رویداد به پایان رسیده است!
همایش رایگان آشنایی با بورس در تاریخ سه‌شنبه ۸ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۸ بهمن ساعت ۱۰:۰۰

همایش رایگان آشنایی با بورس

  • رایگان
  • تهران
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

همایش رایگان آشنایی با بورس در کارگزاری آگاه


بازار بورس در چند سال اخیر با استقبال کم نظیری توسط سرمایه گذاران مواجه بوده است.

فعالیت در این بازار مزایایی دارد که آن را به یکی از جذاب ترین بازارها تبدیل کرده است. شما هم می‎توانید با انجام معاملات بورسی و کسب سود از این بازار، به آن به‌عنوان شغل دوم خود نگاه کنید. اما شروع فعالیت در هر عرصه ای نیامند کسب دانش و مهارت لازم است این موضوع در بورس به دلیل گستردگی بازار سرمایه، اهمیتی دو چندان پیدا می‌کند.

مدرسه بورس آگاه با برگزاری کلاس های آموزشی به صورت حضوری و غیرحضوری، در تلاش است تا سرمایه گذاران بتوانند از تجربیات و آموزه های معامله گران و تحلیل گران کارگزاری آگاه بهره مند شوند.

شرکت کنندگان در همایش آشنایی با بورس با مراحل گام به گام سرمایه گذاری در بورس آشنا خواهند شد و انتظار می‌رود دانش‌پذیران با حضور در این همایش، ‌بتوانند با فرصت های سرمایه گذاری موجود در بورس و بازارهای مختلف آشنا شده و درخصوص سرمایه مازاد خود تصمیم گیری نمایند.

آدرس

تهران خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد (ایستگاه BRT ظفر)، خیابان یزدان پناه، پلاک 91، طبقه 9

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

واحد آموزش شرکت کارگزاری آگاه

شرکت کارگزاری آگاه از سال 1387 تاکنون با برگزاری همایش ها و دوره های آموزشی متعدد در تهران و شهرستانها، در جهت ارتقاء سطح آگاهی علاقمندان و فعالان بازار سرمایه گام برداشته و سالانه بالغ بر 2000 نفر را آموزش داده است. واحد آموزش این شرکت در سال 1391 و

رویداد های برگزارشده۱۸۸
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰۰ نفر