همگرا 3

شروع رویداد
جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۱۵ مرداد ۹۵ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
همگرا 3
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۵۵۷۰۹۵۵۲
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

همگرا یه نشست دوستانه باهدف ایجاد ارتباط مؤثر بین افراد جامعه مهندسی پزشکی ایرانه. در همگرا ما هر جلسه میزبان یکی از افراد شاخص در این حوزه هستیم و ضمن شبکه‌سازی، داستان زندگی و موفقیتش رو می‌شنویم.

 
میهمان سومین رویداد همگرا
مهندس امیر پرهام پیر هادی، مؤسس شرکت مهندسی پزشکی تبسم میهن (TBM)

 
 

امیر پرهام پیر هادی، بهمن ۱۳۷۰ در تهران متولد شده و شرکت مهندسی پزشکی تبسم میهن رو در سال ۱۳۹۲ تأسیس کرده. امیر از دوران کودکی ذهنی پرسشگر و خلاق داشته و در دوران تحصیل در دبیرستان موفق به ثبت چندین اختراع در حوزه‌های مختلف شده. مهندس پیر هادی در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مهندسیه پزشکیه!

امیر یک دهه هفتادیه و شاید حلقه‌ای از یک زنجیره کار و ارزش‌آفرینی باشه، جناب آقای علی پیر هادی (پدر امیر پرهام) هم از افراد موفق در حوزه کارآفرینیه و مؤسس شرکت سامان سیکلت بوده.

شرکت مهندسی پزشکی تبسم میهن در حال حاضر در حوزه‌های: تهیه و تولید نمونه‌های سه‌بعدی مورداستفاده در جراحی‌های فک و صورت، تولید پروتزهای عملکردی و زیبایی، تولید گایدهای دندان‌پزشکی و تولید ایمپلنت‌های اختصاصی فعالیت داره!

آدرس:تهران خیابان انقلاب، ابتدای خیابان وصال (نزدیک به چهارراه ولیعصر)، کوچه نایبی، پلاک ۲۳، جنب دانشگاه دماوند، باشگاه اندیشه، شبستان اندیشه