رویداد به پایان رسیده است!
وبینارگرامر پیشرفته در رایتینگ و اسپیکینگ (Complex Grammar) در تاریخ پنج‌شنبه ۱۰ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۰ مهر ساعت ۱۷:۰۰

وبینارگرامر پیشرفته در رایتینگ و اسپیکینگ (Complex Grammar)

  • رایگان
  • آنلاین
  • تحصیلی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

complex grammar


اگر در حال یادگیری و آمادگی برای آزمون آیلتس باشید قطعا این نکته را میدانید که گرامر خوب برای گرفتن نمره بالا در آزمون آیلتس ضروری است چرا که اگر شما مسلط به راز های گرامر باشید، می توانید با شجاعت بیشتری وارد دنیای ترسناک ساختن جمله ها و ارتباطات دقیق بین آنها دراین آزمون شوید. دراین وبینار ما به جای برگزاری یک جلسه خسته کننده در مورد ساختارهای پیچیده قواعد یک آزمون بین الملل سعی می‌کنیم یک کلاس زنده را برگزار کنیم .این کلاس شامل آموزش راز ها و نکات گرامری و تمرینات مخصوص آنها و منابعی کاربردی برای دستور زبان آیلتس است که امیدواریم برای شما جالب باشد.

اهمیت گرامر در آیلتس


اگرچه بخشی در آزمون آیلتس وجود ندارد که فقط به گرامر معطوف شود اما این از اهمیت گرامر کم نمی‌کند و برای رسیدن به نمره بالا در امتحان بین المللی ، شما نیازی اساسی به مطالعه گرامر دارید.همچنین گرامر به شما کمک می کند تا در هر چهار مهارت ، ریدینگ ، رایتینگ ، لیسنینگ و اسپیکینگ پیشرفت کنید .شما قادر خواهید بود پیشرفت خود در صحبت کردن و نوشتن را بیشتر حس کنید، زیرا درست همینجاست  که به طور فعال از ساختارهای گرامر برای بیان ایده های خود استفاده خواهید کرد.

 

 

با این حال، دانستن گرامر زبان در درک بهتر زبان انگلیسی به شما کمک خواهد کرد. همچنین در خواندن و در گوش دادن، زیرا شما با ساختارهای دستور زبان بیشتر آشنا خواهید بود و می‌توانبد آنچه را که دیگران در آزمون آیلتس از شما می خواهند را بلافاصله بفهمید .

 

تاثیر گرامر در محاسبه نمره آزمون IELTS

دستور زبان و گرامر در محاسبه نمره تمام بخش های اسپیکینگ ،رایتینگ و ریدینگ در آزمون آیلتس تاثیر بسیار دارد و این نکات مورد برسی قرار میگیرند :

استفاده درست از فرم های کلمه خود
درک نحوه نوشتن جملاتی با ساختار پیچیده
دامنه ای که می‌توانید ساختارهای دستوری خود را که می توانید استفاده کنید ، گسترش می دهید
استفاده دقیق از گرامر زبان (یعنی به حداقل رساندن تراکم خطا).

 

 

در انتها با توجه به موارد مذکور و آگاهی به اهمیت گرامر در مبحث اسپیکینگ و رایتینگ، مجموعه مکتب‌خونه با همکاری استاد محسن خاکی ، کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی،  وبینار حاضر را با تاکید بر اهمیت این مبحث تدارک دیدیم تا راهنمای خوبی برای زبان آموزان در راه کسب نتیجه ی بهتر در آزمون آیلتس باشد.  

مدرس

محسن خاکی
محسن خاکی
کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی

محسن خاکی کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی و مدرس حرفه‌ای دوره‌های آیلتس و کارگاه‌های تخصصی each skill شامل Speaking, Writing, Listening, Reading در بالاترین سطح است.

ایشان بیش از ۱۹ سال سابقه‌ی تدریس حرفه‌ای را در سطوح آزمون‌های بین‌المللی شامل IELTS ,TOEFL,GRE و دوره‌های Business English در موسسات، دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف در کارنامه‌ی خود دارد.

بخشی از فعالیت‌های ایشان در طول این ۱۹ سال:

موسسه شکوه (مدرس دوره ی IELTS,TOEFL,GRE)

موسسه آموزش عالی آزاد هرمزان (مدیر آموزش و مدرس دوره‌های IELTS , TOEFL)

موسسه ایران کانادا (مدیر آموزش و مدرس دوره‌های IELTS , TOEFL)

IELTS Coach و مدرس Workshopهای تخصصی در هر چهار skill

و نیز سوابق همکاری با:

شرکت همراه اول (تدریس IELTS و Business English) در سطح مدیرعامل و هیأت مدیره

دانشگاه علوم پزشکی تهران (تدریس IELTS) در سطح اساتید هیأت علمی دانشگاه

سازمان بیمه خدمات درمانی (تدریس Business English) در سطح مدیرعامل و هیأت مدیره

شرکت بورس تهران (تدریس Business English) در سطح کارشناسان ارشد

و برگزاری دوره‌های آموزشی برای:

شرکت نفت فلات قاره ایران (در سطح دفترمدیرعامل)

مجتمع گازی پارس جنوبی (عسلویه)

مرکز آموزش مدیریت دولتی (سازمان مدیریت و برنامه ریزی- معاونت ریاست جمهوری)

شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی نفت ایران

مرکز مطالعات انرژی وزارت نفت

و...

برگزارکننده

مکتب‌خونه
مکتب‌خونه
بزرگترین سامانه آموزش آنلاین

مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران است که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف مکتب‌خونه در دسترس قرار دادن آموزش با کیفیت بالا برای همه‌ی فارسي‌زبانان است. ما اعتقاد داریم که هیچ کس نباید به خاطر هیچ چیز از لذت یاد گرفتن محروم شود. نباید سن و سال یا مکان و موقعیت و امکانات مالی افرادی را از یادگیری و موفقیت باز دارد.

تاریخچه مکتب‌خونه

مکتب‌خونه از آغاز فعالیت خود تاکنون با ضبط و ارائه دروس اساتید برتر از دانشگاه‌های تراز اول کشور و ارائه رایگان آن‌ها مجموعه‌ای بي‌نظیر از بیش از 400 درس و 15,000 ساعت ویدئو آموزشی با کیفیت و رایگان در حوزه های مختلف تولید کرده است. سالانه میلیون ها نفر فارسی زبان در داخل و خارج از ایران از محتواهای مکتب خونه استفاده می کنند.

دوره های مهارت محور

سال 1395 مکتب‌خونه برای اولین بار در ایران نسل جدید آموزش مجازی با متد تعاملی MOOC را ارائه داد. دوره‌های مکتب‌پلاس دوره های مهارت محور کوتاه‌مدت کاربردی هستند که با همکاری دانشگاه‌های برتر کشور تهیه مي‌شوند و به صورت تعاملی ارائه مي‌شوند. هدف از این دوره‌ها تربیت نیروی کار مورد نیاز برای ورود به بازار کار است به صورتی که افراد با کسب مهارت مورد نیاز و گذراندن دوره، می‌توانند در شرکت‌ها یا به صورت فردی مشغول به کار شوند و کسب درآمد کنند.

برگزار‌کننده

آواتار

مکتب‌خونه

مکتب‌خونه، مکتب‌خونه بزرگ‌ترین رسانه دیجیتال آموزش مجازی در ایران

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر