پنجاه و ششمین همایش رایگان رازهای ثروتمندان(آموزش تضمینی حفظ وافزایش ارزش سرمایه درنوسانات بازار)

شروع:‌
در ۴ سانس
مکان: تهران
پنجاه و ششمین همایش رایگان رازهای ثروتمندان(آموزش تضمینی حفظ وافزایش ارزش سرمایه درنوسانات بازار)
برگزارکننده‌ی رویداد
سانس ۱
۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ساعت ۱۷:۰۰ تا ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ ساعت ۱۹:۰۰
سانس ۲
۱۳۹۸/۰۳/۱۰ ساعت ۱۲:۰۰
نمایش همه سانس ها
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط رایگان همایش راز ثروتمندان
۲۸ خرداد
رایگان

توضیحات بیشتر

موضوع : با توجه به استقبال بینظیر مخاطبین پنجاه و هشتمین همایش رایگان راز ثروتمندان؟

 

ــ نگران اوضاع اقتصادی خود در آینده هستید؟....

ــ نگران بالا رفتن قیمت ارز و طلا هستید؟....

ــ نگران کم ارزش شدن سرمایه خود هستید؟....

ــ نگران آینده خود و فرزندانتان هستید؟....

 

ــ آموزش تضمینی روشهای حفظ و افزایش ارزش سرمایه در نوسانات بازار و مواقع بحران

ــ از پایه مدیریت مالی شخصی خود را اصلاح کنید.

ــ واقعاًپول کجاست؟

 

دسته بندی : جهت ارتقاء سطح دانش مالی افراد ویژه عموم

 

سرفصل های همایش : 

 • خلاقیت در شرایط بحران اقتصادی
 • بازارهای باورنکردنی پولساز در ایران از 20 تا 100 درصد سود!!
 • رازهایی در مورد پول که هیچ سرمایه گذاری نمی گوید
 • با کمترین سرمایه در بازار ایران چه کارهایی میتوان انجام داد؟
 • چگونه اولین یک میلیارد تومان خود را بدست آوریم ؟
 • خلق فرصت های جدید در رکود بازار
 • بهترین ایده ها برای جذب سرمایه
 • اصول کسب ثروت از راه صادرات و واردات خرد و خانگی
 • نکات کلیدی و طلائی و توجیه های اقتصادی بازار های مالی برای رسیدن به ثروت (طلا ، سکه، بورس، بازارهای پول و سرمایه گذاری آزاد )
 • ایجاد طرح مدیریت مالی شخصی
 • اعجاز اثر مرکب ( چگونه با اثر مرکب به ثروت میرسم )
 • سرمایه گذاری آزاد چیست ؟ وسرمایه گذاری آزاد با امنیت بالا چگونه باید باشد      

 

در این همایش شما می آموزید که رسیدن به ثروت و استقلال مالی یک دانش است و نه یک شانس و تقدیر و با غلبه بر ترس ها و و تغییر باور ها ، رفتار های صحیح را در رسیدن به اهداف مالی به کار بگیریم و به این یقین برسیم که هر کسی قابلیت ثروت مند شدن را دارد و تنها لازمه رسیدن به آن دسترسی به دانش رفتاری و مالی است . برای موفقیت مالی و ثروتمند شدن ، راه ها و شیوه های متعددی وجود دارد . یکی از این راه ها ایجاد ربح مرکب و پیروی از چهار اصل زیر است .

 

اهداف دوره:

1-منابع در آمد خود را افزایش دهید 

2-ماهانه درصد معینی از پول خود را پس انداز کنید . 

3-مقدار پول پس انداز شده را سرمایه گذاری کنید .

4- از پولی که در اثر افزایش منابع درآمدی بدست آوردید درصدی را ذخیره کنید .

ـــ  در این همایش مسیر رسیدن به ثروت برای شما ترسیم می شود که چه طور بتوانیم از صفر وارد مسیری شویم که به ثروت و موفقیت مالی ختم شود .

ــ  در این همایش به باور می رسیم که نوشتن بیهوده اهداف و آرزوها و کشیدن چکهای کائناتی چگونه ما را به بیراهه می برد و چگونه می توانیم بصورت کاملا علمی ،عملی وتضمینی با کمترین سرمایه هدفهای مالی برای خود ایجاد کنیم و بتوانیم با به کار گیری افراد به خواسته های مالی خود دست پیدا کنیم و افراد مزاحم برای پیشرفت خود را بشناسیم و آنها را به راحتی کنار بگذاریم و بر ترس های ناخودآگاه خود غلبه کنیم و عوامل ایجاد ترس را بشناسیم و با وجود ترس ، به صورت خود آگاه اقدام به عمل های پولسازکنیم و در بازار های طلا ، سکه ، بورس،صادرات و بازار پول نقد و سرمایه گذاری های آزاد بتوانیم تصاعدی پول های خود و دیگران را رشد دهیم .
 

درباره وحید میرزائی(مدرس و مشاور مالی شخصی)

      وحید میرزائی ، دانش آموخته مقطع MBA مدیریت اجرایی کسب و کار و مولف کتاب موفیت مالی در بورس ، با 10 سال سابقه فعالیت در بازار سرمایه و سرمایه گذاری آزاد ، ملک ، طلا و بازار خودرو ، می کوشد تا با اتکا به برخورداری از دانش نظری و عملی از اقتصاد و حسابداری و بازار مالی و بانکداری و تحلیل گزارش از داده های مالی بتواند در راستای راهنمایی کردن اشخاص در باره طرح های مالی ، با دانش مالیاتی و استراتژی های سرمایه گذاری و امنیت ، بیمه ، طرح پانسیون و املاک غیر منقول و اموال منقول و همچنین انجام امور شامل ارزیابی درآمد و اموال اشخاص و به جریان انداختن پول نقد ، پوشش بیمه ای و اهداف مالی برای برقراری راهبرد های سرمایه گذاری گامی بردارد .

