رویداد به پایان رسیده است!
وبینار تخصصی اقامت و سرمایه گذاری در ترکیه در تاریخ جمعه ۱۰ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
جمعه ۱۰ خرداد ساعت ۱۱:۰۰

وبینار تخصصی اقامت و سرمایه گذاری در ترکیه

  • ۶۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

برگزارکنندگان


توضیحات


مباحث سمینار
در طی این وبینار اطلاعات موثقی در خصوص مباحث مختلف مهاجرتی، تجاری و بیزنسی در خصوص کشورهای آمریکا، کانادا، کشورهای اروپایی، حوزه کارائیب و جنوب آمریکا ارائه می گردد. شرکت کنندگان فرصت خواهند داشت که کلیه سوالات خود را در خصوص موارد مختلف از متخصصین طرح نمایند.

سرفصل مباحثی که در وبینار طرح خواهند گردید به شرح زیر می باشند:

روز اول: موضوع: مهاجرت

آشنایی کامل با برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری کشورهای:

ترکیه
اروپا (مالتا، پرتغال، انگلستان، اتریش، آلمان، اسپانیا)
کانادا
کارائیبین و پاناما
آمریکا
 موضوع: تجارت و سرمایه گذاری

تحریمات اقتصادی بر علیه ایران و قوانین OFAC
سرمایه گذاری در فرنچایزها
توسعه بیزنس های رستوران به سرتاسر جهان با مدل فرنچایز
سرمایه گذاری در املاک در آمریکا، کانادا، اروپا و ترکیه
بخش ویژه حرفه پزشکی در آمریکا حاوی کلیه اطلاعات مورد نیاز پزشکان برای انجام کار پزشکی در آمریکا
از جمله موضوعاتی که در سمینار به آنها اشاره خواهد شد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

انتخاب کشوری مناسب برای نقل مکان به طور کامل
انتخاب پایگاهی دیگر برای داشتن خانه دوم در صورت نیاز
بهترین پاسپورت ها برای حل مشکل دریافت ویزا در کشورهای مختلف
بهترین کشورها با امکان ایجاد پایگاه برای توسعه بیزنس و حل مسائل انتقال پول
بهترین استراتژی سرمایه گذاری در املاک در کشورهای مختلف جهان
آشنایی با فرنچایزهاو چگونگی بهره گیری از آنها در سرمایه گذاری بیزنسی در کشورهای مختلف
انتخاب گزینه های مناسب صرفاً جهت سرمایه گذاری در سایر کشورها
کارگاه آموزشی خاص در رابطه با تحریمات اقتصادی در خاورمیانه
مسیر کامل حرفه پزشکی از گرفتن دیپلم تا اجازه کار پزشکی در ترکیه

 

 

 

دلایل شرکت در وبینار

امکان ملاقات حضوری با شرکت در ترکیه ودیدن و مشاهده  شرایط کاری و سرمایه گذاری 

 

شنیدن اطلاعات موثق و دست اول
در اکثر مواقع کسانی که تصمیمی برای مهاجرت دارند به ناچار با واسطه های مهاجرتی در تماس هستند. خیلی به ندرت افراد این شانس را پیدا می کنند که با کسی که خود در نهایت انجام دهنده کار است مستقیماً صحبت کرده و از وی اطلاعات بگیرند. این در حالی است که حتی بهترین و مجربترین واسطه ها هم بسیار سخت می توانند خود را با قوانین و تجربیات مهاجرت به یک کشور که هر روز با تغییرات مختلف روبرو هست هماهنگ نمایند. مدرس دوره در خصوص قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف صحبت می کنند، بدون استثنا خود انجام دهنده نهایی کار هستند. 

 

امکان مقایسه گزینه های مختلف در یک زمان و بدون تعصب
آنچه در بازار مهاجرت رخ می دهد عمدتاً فروش یک یا دو برنامه مهاجرتی توسط گروهی مشخص می باشد که به دلیل مدل بیزنسی خود به طور نرمال سعی می کنند مخاطب را با تخریب سایر برنامه ها و بیان مزایای یک برنامه خاص به سمت آن برنامه سوق دهند. این مساله سبب می شود که افراد به ندرت بتوانند تصمیمی را که برای شرایط خاص ایشان بهترین تصمیم می باشد بگیرند. در این سمینار دو روزه افراد امکان شنیدن برنامه های کشورهای مختلف اروپایی، امریکا، کانادا و … که لیست کامل آنها در بخش “مباحث وبینار” آورده شده است را پیدا می کنند و با مجموعه ای طرف خواهند بود که انتخاب هیچ برنامه خاصی برایش الویتی ایجاد نمی کند. این شرایط را می توان موقعیتی ویژه برای کسانی دانست که نتوانسته اند بین گزینه های مختلف مهاجرتی به جمع بندی درستی برسند.

