رویداد به پایان رسیده است!
همایش رایگان کار و سرمایه در تاریخ سه‌شنبه ۲۹ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۹ بهمن ساعت ۱۳:۰۰

همایش رایگان کار و سرمایه

  • رایگان
  • قم
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

دکتر امید فدائی منش
دکتر امید فدائی منش
موسس بنیاد توسعه مدیریت فدائی منش

امید فدائی منش متولد سال 1354 و زاده شهرری است. وی تحصیلات مقطع کارشناسی کامپیوتر در گرایش سخت افزار را از سال 1372 آغاز و همزمان، به اشتغال در حوزه‌ی طراحی و تولید نرم افزار اقدام نمود. همکاری با شرکت های «ایرنت» و «تکنولوژی اطلاع رسانی حنفاء» و دبیرستان استعدادهای درخشان علامه حلی تا سال 1375 ادامه یافت. پس از آن، با تاسیس شرکت «رایانمهر دانش سنج» اقدام به طراحی و تولید نرم افزار نمود که دستاورد این فعالیت، عرضه بیش از 10 بسته نرم افزاری ویژه‌ی مدارس و دانش آموزان در مدت زمان 3 سال بود. همزمان با تاسیس نخستین شرکت خود، همکاری در زمینه طراحی سیستم های سخت افزاری و کنترلی با شرکت «رایانمهر شرق» آغاز گردید که در سال 1379 با ورود به شرکت «نوین سازان ستاره صنعت» تا سال 1381 گسترش یافت. مدیریت پروژه «طراحی و تولید نرم افزار، سخت افزار و شبکه صنعتی» در «اتاق فرمان خط تولید سمند ایران خودرو» و انتشار نخستین کتاب تالیفی ایشان (اصول و کاربردهای فیلدباس) حاصل این همکاری بود.

از سال 1381 همزمان با تحصیل مقطع کارشناسی ارشد MBA در دانشگاه Carleton کانادا، همکاری با شرکت مخابراتی «کیاتل» آغاز و تا دو سال در سمت قائم مقام مدیر عامل، ادامه یافت. دی ماه سال 1383 تاسیس شرکت «مهرکامان توسعه فناوری» صورت گرفت که همکاری با این مجموعه تا دی ماه 1391 در سمت مدیر عامل، ادامه یافت. این فعالیت علاوه بر ایجاد تجربیات متعدد اجرایی و مدیریتی؛ منجر به توسعه دانش و فناوری مشاوره و آموزش مدیریت در ایشان گردید. در این مدت، همچنین تالیف و انتشار کتاب های «ایرانی ترین فروش، حرفه ای ترین در جهان»، «مدیریت تحقیق و توسعه (R&D)» و «مدیریت ارتباط با مشتریان بانکی ایرانی (BICRM)» و تحصیل در مقطع دکترای اقتصاد کاربردی (گرایش حمل و نقل) در دانشگاه Antwerp بلژیک آغاز و ادامه یافت. تمایل و علاقه مندی جدی «فدائی منش» به تحصیل، همزمان با اشتغال، باعث شد تا وی مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای خود را به صورت ترددی در کشورهای کانادا و بلژیک به انجام رساند.

دی ماه 1391 در حقیقت نقطه عطفی در زندگی وی بود که با تاسیس «بنیاد توسعه مدیریت فدائی منش» آغاز گردید. این مرکز، با همراهی قریب به 20 نفر متخصص در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد همچنان ادامه دارد...

ضمنا تالیف و نشر کتاب «کاسبی ماهرانه ایرانی» در سال 1391 به انجام رسید و اکنون کتاب «بازاریابی در خدمات بانکداری الکترونیک» در مراحل پایانی نشر می‌باشند.

وجه تمایز و علاقمندی «امید فدائی منش» همواره تحقیق، توسعه و «بومی سازی دانش» بوده است که در نخستین دهه فعالیت؛ زمینه علوم مهندسی و در دهه دوم آن علوم انسانی، مورد هدف قرار گرفته اند. بر این اساس، چاشنی و ردپای فرهنگ ایرانی را در اکثر آثار وی، می‌توان مشاهده نمود.

برگزارکنندگان

مرکز مشاوره کسب و کار هونام
مرکز مشاوره کسب و کار هونام
بنیاد توسعه مدیریت امید فدائی منش
بنیاد توسعه مدیریت امید فدائی منش
جاب ساز
جاب ساز

توضیحات


✅ همایش رایگان «کار و سرمایه»

 

? تضمین سود بالا برای سرمایه‌گذاران، شغل برای کارجویان و تجاری‌سازی برای مخترعان،

در همایش رایگان «کار و سرمایه» ٢٩ بهمن ماه در استان قم

ثبت نام: با ارسال عدد 5 به 50009641

حضور یکجای 14 استارت آپ موفق در همایش

? مجری: نمایندگی آکادمی جاب‌ ساز در استان قم

 

?سخنران: دکتر امید فدائی منش

امکان معارفه اختصاصی بعد از همایش با دکتر فدائی منش

? 29 بهمن- سالن شهید بهشتی دانشگاه قم

? ساعت 13 الی 15:30

 

?مخاطبان:

?مخترعان و کارجویان

?صاحبان ایده و طرح

?علاقمندان به کارآفرینی

?علاقمندان به راه اندازی استارت‌آپ و شرکت دانش بنیان

?سرمایه گذاران کسب و کارهای پُر سود !

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
شروع پذیرش و ورود به سالن۱۳۱۳:۳۰
پخش سرود۱۳:۳۰۱۳:۳۱
تلاوت قرآن۱۳:۳۵۱۳:۴۵
میان برنامه۱۳:۴۵۱۴
شروع سخنرانی۱۴۱۵:۳۰
پرسش و پاسخ۱۵:۳۰۱۷
معارفه فردی۱۷۲۰

آدرس

قم بلوار غدیر- سالن شهید بهشتی دانشگاه قم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه مشاوره کسب و کار هونام

گروه مشاوره کسب و کار هونام

رویداد های برگزارشده۳
رویداد های فعال۰