کاور
شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۱:۰۰

وبینار آموزشی دوربین مداربسته تحت شبکه

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
تهیه بلیت برای این رویداد از روز شنبه ۲ فروردین ساعت ۰۸:۰۰ تا روز یک‌شنبه ۱۰ فروردین ساعت ۰۹:۰۰ امکان‌پذیر است.

توضیحات


در این وبینار قصد داریم شما رو با دوربین های مداربسته تحت شبکه آشنا کنیم. در این دوره سعی خواهد شد تا از مفاهیم اولیه شروع کنیم و به زمینه های مهم و کاربردی برسیم. با توجه به زمان، مباحث به صورت فشرده انتخاب شده و سعی خواهد شد تا در مفیدترین و کاملترین شکل مطرح بشن. به همین منظور در ابتدا به ارائه مفاهیم پایه ای شبکه می پردازیم. سپس با معرفی ویژگی های دوربین های تحت شبکه به بررسی شبکه های نظارت تصویری می پردازیم. برای کامل و کاربردی شدن مطالب، بعضی از تنظیمات که باید به صورت عملی انجام بشه به صورت آنلاین و بر روی سخت افزار پیاده خواهند شد تا جز به جز با مراحل آنها آشنا بشید. در بخش پایانی به بررسی انواع روش های انتقال تصویر و نحوه راه اندازی برای یک یا چند دستگاه همزمان مطرح خواهد شد. امیدواریم این دوره آموزشی بتونه اطلاعات مفید، تخصصی و کاربردی در اختیار شما قرار بده.

این رویداد به صورت آنلاین برگزار میشه تا هیچ محدودیت جغرافیایی برای آموزش و استفاده از مطالب وجود نداشته باشه. یکی دیگه از اهداف مهم دیگه این وبینار اینه که از سفرهای غیرضروری پرهیز کنیم و در خانه بمانیم. اما در عین خانه ماندن بهترین استفاده رو از زمانمون داشته باشیم.

یه خبر خوب دیگه هم اینه که کسانی که با موفقیت این دوره رو به اتمام برسونن و تمایل به کارهای اجرایی داشته باشن در آینده میتونن با ما همکاری داشته باشن. این افراد در اولویت استخدام شعبه فروشگاهی شهر تبریز هم قرار می گیرند.

سخنرانان

مراد سلیمانی
مراد سلیمانی

آقای مهندس سلیمانی بیش از 13 سال در زمینه سیستم های امنیتی تجربه داره و کارشناسی ارشد مکاترونیک خونده. ترکیب علم و تجربه باعث موفقیت ایشون در اجرای پروژه های ریزو درشت زیادی شده. امیدواریم در این دوره بخشی از این آموزه ها رو به مخاطبین منتقل کنن.

شبنم صادری
شبنم صادری

خانم مهندس صادری کارشناسی ارشد مهندسی برق دارن ولی به آموزش های دانشگاهی اکتفا نکردن؛ دوره های پیشرفته شبکه و مخصوصا تجهیزات cisco رو گذروندن و قراره ما رو هم شریک تحقیقات و دانسته های خودشون کنن.

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
در این وبینار سعی می کنیم که از مفاهیم اولیه شروع کنیم و تا کاربردی ترین و پیشرفته ترین مباحث پیش بریم. به خاطر همین پیش نیاز اولیه خاصی نیاز نداره ولی چون محدودیت زمانی داریم برخی موضوعات به صورت خلاصه و فشرده مطرح خواهد شد. هر کجا که احساس کردین نیاز به توضیحات بیشتر دارین میتونین از مدرس دوره بخواین تا منابع بیشتری رو بهتون معرفی کنه.
نرم افزار مورد نیاز برای این وبینار چیست؟
برای استفاده از وبینار نیازی به هیچ برنامه از پیش نصب شده ای ندارید. در طول دوره ،نرم افزارهای لازم بهتون معرفی میشه که در هنگام اجرای پروژه ها ازشون استفاده کنید.
گواهی حضور در وبینار ارائه میشه؟
بله. گواهی دو زبانه (انگلیسی و فارسی) شرکت در وبینار برای کسانیکه دوره رو گذروندن ارسال خواهد شد.
  • شروع: شنبه ۹ فروردین ساعت ۱۱:۰۰
  • پایان: چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۱۲:۳۰
این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم