رویداد به پایان رسیده است!
وبینار آشنایی با پتانسیل های بازار سرمایه ایران در تاریخ یکشنبه ۱۵ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۵ تیر ساعت ۱۷:۰۰

وبینار آشنایی با پتانسیل های بازار سرمایه ایران

 • رایگان
 • آنلاین
 • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


در این وبینار از صفر تا صد پتانسیل سرمایه ایران براتون روشن میشه!

 

این وبینار مخصوص چه کسانی است؟

اگر فردی هستید که به هیچ وجه از بازار سرمایه اطلاع ندارید و فقط یه چیزایی از رشدش شنیدید، می تونید بیاید و متوجه بشید ارقام و اعداد واقعی چیه.

اگه داخل بورسید و صرفا عرضه اولیه و یک سری سهام با سیگنال های مختلف می خرید، می تونید بیاید و دقیق تر و حرفه ای تر این مهارت رو یاد بگیرید.

اگر معامله گرید و تا حالا روش های تکنیکال رو یاد گرفتید، می تونید استراتژی رو یاد بگیرید که میشه باهاش به سود ثابت رسید.

و اگر بازار بورس ایران براتون بسیار خوب هست و در اون موفقید، می تونید بازارهای موازی رو در ایران مثل آتی و آپشن بشناسید که سودهای چند صد برابری میده.

و در نهایت در هر سطحی که هستید پیشرفت کنید...


این وبینار برای چه کسانی مناسب نیست؟

برای کسی که دوس نداره پیشرفت کنه و از اونم چیزی که هست بهتر بشه!

برای کسی که دوس نداره اگر تو بورس نیست بیاد تو بورس و اگر در بورس هست با استرس کمتری معامله کنه و اگر معامله گره افق های جدیدی را با سودهای خیلی بیشتر بشناسد.

 

در صورت اقدام برای ثبت نام دوره های آموزشی تا 48 ساعت بعد از وبینار، تخفیف استثنائی تعلق می گیرد.

 

آیا این دوره برای من مناسب است ؟
جهت دریافت پاسخ سوال خود ، از امکان مشاوره رایگان ما استفاده نمایید:

۹۹۰ ۲۳ ۵۵ ۰۹۰۵
سرکار خانم وظیفه دان - دپارتمان آموزش

 

 

توضیحات تکمیلی:

یکی از بزرگترین چالش هایی که افراد نوآموز در بحث بازار بورس با آن رو به رو هستند ، انتخاب دوره آموزشی مناسب از بین انواع دوره های مختلف در حال برگزاری در مجموعه های مختلف فعال در این زمینه است.

 

آموزش های بورسی در ایران عموما به دو دسته تقسیم بندی می شوند:
دسته اول کلاس هایی هستند که مدرسان آنها معمولا معامله گر نبوده و صرفا بورس را به صورت تئوری تدریس می نمایند. دانش آموختگان این دوره ها معمولا پس از اتمام دوره های طولانی (بالغ بر ۶۰ جلسه مقدماتی و پیشرفته) با انبوهی از مطالب آموزشی از شاخه های مختلف مانند تکنیکال، فاندامنتال، تابلو خوانی و ... رو به رو خواهند بود که هر چند بر روی کاغذ بسیار جذاب به نظر میرسند اما کاربر در عمل نمی داند که چه زمانی, به شکل و از کدام یک از این مطالب برای انجام معامله استفاده نماید و تقریبا این کلاس ها به منظور کسب سود از بازار برای این دانش آموخته گان نتیجه ای دربر ندارد.

 

و اما دسته دوم کلاس هایی هستند که توسط معامله گران مجرب و با تجربه برگزار می شوند که در آنها به صورت خلاصه و به شکل کاملا عمل گرایانه تنها مطالبی به افراد نوآموز آموزش داده می شود که بتوانند در پایان دوره به راحتی از آنها در جهت انجام معاملات واقعی و کسب سود بهره ببرند . اما این دوره ها معمولا بسیار کمیاب هستند و در صورت برگزاری هم اغلب به صورت جلسات خصوصی , با دریافت مبالغ بسیار بالا و به شکل حضوری در شهر های بزرگ اجرا می شوند و در نتیجه همه افراد به آنها دسترسی نخواهند داشت.

 

نیاز افراد به این دوره
ما در مجموعه سهمیران به عنوان نماینده کارگزاری حافظ سعی نموده ایم این چالش آموزشی را به گونه ای حل نماییم که تمامی علاقه مندان بتوانند به کلاس های خاصی که در دسته دوم به آنها اشاره شد دسترسی پیدا کنند . به همین دلیل از دانش جمعی از نخبگان بحث معامله گری در بازار بورس ایران کمک گرفته و تمامی آنچه نوآموزان این رشته جهت کسب توانایی انجام معاملات موفق نیاز دارند را در طی حدودا ۱۰ جلسه در قالب کلاس های آموزشی مجازی(راه دور) برگزار خواهیم نمود

 

پیش زمینه های شرکت در این دوره
برای حضور در این دوره ها هیچ پیش زمینه ای مورد نیاز نمی باشد و تمامی افرادی که تنها دانش انجام کار با کامپیوتر در حد نرمال را داشته باشند میتوانند در این جلسات آموزشی شرکت نمایند

 

ارائه مدرک ؟
در انتهای این دوره بر خلاف سایر دوره ها یک مدرک زیبای کاغذی ارائه نمی شود و به جای آن دانش آموختگان این دوره ، به توانایی انجام معاملات در مسیر صحیح دست پیدا کرده و قادر خواهند بود به صورت آرام و با اتکا به موارد آموزشی ذکر شده در طی دوره ، وارد بازار بورس شده و با یک شیب مثبت و منطقی ، در این مارکت رشد نمایند.

