رویداد به پایان رسیده است!
وبینار برندسازی شخصی در صنعت پوشاک در تاریخ یکشنبه ۳۰ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار برندسازی شخصی در صنعت پوشاک

شروع:
پنج‌شنبه ۳۰ خرداد ۹۸ ۱۰:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۳۰ تیر ۹۸ ۲۳:۵۹
وبینار برندسازی شخصی در صنعت پوشاک
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


برندسازی به مجموعه راه کارهایی گفته می شود که به یک برند هویت بخشیده و آن را از دیگر رقبا متمایز می سازد. این تعریف کلی از برندسازی یا همان برندینگ می باشد. من در اینجا سعی در ارائه راه کار هایی در خصوص تعیین هویت یک برند مد و لباس را دارم و به همین خاطر با تحلیل و بررسی برندهای موفق مد و لباس ، از نکات مثبت استفاده کرده ایم تا بتوانیم راه کار های مناسبی در جهت برندسازی موفق ارائه دهم.

یکی از راه کار های برندسازی، ایجاد تمایزی منحصر بفرد (usp یا همان Unique Selling Proposition) برای یک برند است. از آنجایی که در صنعت مد و لباس اکثر وجوه تمایز قابل کپی برداری است، این عمل کمی سخت تر می شود ولی مسلما نشدنی هم نیست. به عنوان مثال برندی در تایلند ( کتان کلوب ) تی شرت پنبه ای را تولید می کند که به هیچ عنوان آبرفت نداشته و دارای استحکام فوق العاده ایست که در عین حال عمل مرسریزه نیز روی آن انجام نمی دهد. و این خود یک جهش بزرگ را برای این برند در پی داشت. اولین، بزرگترین، مدرنترین و… برخی از  صفاتی هستند که برای این موضوع کاربرد دارد.

از آنجایی که ایجاد تمایزی منحصر به فرد در مد, لباس سخت تر می باشد، می توان از جایگزین مناسبی همچون تصویر سازی ذهنی برای برندسازی لباس بهره برد. اگر دقت کرده باشید در برخی از تبلیغات بیلبوردی یا رسانه ای از جملات و محتویاتی کوتاه استفاده شده بدون آنکه نامی از برند روی آن نقش بسته باشد. مثلا برند بامیلو در تبلیغات تلویزیونی خود از همین روش استفاده کرد، در نگاه اول شاید کار احمقانه ای به نظر برسد، ولی همین که ذهن شما را کمی مشغول کرده برای برند یک موفقیت بزرگ است و در تبلیغات بعدی که نام برند نمایان شود، همانند یک میخی که با چکش به دیوار کوبیده شود، این برند نیز در ذهن ها جای خود را محکم می کند. در نتیجه با به کار گیری یک ترفند مناسب می توان تصاویر ذهنی فوق العاده ای را بر اذهان مخاطبین ایجاد کرد .

 

منتظر حظور سبزتان هستم

سخنرانان: حامد خرسندی نوشهری

حامد خرسندی نوشهری
حامد خرسندی نوشهری
مدرس دانشگاه و مشاور مدیریت

برگزارکنندگان: حامد خرسندی نوشهری

حامد خرسندی نوشهری
حامد خرسندی نوشهری
مشاور مدیریت و مدرس دانشگاه

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
وبینار برندسازی شخصی در صنعت پوشاکیکشنبه ۳۰ تیر ۹۸ - ساعت ۱۲یکشنبه ۳۰ تیر ۹۸ - ساعت ۱۴

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی
رویداد آنلاین است