همایش رایگان(برند سازی شخصی و شبکه های اجتماعی)

شروع:
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۷:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۳ مهر ۹۷ ۱۹:۰۰
همایش رایگان(برند سازی شخصی و شبکه های اجتماعی)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

برندسازی شخصی

 فرایندی است که توسط آن، افراد و تخصص‌شان مثل برندهای تجاری علامت‌گذاری می‌شوند. در حالی که تکنیک‌های قدیمی مدیریت خودیاری، درباره خودبهبودی و افزایش مهارتهای شخصی صحبت می‌کرد، مفهوم برندسازی شخصی، می‌گوید موفقیت از خود محصول بدست می‌آید. به این معنا که ذات و ماهیت یک محصول، مشخص می‌کند که آن محصول موفق خواهد بود یا نه.

به علاوه، این فرایند به صورت ایجاد یک دارایی که به فرد خاصی تعلق دارد نیز تعریف می‌شود؛ که پیکر، پوشش، ظاهر فیزیکی و زمینه‌های دانش را در بر می‌گیرد. اما برندسازی شخصی، فقط به این موارد محدود نمی‌شود و منجر به یک احساس منحصربه‌فرد تشخیص، به یاد ماندنی و ایده‌آل در صاحب برند می‌شود. این اصطلاح اولین بار در یک مقاله در سال ۱۹۹۷ توسط Tom Peters استفاده و مطرح شد.

ضرورت حضور در شبکه های اجتماعی

در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و دنیای مجازی، روش های کسب و کار و پیدا کردن بازار هدف برای در آمد تغییر کرده است. شبکه های اجتماعی با داشتن وب سایت قوی و تعداد زیادی از افراد، محل مناسبی برای کسب در آمد خواهند بود. این شبکه ها در بر گیرنده تعداد بسیاری از افراد هستند که به منظور خاصی گرد هم جمع شده اند و شامل دوستی ها، ایده ها و تبادلات مالی و محلی برای کسب در آمد هستند.

در شبکه های اجتماعی مشتریان را در جایی که هستند ملاقات می کنید، کالای خود را می توانید به صورت تصویر و یا ویدئو که از تاثیر گذاری بیشتری نسبت به متن برخوردار است قرار دهید و با استفاده از تصاویر محصولات خود را معرفی کنید، برای هر محصول می توانید لایک و کامنت دریافت کنید، در صورتیکه یک مشتری از محصول شما راضی باشد، آن محصول را با دوستان خود به اشتراک گذاشته و همین طور آنها به دیگران محصول شما در عرض چند دقیقه و یا نهایت چند ساعت به تعداد قابل توجهی از افراد معرفی می شود و باعث می شود که برند شما در ذهن مخاطب ثبت شود.

سخنرانان

جناب آقای مهران آذران

جناب آقای مهران آذران

مشاور کسب وکار

کارشناس تولید محتوی در شبکه های اجتماعی
بنیانگذار استارت آپ "آنی پال"
بنیانگذار استارتاپ "شیما "
مشاور فردی و مشاور کسب و کار
کارآفرین برتر استان فارس در سال 1382
مدرس دوره های شخصیت شناسی و استعداد یابی
مدرس دوره های روانشناسی ثروت

جناب آقای مازیار ایرانمهر

جناب آقای مازیار ایرانمهر

موسس کانونNLPشیراز

برگزارکنندگان

کانونNLPشیراز

کانونNLPشیراز

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

حامیان

آدرس:شیراز میدان صداوسیما صد متر به طرف بلوار جمهوری بین کوچه ۲۲و۲۰پلاک۴_۸۱