(آموزش تضمینی حفظ وافزایش ارزش سرمایه درنوسانات بازار)

شروع:‌
در ۴ سانس
مکان: تهران
شصت و ششمین همایش رایگان رازهای ثروتمندان(آموزش تضمینی حفظ وافزایش ارزش سرمایه درنوسانات بازار)
برگزارکننده‌ی رویداد
سانس ۱
۱۳۹۸/۰۶/۲۹ ساعت ۱۲:۰۰ تا ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ ساعت ۱۴:۰۰
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط رایگان همایش راز ثروتمندان
۲۹ شهریور
رایگان
بلیت رایگان
۲۹ شهریور
رایگان
بلیط رایگان
۲۹ شهریور
رایگان

توضیحات

موضوع : با توجه به استقبال بی نظیر مخاطبین شصت وهشتمین همایش رایگان تکنیکهای طلائی و تضمینی کسب درآمد از هفت بازار باورنکردنی پولساز در ایران

 

ــ نگران اوضاع اقتصادی خود در آینده هستید؟....

ــ نگران بالا رفتن قیمت ارز و طلا هستید؟....

ــ نگران کم ارزش شدن سرمایه خود هستید؟....

ــ نگران آینده خود و فرزندانتان هستید؟....

 

ــ آموزش تضمینی روشهای حفظ و افزایش ارزش سرمایه در نوسانات بازار و مواقع بحران

ــ از پایه مدیریت مالی شخصی خود را اصلاح کنید.

ــ واقعاًپول کجاست؟

 

دسته بندی : جهت ارتقاء سطح دانش مالی افراد ویژه عموم

 

سرفصل های همایش : 

خلاقیت در شرایط بحران اقتصادی
بازارهای باورنکردنی پولساز در ایران از 20 تا 100 درصد سود!!
رازهایی در مورد پول که هیچ سرمایه گذاری نمی گوید
با کمترین سرمایه در بازار ایران چه کارهایی میتوان انجام داد؟
چگونه اولین یک میلیارد تومان خود را بدست آوریم ؟
خلق فرصت های جدید در رکود بازار
بهترین ایده ها برای جذب سرمایه
اصول کسب ثروت از راه صادرات و واردات خرد و خانگی
نکات کلیدی و طلائی و توجیه های اقتصادی بازار های مالی برای رسیدن به ثروت (طلا ، سکه، بورس، بازارهای پول و سرمایه گذاری آزاد )
ایجاد طرح مدیریت مالی شخصی
اعجاز اثر مرکب ( چگونه با اثر مرکب به ثروت میرسم )
سرمایه گذاری آزاد چیست ؟ وسرمایه گذاری آزاد با امنیت بالا چگونه باید باشد      
 

در این همایش شما می آموزید که رسیدن به ثروت و استقلال مالی یک دانش است و نه یک شانس و تقدیر و با غلبه بر ترس ها و و تغییر باور ها ، رفتار های صحیح را در رسیدن به اهداف مالی به کار بگیریم و به این یقین برسیم که هر کسی قابلیت ثروت مند شدن را دارد و تنها لازمه رسیدن به آن دسترسی به دانش رفتاری و مالی است . برای موفقیت مالی و ثروتمند شدن ، راه ها و شیوه های متعددی وجود دارد . یکی از این راه ها ایجاد ربح مرکب و پیروی از چهار اصل زیر است .

 

اهداف دوره:

1-منابع در آمد خود را افزایش دهید 

2-ماهانه درصد معینی از پول خود را پس انداز کنید . 

3-مقدار پول پس انداز شده را سرمایه گذاری کنید .

4- از پولی که در اثر افزایش منابع درآمدی بدست آوردید درصدی را ذخیره کنید .

ـــ  در این همایش مسیر رسیدن به ثروت برای شما ترسیم می شود که چه طور بتوانیم از صفر وارد مسیری شویم که به ثروت و موفقیت مالی ختم شود .

ــ  در این همایش به باور می رسیم که نوشتن بیهوده اهداف و آرزوها و کشیدن چکهای کائناتی چگونه ما را به بیراهه می برد و چگونه می توانیم بصورت کاملا علمی ،عملی وتضمینی با کمترین سرمایه هدفهای مالی برای خود ایجاد کنیم و بتوانیم با به کار گیری افراد به خواسته های مالی خود دست پیدا کنیم و افراد مزاحم برای پیشرفت خود را بشناسیم و آنها را به راحتی کنار بگذاریم و بر ترس های ناخودآگاه خود غلبه کنیم و عوامل ایجاد ترس را بشناسیم و با وجود ترس ، به صورت خود آگاه اقدام به عمل های پولسازکنیم و در بازار های طلا ، سکه ، بورس،صادرات و بازار پول نقد و سرمایه گذاری های آزاد بتوانیم تصاعدی پول های خود و دیگران را رشد دهیم .
 

درباره وحید میرزائی(مدرس و مشاور مالی شخصی)

      وحید میرزائی ، دانش آموخته مقطع MBA مدیریت اجرایی کسب و کار و مولف کتاب موفیت مالی در بورس ، با 10 سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه و سرمایه گذاری آزاد ، ملک ، طلا و بازار خودرو ، می کوشد تا با اتکا به برخورداری از دانش نظری و عملی از اقتصاد و حسابداری و بازار مالی و بانکداری و تحلیل گزارش از داده های مالی بتواند در راستای راهنمایی کردن اشخاص در باره طرح های مالی ، با دانش مالیاتی و استراتژی های سرمایه گذاری و امنیت ، بیمه ، طرح پانسیون و املاک غیر منقول و اموال منقول و همچنین انجام امور شامل ارزیابی درآمد و اموال اشخاص و به جریان انداختن پول نقد ، پوشش بیمه ای و اهداف مالی برای برقراری راهبرد های سرمایه گذاری گامی بردارد .