 

این وبینار را از دست ندهید..

 

 

آنچه در دوره صفر تا صد گذشته آموختیم..

جلسه اول: چرا بورس: فرصت های طلایی که تا امروز از دست دادم! 
جلسه دوم: استراتژی های سرمایه گذاری کم ریسک در بورس 
جلسه سوم: آشنایی با سایت بورس 
جلسه چهارم: اشنایی با اطلاعات مهم شرکت ها برای خرید فروش 
جلسه پنجم: تابلو خوانی مقدماتی 
جلسه ششم: آشنایی با پرتال معاملات آنلاین 
جلسه هفتم: تحلیل تکنیکال مقدماتی 1 
جلسه هشتم: تحلیل تکنیکال مقدماتی 2
جلسه نهم: استراتژی معاملاتی 1 
جلسه دهم: استراتژی معاملاتی 2


آنچه در دوره مقدماتی می آموزید...

در انتهای این دوره آموزش خواهید دید که بدون نیاز به صرف زمان هر روزه وارد بورس شده و در آن سرمایه گذاری کنید و از آن مهمتر این که جناب دکتر یزدانی به شما یک استراتژی طلایی سرمایه گذاری را آموزش خواهند داد تا بدانید هر ماه پس انداز خود را(از صد هزار تومان تا صد میلیارد تومان) دقیقا در کجا سرمایه گذاری کنید و چه چیزی را در بورس خریداری کنید تا در انتهای یک بازه زمانی دو تا چهار ساله , سود مناسبی را دریافت کرده و به راحتی از تورم چندین درصدی کشور پیشی بگیرید.

 بدون شک بازار بورس اعجاب آور سال 98 یکی از پر بازده ترین بازارهای سرمایه گذاری در تمامی سال گذشته  بوده که علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است.  کلاس ها و دوره های زیادی برای معامله گری در این بازار وجود دارند که با یک سرچ ساده می توان آنها را یافت. اما این دوره کمی متفاوت است. این دوره  برای آنهايی است که فرصت پیگیری هر روزه بازار را ندارند اما دلشان می خواهد بجای بانک یا مسکن، بخشی یا تمام سرمایه خود را در بازاری نقد شونده و پویا سرمایه گذاری کنند تا با خیال راحت ارزش پول خود را حفظ نمایند. کسانی که نگران آینده فرزندشان هستند و می خواهند سال های  بعد پس انداز مطمئنی برایش فراهم کنند و هرگاه هم خواستند پول خود را به راحتی نقد کنند و همچنین افرادی که صاحب کسب و کارهای کوچک هستند و نگرانند در برخی شرایط اقتصادی پشتوانه لازم برای زندگی یا حمایت از کسب و کار خود را نداشته باشند.

 اگر شما یک پدرو مادر آینده نگر و نگران تامین آینده فرزند خود هستید یا  یک کارمند پر مشغله که فرصت پیگیری هر روزه بازار را ندارید یا صاحب کسب و کار هستید که می خواهد  اندوخته ای فراهم آورید که به مرور زمان و بدون نیاز به پیگیری هر روزه بازار ارزش آن افزایش پیدا کند , این دوره برای شما مناسب است . اگر شما  نگران تورم و افزایش قیمت ها در آینده اید و میخواهید ارزش دارایی هایتان نه تنها سال به سال  کاهش پیدا نکند بلکه افزایش هم بیاید و تا کنون هم وارد بورس نشده اید

به این دوره بپیوندید..

 

سرفصل آموزشی دوره مقدماتی:

 • تا امروز که در بورس نبودم چه فرصت هایی را از دست دادم؟
 • دلایلی که هر فرد باید یکسال در بازارهای مالی معامله کند.
 • نور در لانه موش کور: کلاه برداران را بشناسید.
 •  تمام بازارهای ممکن برای سرمایه گذاری
 • بورس به جای بانک
 • بورس بجای طلا و دلار
 • چگونه بورس بجای ما  کار کند.
 • معرفی استراتژی های طلایی سرمایه گذاری
 • روانشناسی یک سرمایه گذار موفق
 • مهارت های لازم برای برنامه ریزی مالی شخصی
 • به همراه یک ماه پشتیبانی در کانال تلگرامی و انجام گام به گام تمرینات عملی

 

 

 

 

استاد

آقای سلمان یزدانی
آقای سلمان یزدانی
دانشجوی دکترای ریاضی کاربردی گرایش مالی

برگزارکننده

سهمیران
سهمیران
برگزار کننده دوره های آنلاین بورس

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
این وبینار نیاز به هیچ پیش نیازی ندارد.
آیا این وبینار آموزش جامع دارد؟
خیر این وبینار آشنایی با پلن آموزشی مجموعه سهمیران و معرفی برنامه های آتی آن است.
آیا با شرکت در این وبینار امکاناتی دریافت می کنیم؟
بله. درصد تخفیف استثنایی برای ثبت نام دوره دریافت می کنید.
بعد از اتمام وبینار چه تغییری در من ایجاد می شود؟
شما با ابعاد زیادی از بازار سرمایه در ایران آشنا میشید که قبلا نمی دونستید. و از طرف کسی که در همه این بازارها معامله کرده خطرها و ریسک ها رو در کنار سود و زیانش آموزش می بینید و پلن آینده براتون روشن میشه.
برای این وبینار باید هزینه پرداخت کنم؟
خیر. این وبینار به صورت رایگان برگزار می شود.
می تونم در وبینار سوال بپرسم؟
خیر. این وبینار به صورت پرسش و پاسخ نیست و می تونید سوالات خودتون رو از آیدی تلگرامی @Expert_bourse بپرسید.

برگزار‌کننده

آواتار

سهمیران

برگزار کننده دوره های آنلاین بورس

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر