رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان: چگونه از بروز حوادثی نظیر نشت اطلاعات "سازمان ثبت احوال" جلوگیری کنیم؟ در تاریخ یکشنبه ۲۴ فروردین به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان: چگونه از بروز حوادثی نظیر نشت اطلاعات "سازمان ثبت احوال" جلوگیری کنیم؟

  • رایگان
  • تهران
  • مدیریت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی وبینار


همواره پس از بروز حوادث امنیتی نظیر نشت اطلاعات، دسترسی غیرمجاز به سامانه‌ها و ارتباطات و ... عموم مدیران در سازمانهای کوچک و بزرگ جهت پاسخ به پرسشهای زیر به تکاپو خواهند افتاد:

 

  • دلایل بروز این حوادث چه مواردی میتواند باشد؟
  • آیا این موارد در سازمان ما کنترل شده است؟
  • آیا ما برای جلوگیری از بروز حوادث اینچنینی، اقدامات لازم را انجام داده‌ایم؟

 

هدف اصلی از برگزاری این وبینار یکساعته پاسخ به سئوالات بالا در کنار مرور دیگر موارد نظیر اینکه آیا استقرار چارچوبها و استانداردهای امنیتی نظیر ISO/IEC 27001 جلوی بروز چنین حوادثی را خواهد گرفت؟

شرکت در این وبینار را به کلیه مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و همچنین مدیران ارشد تمامی شرکتها و سازمانهای کوچک و بزرگ پیشنهاد میکنیم.

 

 

ارائه کننده وبینار

مهندس بابک ایزدی
مهندس بابک ایزدی
مدیرعامل شرکت رایزن سامانه گستر

بابک ایزدی، دارنده مدارک بین المللی ITIL, DevOps, COBIT, PRINCE2 و ... است.

ایشان مدرس رسمی دوره های ITIL و تنها ایرانی دارنده مدارک بین المللی ITIL 4 Strategist: Direct, Plan and Improve و ITIL 4 Specialist: Create, Deliver, and Support و جزو اولین دارندگان این مدارک در سطح دنیا هستند.


معرفی شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر


شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر، ارائه کننده خدمات آموزش، مشاوره و نرم­ افزار در حوزه چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات (ITIL, Cobit, PRINCE2, SCRUM, DevOps, Service Desk, …) پس از گذشت 10 سال فعالیت و کسب تجربیات ارزشمند در دو حوزه آموزش و مشاوره، دوره ها و کارگاههای آموزشی خود را بشکل عمومی و درون سازمانی برای شرکت ها و سازمانها برگزار خواهد نمود.

لازم به ذکر است که مرکز آموزش رایزن سامانه گستر به عنوان نماینده رسمی معتبرترین موسسات آموزشی بین‌المللی، با سابقه برگزاری بیش از 750 کارگاه/دوره آموزشی استاندارد دارای کاملترین سبد محصولات آموزشی در حوزه­ های مورد اشاره، به عنوان یکی از پیشگامان و فعالترین مراکز آموزش تخصصی در رابطه با چارچوبها و استانداردهای مدیریت فناوری اطلاعات محسوب می­ گردد.

 همچنین همکاری با موسسات بنام بین المللی چون ITPreneurs هلند و  SimpliLearn آمریکا در زمینه ارائه محتوای آموزشی در کنار بکارگیری مدرسان مورد تایید و با تجربه توانسته تا دوره­ های این مرکز آموزشی را در سطح دوره­ های رسمی و بین­ المللی خارج از کشور قرار دهد.

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر اکنون بعنوان نماینده رسمی اعتباردهندگان متعدد بین‌المللی آزمون، امکان برگزاری کلیه آزمونهای بین‌المللی موجود در سبد آزمونهای PeopleCert را در ایران و سایر نقاط جهان دارا میباشد.

     خواهشمند است در صورت تمایل به برگزاری هریک از این آموزش­ها و آزمونها برای همکاران و کارشناسان خود با ما تماس گرفته و از خدمات مشاوره آموزشی رایگان ما نیز جهت آشنایی کامل با دوره ها، تقدم و تأخر آنها، انتخاب دوره متناسب با نیاز شما و پاسخ به دیگر پرسشهای احتمالی برخوردار شوید.

    همچنین توجه داشته باشید که کلیه مدرسان این دوره­ها در مرکز مشاوره این شرکت نیز مشغول به فعالیت بوده و آمادگی کامل دارند تا در صورت تمایل شما نسبت به تعریف و مشارکت در پروژه های مشاوره نیز همراه شما باشند.

 

برگزارکننده

مرکز آموزش رایزن سامانه گستر
مرکز آموزش رایزن سامانه گستر

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رایزن سامانه گستر

 مرکز آموزش شرکت مشاوره مدیریت رایزن سامانه گستر با تکیه بر بیش از 10 سال سابقه برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی در حوزه های مرتبط با مدیریت فناوری اطلاعات و اجرای بیش از 250 دوره و کارگاه تخصصی، اکنون با ارائه 50 عنوان دوره/کارگاه آموزشی استاندارد،

رویداد های برگزارشده۷۹
  • شروع: یک‌شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۱۹:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲۴ فروردین ساعت ۲۰:۰۰

آدرس: تهران خیابان شهید مطهری، خیابان میرزای شیرازی، خیابان عرفان، پلاک 26، واحد 8