رویداد به پایان رسیده است!
اولین همایش «ساعتِ خلقِ ثروتت، کوک!» ICAN در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در تاریخ دوشنبه ۲۸ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۸ اسفند

خلق اثر مکتوب

  • تهران
  • ۵۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارنفیسه حکمت
پنج‌شنبه ۱۵ اسفند

یادگیری به توان دو

  • تهران
  • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
آواتارموسسه هم نوا
چهارشنبه ۱۴ اسفند

UniBest : DOTA2 1vs1

  • تهران
  • رایگان
آواتارDreamGoal

اولین همایش «ساعتِ خلقِ ثروتت، کوک!» ICAN در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

شروع:
دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۸ ۱۲:۳۰
پایان:
دوشنبه ۲۸ بهمن ۹۸ ۱۵:۳۰
اولین همایش «ساعتِ خلقِ ثروتت، کوک!» ICAN در دانشگاه صنعتی امیرکبیر
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


توسعه فناوری مسیری است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته و یا در حال توسعه از این مسیر برای شتاب دادن به روند رشد خود استفاده نموده‌اند و با ایجاد مراکزی تخصصی در حوزه توسعه فناوری به پیشگامان دانش و فناوری در سطح دنیا تبدیل شده‌اند. هدف از توسعه فناوری، رساندن یک ایده، محصول و یا کاربردهای یک فناوری از مقیاس آزمایشگاهی به مقیاس صنعتی است.

از شهریور ماه سال 1396 ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با هدف توسعه شبکه‌ای محصولات و کاربردهای فناوری نانو اقدام به تاسیس مرکز صنعتی‌سازی نانوفناوری کاربردی( یا به اختصار ICAN) نمود. ICAN دارای شش پلتفرم فناوری است که  هشت شرکت سازنده تجهیزات ساخت و تولید در حوزه فناوری نانو، تجهیزات خود را در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی در آن مستقر نموده‌اند. پلتفرم‌های مستقر در ICAN عبارتند از: پلتفرم نانومواد، پلتفرم پلاسمای سرد، پلتفرم نانوالیاف، پلتفرم نانوکامپوزیت پلیمری، پلتفرم نانوکویتاسیون و پلتفرم نانوپوشش‌های سخت.

هدف اصلی مجموعه ICAN، رفع نیازها و مشکلات صنعت از طریق ایجاد یک مرکز نوآوری و خلاقیت است که وظیفه آن در نهایت تولید ثروت از فناوری است. به عبارت دیگر، ICAN مسیری است برای تبدیل یک ایده و یا محصول آزمایشگاهی به محصول و یا کاربردی جدید در حوزه فناوری نانو.

 

اگه دوست داری تو هم به جمع ثروت آفرینان از دانش وصل بشی، بهترین جا همین رویداد هست!

آدرس: تهران دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مجموعه آمفی تئاتر مرکزی، سالن بهمن