حرف استاد  

سلام دوست و همراه عزیز ، از خداوند متعال بهترین ها را برای تو آرزو دارم و خوشحالم برای تغییر شرایط مالی افراد بتوانم خدمتی ارائه کنم . همه ما به نوبه خود برای پیشرفت و نیل به خوشبختی آرزوهایی داریم و همواره در پی آن هستیم که در دنیا کاری کنیم که وضعمان بهبود یابد و همه مردم اعتقاد دارند که به یک زندگی سعادت مند دست خواهند یافت ، اما بین زندگی عملی و آن زندگی که در باطن خود به دنبال آن هستیم همواره جدال وجود دارد . من سعی خواهم کرد مباحثی تحت عنوان ( بازی با پول ) در زمینه موفقیت های مالی و سرمایه گذاری به شما ارائه دهم تا اینکه به طور اصولی با فرا گیری دانش و مهارت سرمایه گذاری و مدیریت مالی و برداشتن موانع فکری و با پشتکار و همت تو بتوانی اولین یک میلیارد تومان خود را در مدت 3 تا 5 سال بدست آوری ، اولین قدم برای رسیدن به موفقیت مالی ، پذیرفتن مسئولیت اداره کردن پول خودت هست ، که باید به عهده بگیری ، در صورتی که بیشتر مردم از قبول مسئولیت شانه خالی می کنند و تقصیر را به گردن ژن ، پدر و مادر و اجتماع و دیگران و محیط زندگی می اندازند و آنها را مقصر می کنند . و من هم در مورد مطالبی که به شما ارائه می دهم مسئولیت دارم و تلاشم را برای انتقال تجارب و آموزه های خود به شما می کنم . و تو نیز برای پیشرفت مالی به خودت قول بده که تمام تلاشت را با پشتکار و همت والای خودت جهت قرار گرفتن در مسیر موفقیت مالی انجام دهی و تحت هیچ شرایطی با ناملایمات و سختی ها و موانع کنار نیایی و ثابت قدم باشی تا اینکه به موفقیت دست پیدا کنی در این شرایط 2 راه برای انتخاب داری : اول اینکه به شرایط فعلی که هستی ادامه دهی و یا به حرف بزرگ تر ها و دیگران گوش دهی و تحصیلات عالی کسب کنی تا یک کارمند منظم شوی و کاری بی درد سر و ثابت داشته باشی تا در آینده از مزایای بازنشتگی استفاده کنی و نردبان ترقی را پله پله بالا روی و یا اینکه راه دوم را انتخاب کنی و علاوه بر کسب تحصیلات به سواد مالی و شغلی تخصصی در کنار شغل ثابت خود اهمیت دهی و صاحب نردبانی شوی که بگذاری دارایی های تو برای تو پول بسازد .

در این راستا تلاش می شود با برگزاری همایشها و سمینارها ی مالی و خدمات مشاوره ای در جهت هدفمند کردن مسیر مالی افراد برای رسیدن به استقلال مالی موارد ذیل ارائه گردد .

تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی اشخاص برای تعیین استراتژی ها و دستیابی به اهداف مالی .
پاسخگویی به سوالات اشخاص درباره اهداف و جزئیات طرح مالی خود .
ساخت و حفظ جایگاه شغلی اشخاص و به روز کردن طرح های فعلی .
اجرای پیشنهادهای برنامه مالی و یا ارجاع اشخاص به کسانی که می توانند آن ها را در اجرای برنامه ها کمک کنند .
مصاحبه با اشخاص برای تعیین حقوق جاری ، هزینه ها ، بدهی ها ، دارایی ها ، پوشش بیمه ای ، وضعیت مالی ، اهداف مالی ، تحمل ریسک ، و سایر اطلاعات لازم برای توسعه طرح های مالی .
مرور و بررسی مرتبط با برنامه ها و حساب های اشخاص ، جهت تعیین تغییرات بوجود آمده در زندگی ، اقتصاد و عملکرد مالی که نشان دهنده نیاز به ارزیابی مجدد برنامه ها می باشد .
پیشنهاد راهکارهایی که اشخاص بتوانند در رسیدن به مقاصد و اهداف مالی به کارگیرند ، از جمله تو صیه هایی که در حوزه هایی مانند مدیریت نقدینگی ، پوشش بیمه ، برنامه ریزی سرمایه گذاری و بررسی فرصت های سرمایه گذاری موجود برای تعیین تناسب آن ها با برنامه های مالی .

تلفن رزرو: 77523820-77641125

محل برگزاری: شریعتی، مقابل خیابان بهارشیراز، مرکز همایش های سینماایران

مدرس: وحید میرزائی (سرمایه گذار و مدرس موفقیت مالی فردی)

www.vahidmirzaei.com

insta & telegram: @vahidmirzaeigroup

سخنرانان

وحید میرزائی

وحید میرزائی

سرمایه گذار و مدرس عملی موفقیت مالی فردی

برگزارکنندگان

مرکز همایشهای مجموعه فرهنگی هنری تهران

مرکز همایشهای مجموعه فرهنگی هنری تهران

77641125 ــ 77523820

آدرس:تهران خیابان شریعتی،مقابل خیابان بهارشیراز،مرکز همایش مجموعه فرهنگی هنری تهران تلفن رزرو و هماهنگی: 77523820ــ77641125