 

ارائه اطلاعات بسیار خاص بیزنسی
عمده فعالان بازار مهاجرت شرکتهایی هستند که صرفاً تخصص در بحث قوانین مهاجرت دارند. بسیار اندک هستند شرکتهای متخصص بیزنسی و سرمایه گذاری متمرکز در بازار مهاجرت که در کنار وکلا بتوانند خدمات مستقلی را به علاقه مندان ارائه دهند و امکان دریافت اطلاعات دست اول از ایشان وجود داشته باشد. از جمله شرکت کنندگان در این سمینار شرکتهایی هستند که به صورت خاص در راه اندازی بیزنس و یا تصمیمات سرمایه گذاری به مهاجران خدمت رسانی می کنند. فرصت یادگیری از این فعالان و دریافت مشاوره رو در رو را می توان از جمله مواردی دانست که به هیچ وجه در هیچ گردهمایی در داخل کشور در اختیار علاقه مندان قرار نگرفته است.

 

تمرکز بر مسائل سرمایه گذاری
تغییرات عمده نرخ دلار در مدتی کم در کشور سبب شده که بسیاری افراد به دنبال راههایی مناسب و امن برای سرمایه گذاری به منظور حفظ و یا توسعه سرمایه خود بگردند. افراد بسیاری در چند ماه گذشته نسبت به ثبت شرکت در خارج از کشور، خرید مسکن در کشوری دیگر، انجام اقداماتی به منظور راه اندازی بیزنس جدید و یا شعبه ای از بیزنس خود و … اقدام نموده اند که به دلیل عدم دسترسی ایشان به اطلاعاتی جامع و مستند در امور فوق مشکلات بسیار زیادی گریبانگیر ایشان شده و بعضاً نه تنها منجر به حفظ سرمایه ایشان نگردیده بلکه منجر به از دست دادن سرمایه و ضررهای بسیار زیادشان گردیده است. شرکت در این سمینار امکان یادگیری مسائلی را به شرکت کنندگان می دهد که دانستن آنها برای چنین تصمیماتی به صورت جامع اولین ضرورت می باشد. مسائلی چون بایدهای و نبایدهای تحریم های اقتصادی، اصول سرمایه گذاری در مسکن، نحوه انتخاب بیزنس مناسب برای سرمایه گذاری و نیازمندی های آن و سایر مسائل مشابه اطلاعاتی هستند که در این برهه از زمان دانستن آن برای هر سرمایه گذاری حتی بدون داشتن قصدی برای مهاجرت ضروری می باشد.

 

 

دانش مورد نیاز برای استفاده از فرصت های ایجاد شده
تغییرات نرخ دلار در کنار ضررهایی که داشته فرصتهایی را برای توسعه بیزنس ها در داخل کشور و بعضاً حتی در خارج از کشور بوجود آورده است. استفاده از مدل فرنچایز که آنرا می توان یکی از پرکاربردترین مدل توسعه بیزنس در سطح ملی و فراملی دانست یکی از مباحثی است که جای خالی تخصص آن در داخل کشور به خوبی نمایان است. امکان یادگیری مبحث مذکور از متخصصینی که از نزدیک بر این دانش و تخصص مهارت داشته و استفاده از فرصت ملاقات حضوری برای برنامه ریزی کارهای آینده ایشان فرصت بی نظیری است که در این وبیناردو روزه برای حاضرین فراهم گردیده است.

سخنرانان

دکترسیدسجادموسوی
دکترسیدسجادموسوی
بنیانگذار هلدینگ نبض زندگی

مدیر مجله برتر استانبول

مدرس دانشگاه ایران و ترکیه

مشاور حوزه های کسب و کار و تبیلغاتی در ایران و ترکیه

نفر هفتم کنکور دکترای تخصصی در دانشگاه آزاد

مولف 11 عنوان کتاب در مورد کسب و کار

حامیان

حامی

حامی

آدرس

تهران میدان ولیعصر ضلع شمال غربی پلاک 9 طبقه سوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

موسسه نبض زندگی امید تمام ایرانیان

مشاور،برندینگ و تبلیغات برگزارکننده سمینار،همایش،کارگاه در تمام نقاط کشور: فروش و بازارایابی برند سازی تغییرو توسعه مذاکره و فروش زبان بدن اخلاق اداری و....

رویداد های برگزارشده۸۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر