رویداد به پایان رسیده است!
والدگری مبتنی بر ارزش (برای کودکم چه می خواهم؟) در تاریخ پنج‌شنبه ۲۱ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۵:۰۰

والدگری مبتنی بر ارزش (برای کودکم چه می خواهم؟)

  • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

حمید ترقی جاه
حمید ترقی جاه
تسهیلگر و مشاور

توضیحات


والدگری مبتنی بر ارزش یا برای کودکم چه می خواهم، نام دوره ای است که در آن از ارزش های بنیادین زندگی می شنویم. ارزش هایی که برای هر کدام از ما تعریف شخصی دارند اما در عین معنای فردی داشتن، برای همه ما ارزشند.

به عنوان والد، از این جنس ارزش، برای کودکانمان و برای آینده شان در ذهنمان تجسم می کنیم. ولی آیا به راستی می دانیم که چه می خواهیم؟ آیا آنچه برای کودک مان می خواهیم، خود ما آن را زندگی می کنیم؟ مسیر والدگری مبتنی بر ارزش چگونه می تواند تصویر والدگری و ارزش های ما برای کودکمان را مشخص کند؟

در این گفتگو با ابزار شفافیت، شنیدن و ذهن‌آگاهی چیدمانی از ارزش هایمان را تصویر می کنیم تا راهنمایی بر مسیر والدگریمان باشد.

ما مادر و پدرها لحظه های مختلفی رو با فرزاندانمون تجربه می کنیم:

زمان هایی که خسته هستیم، زمان هایی که پرانرژی هستیم یا زمان هایی که با فرزندانمون دچار چالش هایی می شویم .

 ما در اين موقعیت های متفاوت، از راه حل هاي گوناگوني استفاده می کنیم که گاهي فکر شده نیستند  و تنها خواسته مان گذر از آن لحظات و موقعیت هاست.

در دوره"  والدگری مبتنی بر ارزش " ما به منشاء راه حل هایی که انتخاب می کنیم، می پردازیم  و به سوال هایی که در آن لحظه امکان دارد برای هر پدر و  مادری مطرح شود، پاسخ می دهیم:

راه حل آگاهانه چیست؟

اگر در آن لحظه بخواهم راه حل آگاهانه را انتخاب کنم به چه صورت باید اینکار را انجام دهم؟

چه مواردی به من کمک می کند که لحظه های ارتباطی خود را با فرزندم معنادار کنم؟

 

نظرات شرکت کننده‌ها دوره والدگری مبتنی بر ارزش

·         در دوره والدگري مبتني بر ارزش توانستم با ارزش هاي خودم به عنوان مادر به طور دقيق آشنا شوم و حالا ابزاري ارزشمند براي ارزيابي تمام تصميم ها و روش هاي مادري كردن دارم. حالا زندگي ام سخت شده اما به شيريني اش مي ارزد. حالا از خودم هر دفعه اين سوالها را مي پرسم كه آيا اين بازي مطابق ارزش هايم هست و يا فلان كلاس با ارزش هاي من در تضاد نيست؟

·         در ارتباط خودم با کودکم و عکس العملهای خودم نسبت به کودک همیشه به خاطر دلسوزی ها و مهرمادری رفتارهایی داشتم که مطابق با ارزشهایم نبود حالا یک کیف ارزش در کنار خودم دارم که این ارتباط مادر و کودک را، به ارتباطی همراه با همدلی و هدفمند سوق می دهد.

آدرس

تهران نیاوران، جنب پمپ بنزین، خ مینا، ک گرجستانی، بن بست رامین، پ11

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه هم نوا

ما خانواده ای هستیم که خود را با نگاهی که به انسان و رشد او از بدو تولد داریم، معرفی می کنیم و بر این باوریم که کودکان موجوداتی ناقص و ناتوان نیستند. آن ها هر روز، هزار بار با قابلیت های ذاتی و بی نظیرشان،‌ شگفت زده مان می کنند. ما از سال های اولیه ک

رویداد های برگزارشده۲۵۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰۰ نفر