همگرا, فرصتی برای دانشجویان, فارغ التحصیلان و کارآفرینان حوزه مهندسی پزشکی جهت شبکه سازی و همگرا شدن

شروع رویداد
جمعه ۷ خرداد ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۷ خرداد ۹۵ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
همگرا, فرصتی برای دانشجویان, فارغ التحصیلان و کارآفرینان حوزه مهندسی پزشکی جهت شبکه سازی و همگرا شدن
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۰۸۰۳۰۹۲ - ۰۹۳۶۵۰۲۷۸۷۸
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

همگرا یه نشست دوستانه هفتگی باهدف ایجاد ارتباط مؤثر بین افراد جامعه مهندسی پزشکی ایرانه. در همگرا ما هر هفته میزبان یکی از افراد شاخص در این حوزه هستیم و ضمن شبکه‌سازی، داستان زندگی و موفقیتش رو می‌شنویم.

همگرا یه رویداد غیرانتفاعیه و کلیه درآمدهای حاصل از فروش بلیت حضور، صرف برگزاری جلسات میشه.

این جلسات رو جمعی از دانشجویان علاقمند، با حمایت گروه آموزشی هیناراد برگزار میکنن.

میهمان اولین رویداد همگرا
مهندس آرام بهمنی

آرام بهمنی در سال ۱۳۷۱ در شهر سنندج بدنیا اومده و تا پایان دوران دبیرستان همونجا ساکن بوده و تحصیلات خودش رو در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی ورزش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات؛ به‌تازگی به‌پایان رسونده. آرام از اواسط دوران کارشناسی حوزه تحقیقات و فعالیت علمی خودش رو در حوزه مکانیک و بیومکانیک ادامه داده و موفق به چاپ ۱۱ مقاله در معتبرترین مجلات و کنفرانس‌های بین‌المللی شده (۱۰ مقاله ISI در مجلات معتبر و یک مقاله در کنفرانس بین‌المللی).
آرام در حال حاضر برای ادامه تحصیل از یکی از بهترین دانشگاه‌های کانادا و جهان (دانشگاه واترلو) برای مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی مکانیک با دریافتی سالیانه ۲۸۰۰۰ دلار پذیرش گرفته و اواسط تابستون امسال ایران رو برای ادامه تحصیل ترک میکنه.
آرام در یک خانواده متمکن به دنیا نیومده، فارغ‌التحصیل یکی از بهترین دانشگاه‌های دولتی ایران هم نیست! اما با تلاش و پشت‌کار تونسته مسیر موفقیت در حوزه تحصیل و پژوهش رو به خوبی طی کنه.
اگر دانشجو هستید و فکر میکنید در شرایط سختی قرار دارید و دوست دارید در زندگی به موفقیت‌های تحصیلی دست پیدا کنید؛ خوبه که پای صحبت مهندس آرام بهمنی بشینید.
در اولین رویداد همگرا، پای صحبت آرام میشینیم تا داستان زندگی و موفقیتش رو بشنویم.
حاضرین در اولین رویداد همگرا میتونن قبل و بعد از جلسه، ضمن شبکه‌سازی، با افرادی که دغدغه‌های مشابه دارن به گفتگو بپردازن و تجربیات خودشون رو به اشتراک بزارن.

آدرس:تهران خیابان انقلاب، ابتدای خیابان وصال (نزدیک به چهارره ولیعصر)، کوچه نایبی، پلاک ۲۳، جنب دانشگاه دماوند، باشگاه اندیشه، شبستان اندیشه