رویداد به پایان رسیده است!
وبینار آشنایی با شبکه‌های SDN و تاثیر آن بر امنیت سایبری مبتنی بر محصول NSX شرکت VMware در تاریخ سه‌شنبه ۸ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
سه‌شنبه ۸ مهر ساعت ۱۸:۰۰

وبینار آشنایی با شبکه‌های SDN و تاثیر آن بر امنیت سایبری مبتنی بر محصول NSX شرکت VMware

  • رایگان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره‌ی وبینار


پلتفرم NSX‌ یک راهکار مدیریت شبکه‌ی نرم‌افزار محور (SDN) است که توسط شرکت VMware‌ ارایه شده و در واقع بخشی از مفهوم  سطح بالاتر مرکز داده‌ی نرم‌افزار محور (SDDC) در زیرساخت‌های مجازی‌سازی این شرکت می‌باشد. پلتفرم NSX‌ به شما قابلیت پیاده‌سازی و مدیریت زیرساخت رایانش ابری مبتنی بر فناوری مجازی‌سازی VMware‌ را می‌دهد. 

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این پلتفرم، امکانات و قابلیت‌های متعدد موجود در آن در راستای طراحی و پیاده‌سازی زیرساخت‌های شبکه‌ی مجازی و ابری به صورت امن است. به عنوان مثال ‌می‌توان به فایروال‌های لاجیکال، سوییچ، روتر، پورت و بسیاری از عناصر دیگر شبکه اشاره کرد. NSX‌ همچنین قابلیت پیاده‌سازی، پیکربندی و امن‌سازی اپلیکیشن‌ها بین زیرساخت‌های ابری مختلف را نیز دارد.

در این وبینار به فناوری SDN و به‌طور خاص پیاده‌سازی آن با NSX پرداخته و تاثیر و قابلیت‌های آن در امنیت سایبری سازمان‌ها بررسی می‌شود. «رضا کفاشیان»  ارایه دهنده‌ی این وبینار، چکیده‌ی سال‌ها دانش و تجربه‌ی خود در زمینه‌ی این فناوری و فناوری‌های مجازی‌سازی را به صورت رایگان با شما به اشتراک خواهد گذاشت.


هدف وبینار


هدف از برگزاری این وبینار آشنایی کارشناسان و مدیران زیرساخت و امنیت سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوص با قابلیت‌های SDN در راستای بهبود امنیت زیرساخت است.


مدت زمان وبینار


این وبینار به مدت یک ساعت و نیم (از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۳۰) در روز سه‌شنبه مورخ ۹۹/۰۷/۰۸ برگزار خواهد شد.

 

 

سوالات متداول

این وبینار برای چه افرادی توصیه می‌شود؟
کارشناسان شبکه و زیرساخت/ کارشناسان مرکز داده/ کارشناسان امنیت سایبری در سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی/ مشاورین و مدیران امنیت سایبری
پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
آشنایی با مفاهیم و اصول شبکه، آشنایی با مفاهیم مجازی‌سازی/ آشنایی کلی با پروتکل‌های پرکاربرد TCP/IP / آشنایی با مفاهیم امنیت زیرساخت

برگزارکنندگان

آکادمی راوین
آکادمی راوین

سخنرانان

رضا کفاشیان
رضا کفاشیان
متخصص زیرساخت‌های مجازی

برگزار‌کننده

آواتار

آکادمی راوین

آکادمی راوین برگزارکننده دوره‌های تخصصی در زمینه امنیت سایبری است. تمام دوره‌های این موسسه در هر دو مسیر «آبی» و «قرمز» بر اساس آخرین دانش روز دنیا و هم سطح دوره‌های ارایه شده در موسسات بزرگ بین‌المللی، طراحی شده و توسط به‌نام‌ترین مدرسین ایرانی و غ

رویداد های برگزارشده۲۴
رویداد های فعال۹
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۰ نفر