همایش راه مستقیم فروش

شروع رویداد
چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۴ بهمن ۹۶ ۱۸:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکسب و کار / فروش
اضافه به تقویم
همایش راه مستقیم فروش
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۸۸۲۸۳۸۹۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 این خودکار را برایم بفروش، این جمله معروف و ماندگار از این ابرمرد تکرار نشدنی شاید به‌تنهایی بیانگر قدرت و استعداد شگرف او درزمینهٔ فروش باشد. کسی که توانایی این را دارد که در هرلحظه‌ای که اراده کند بازار را با روش‌های منحصر خود دگرگون کند، خواه بازار محصول خواه بیمه و یا سهام . جردن قطعاً قابلیت تغییر توازن قدرت در بازار را در لحظه دارد، قابلیتی که اکنون امکان انتقال مستقیم آن به طرفدارانش در خاورمیانه برای اولین بار فراهم‌شده است. امکانی که شاید تکرار نشدنی باشد و این فرصتی است که هر مدیرعامل یا مدیر فروش و حتی کارشناسان فروش در هر جای دنیا بدون شک آن را از دست نخواهند داد.

آیا در دنیا می‌توان کسی را بهتر از جردن نام برد که بتواند دنیای فروش را متحول کند؟ قطعاً جواب این سؤال منفی است. جوابی که می‌توان آن را با توجه به استعداد درخشان و بی‌نظیر این واسطه فروش جهان به‌راحتی داد. چه کسی می‌تواند در چشم برهم زدنی تمام معادلات بازار را بر هم زند؟ چه کسی توان این را دارد که به‌تنهایی بازار سهام یک کشور حتی دنیا را در دست بگیرد؟تنها ، تنها و تنها جردن بلفورت درآمد 50 میلیون دلاری در هفته به‌تنهایی گویای این نکته است که او می‌تواند هر چیزی را به هر شکلی و در هرجایی که بخواهد بفروشد.

به‌راستی مرد شماره یک فروش جهان چه تجربیاتی می‌تواند در اختیار این بازار تشنه به نوآوری و حرفه‌ای شدن قرار می‌دهد.شاید اگر زمانی صحبت از حضور اسطوره بازاریابان جهان جردن بلفورت در خاورمیانه به میان می‌آمد، کمتر کسی آن را ممکن می‌دانست. مردی باسابقه سخنرانی درخشان و سابقه کاری درخشان‌تر. این شاید آرزوی رویایی و حتی دست‌نیافتنی برای انبوه طرفداران جردن بلفورت در خاورمیانه بود که اکنون به فرصتی برای آن‌ها تبدیل‌شده، فرصتی که برای هر جویای نامی در دنیای کسب‌وکار حکم برگ برنده‌ای را دارد که می‌تواند در این بازار به‌شدت رقابتی و بی‌رحم او را از رقبا جدا کند، جدایی که حتی شاید منجر به پیدایش یک برند بزرگ و تعیین‌کننده جدید شود.

برگزارکنندگان

انار زرین

انار زرین

اورمزد شید آژمان

اورمزد شید آژمان

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
همایش راه مستقیم۴ بهمن ۹۶۴ بهمن ۹۶

آدرس:تهران سالن همایش های بین المللی صدا و سیما