رویداد به پایان رسیده است!
همایش مبانی راه اندازی کسب و کار اینترنتی دوشنبه 27 خرداد ساعت 12:29 (در حال ثبت‌نام) در تاریخ دوشنبه ۲۷ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

همایش مبانی راه اندازی کسب و کار اینترنتی دوشنبه 27 خرداد ساعت 12:29 (در حال ثبت‌نام)

شروع:
دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ ۱۲:۲۹
پایان:
دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ ۱۴:۰۰
مکان: مشهد
همایش مبانی راه اندازی کسب و کار اینترنتی دوشنبه 27 خرداد ساعت 12:29 (در حال ثبت‌نام)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


راه اندازی کسب و کار اینترنتی مانند هر فعالیت و شغلی شامل قوانین و نکاتی است که باید آنها را یاد بگیریم و به آن عمل کنیم. قوانین مهم در کسب و کار اینترنتی شامل 3 مرحله است:
1- نکات و قوانین مهم قبل از شروع کسب و کار اینترنتی
2- نکات و قوانین مهم در حین اجراء کسب و کار اینترنتی
3- نکات و قوانین مهم پس از راه اندازی کسب و کار اینترنتی

 

 

با داشتن ایده جالب و یا محصول و خدمات مناسب می‌توانید حضور خود را در محیط اینترنت قطعی کنید و مشتریان آنلاین را که در محیط اینترنت فعال هستند جذب کنید. پس ایده یابی و اجرای ایده یکی از نکات مهم در کسب و کار اینترنتی است.

 

 


به یاد داشته باشید که سالها قبل داشتن کسب و کار اینترنتی یک امتیاز بود اما اکنون یک ضرورت است.
بر اساس تجربه فعالیت چند ساله خود دریافته ایم که اکثر افراد به این علت که شناخت کافی از ابزارهای ایجاد سایت مانند دامنه و هاست و نحوه انتخاب و خرید آنها ندارند و تصور میکنند که راه اندازی و مدیریت سایت بسیار هزینه بر و تخصصی است از فعالیت و ایجاد کسب و کار اینترنتی امتناع می‌کنند و در مواردی هم که طراحی سایت خود را به دیگران واگذار می‌کنند گاهاً دچار هزینه های زیادی برای انجام کارهای ساده میشوند.
بر همین اساس تصمیم گرفتیم راه اندازی کسب و کار اینترنتی را به صورت ساده و با زبانی آسان به شما آموزش دهیم تا ابهامات و تصوراتی که در مورد غول تجارت آنلاین دارید برطرف شوند.

 


برای راه اندازی و طراحی یک کسب و کار اینترنتی فقط بایستی 1- دسترسی به ایمیل داشته باشید و 2-  کپی و پیست copy&paste بلد باشید !!!. با همین میزان دانش اولیه اینترنت میتوانید به راحتی صاحب کسب و کار خود شوید.
شما با شرکت در همایش آموزشی مبانی راه اندازی کسب و کار اینترنتیکنیم می‌توانید با اجزاء کسب و کار اینترنتی و بایدها و نبایدهای آن آشنا شوید و سایت اینترنتی خود را ایجاد کنید.

 


 

آدرس: مشهد آدرس:مشهد مرکز آموزش هتلداری و گردشگری شهید آوینی