حرف استاد :

سلام دوست و همراه عزیز ، از خداوند متعال بهترین ها را برای تو آرزو دارم و خوشحالم برای تغییر شرایط مالی افراد بتوانم خدمتی ارائه کنم . همه ما به نوبه خود برای پیشرفت و نیل به خوشبختی آرزوهایی داریم و همواره در پی آن هستیم که در دنیا کاری کنیم که وضعمان بهبود یابد و همه مردم اعتقاد دارند که به یک زندگی سعادت مند دست خواهند یافت ، اما بین زندگی عملی و آن زندگی که در باطن خود به دنبال آن هستیم همواره جدال وجود دارد . من سعی خواهم کرد مباحثی تحت عنوان ( بازی با پول ) در زمینه موفقیت های مالی و سرمایه گذاری به شما ارائه دهم تا اینکه به طور اصولی با فرا گیری دانش و مهارت سرمایه گذاری و مدیریت مالی و برداشتن موانع فکری و با پشتکار و همت تو بتوانی اولین یک میلیارد تومان خود را در مدت 3 تا 5 سال بدست آوری ، اولین قدم برای رسیدن به موفقیت مالی ، پذیرفتن مسئولیت اداره کردن پول خودت هست ، که باید به عهده بگیری ، در صورتی که بیشتر مردم از قبول مسئولیت شانه خالی می کنند و تقصیر را به گردن ژن ، پدر و مادر و اجتماع و دیگران و محیط زندگی می اندازند و آنها را مقصر می کنند . و من هم در مورد مطالبی که به شما ارائه می دهم مسئولیت دارم و تلاشم را برای انتقال تجارب و آموزه های خود به شما می کنم . و تو نیز برای پیشرفت مالی به خودت قول بده که تمام تلاشت را با پشتکار و همت والای خودت جهت قرار گرفتن در مسیر موفقیت مالی انجام دهی و تحت هیچ شرایطی با ناملایمات و سختی ها و موانع کنار نیایی و ثابت قدم باشی تا اینکه به موفقیت دست پیدا کنی در این شرایط 2 راه برای انتخاب داری : اول اینکه به شرایط فعلی که هستی ادامه دهی و یا به حرف بزرگ تر ها و دیگران گوش دهی و تحصیلات عالی کسب کنی تا یک کارمند منظم شوی و کاری بی درد سر و ثابت داشته باشی تا در آینده از مزایای بازنشتگی استفاده کنی و نردبان ترقی را پله پله بالا روی و یا اینکه راه دوم را انتخاب کنی و علاوه بر کسب تحصیلات به سواد مالی و شغلی تخصصی در کنار شغل ثابت خود اهمیت دهی و صاحب نردبانی شوی که بگذاری دارایی های تو برای تو پول بسازد .

در این راستا تلاش می شود با برگزاری همایشها و سمینارها ی مالی و خدمات مشاوره ای در جهت هدفمند کردن مسیر مالی افراد برای رسیدن به استقلال مالی موارد ذیل ارائه گردد .

تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی اشخاص برای تعیین استراتژی ها و دستیابی به اهداف مالی .
پاسخگویی به سوالات اشخاص درباره اهداف و جزئیات طرح مالی خود .
ساخت و حفظ جایگاه شغلی اشخاص و به روز کردن طرح های فعلی .
اجرای پیشنهادهای برنامه مالی و یا ارجاع اشخاص به کسانی که می توانند آن ها را در اجرای برنامه ها کمک کنند .
مصاحبه با اشخاص برای تعیین حقوق جاری ، هزینه ها ، بدهی ها ، دارایی ها ، پوشش بیمه ای ، وضعیت مالی ، اهداف مالی ، تحمل ریسک ، و سایر اطلاعات لازم برای توسعه طرح های مالی .
مرور و بررسی مرتبط با برنامه ها و حساب های اشخاص ، جهت تعیین تغییرات بوجود آمده در زندگی ، اقتصاد و عملکرد مالی که نشان دهنده نیاز به ارزیابی مجدد برنامه ها می باشد .
پیشنهاد راهکارهایی که اشخاص بتوانند در رسیدن به مقاصد و اهداف مالی به کارگیرند ، از جمله تو صیه هایی که در حوزه هایی مانند مدیریت نقدینگی ، پوشش بیمه ، برنامه ریزی سرمایه گذاری و بررسی فرصت های سرمایه گذاری موجود برای تعیین تناسب آن ها با برنامه های مالی .

تلفن رزرو: 77523820-77641125

محل برگزاری: شریعتی، مقابل خیابان بهارشیراز، مرکز همایش های سینماایران

مدرس: وحید میرزائی (سرمایه گذار و مدرس موفقیت مالی فردی)

سخنرانان

وحید میرزائی

وحید میرزائی

سرمایه گذار و مدرس عملی موفقیت مالی فردی

برگزارکنندگان

مرکزهمایش سینماایران

مرکزهمایش سینماایران

77641125-77523820

آدرس:تهران خیابان شریعتی،مقابل خیابان بهارشیراز،مرکز همایش مجموعه فرهنگی هنری تهران تلفن رزرو و هماهنگی: 77523820ــ77641125