ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است. شما نیز به این کارزار بپیوندید.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"وبینار تخصصی اینستاگرام" در تاریخ چهارشنبه ۲۷ آذر ساعت ۲۰:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
5 بلیت اول (90 درصد تخفیف!)
-
۱۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت دوم (80 درصد تخفیف!)
-
۲۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت سوم (70 درصد تخفیف!)
-
۳۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت چهارم (60 درصد تخفیف!)
-
۴۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت پنجم (50 درصد تخفیف!)
-
۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت ششم (40 درصد تخفیف!)
-
۶۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت هفتم (30 درصد تخفیف!)
-
۷۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 بلیت هشتم (20 درصد تخفیف!)
-
۸۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
5 بلیت نهم (10 درصد تخفیف!)
-
۹۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
5 بلیت دهم (بدون تخفیف!)
-
۱۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

دراین وبینار شرکت نکنید!!! مگر اینکه بخواهید:

 • صرف‌نظر از تعداد مخاطب و مشتری حال حاضر، برای خود مخاطبین مرتبط و همیشگی داشته‌باشید و بتوانید از آن‌ها کسب درآمد بسیار خوبی داشته‌باشید.
 • با پایین‌ترین هزینه ممکن و بدونِ هدر رفتِ سرمایه؛ جذب مخاطب و مشتری داشته باشید.
 • در تبلیغات خود, علاوه بر جذب مخاطب؛ تا چند برابرِ هزینه‌ای را که صرف کرده‌اید؛ بدست آورید.
 • بیاموزید که چطور برای پیج خود محتوای جذاب و تاثیرگذار بسازید.
 • به جای شنیدن حرف‌های تکراری که با یک جستجوی ساده در گوگل در دسترس شماست؛ حرف‌های جدید، ساده و کاملاً کاربردی بشنوید.

من کی‌ام و ماجرای این وبینار چیه؟

من حامد خلیلی ؛ متخصص برندسازی، بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام هستم. تجربه‌های کاری مختلفی با خیلی از افراد که دوست داشتند بلاگر، ویلاگر یا اینفلوئنسر بشن و برند شخصی داشته باشن و خیلی از مجموعه‌ها توی طیف وسیعی از خدمات و محصولات داشتم؛ از جمله آرایشی و بهداشتی، پوشاک، گردشگری، دکوراسیون، تشریفات، پزشکی، خدمات آی‌تی، رستوران‌ها و صنایع غذایی، مجموعه های تفریحی و آموزشی و خیلی جاهای دیگه...

کنار همه پروژه ها و سوابق کاری، تحصیل تو رشته MBA گرایش استراتژی ، دید علمی و آکادمیک رو توی حوزه کاریم بهم اضافه کرد. اما جالبه بدونید که همه این مشغله‌ها هیچ‌وقت نتونست منو از علاقه اصلی خودم یعنی؛ ترانه سرایی، خوانندگی، موسیقی و صداپیشگی دور کنه و همیشه بُعد هنری زندگیم رو هم حفظ کردم و آرزوهامو مثل همیشه دنبال میکنم.

سبک زندگی چندبعدی من باعث شده رسانه‌های اجتماعی رو هم از همه ابعاد بهتر درک کنم و به دنیای رسانه های اجتماعی مثل اینستاگرام تک‌بعدی نگاه نکنم. از نظر من پیشرفت توی رسانه های اجتماعی وابسته به ترکیبی از مهارتهای ارتباطی مثل برندسازی، بازاریابی و فروش، دید هنری، خلاقیت، علم رفتارشناسی و جامعه شناسی و وابسته به فرهنگ هر کشوره و این یعنی ترجمه تو این حوزه خیلی هم به درد نمی خوره و باید حتما آموزشها بومی و ایرانیزه بشه.

ضمناً بگم بهتون که این اولین باری نیست که قراره پیش روی شما باشم و مدل ویترین پویا رو مطرح کنم. این ایده توی بیش از  10 دوره کارگاه برندسازی و بازاریابی در اینستاگرام مطرح و تست شده و تونسته رضایت اکثریت مطلق عزیزانی که شرکت کردنو جلب کنه، و البته احتمالا خیلیاشونو در حال حاضر می‌شناسید؛ کافیه ویدئوی قسمت نظر شرکت‌کننده‌ها رو ببینید.

احساس نیاز همه افراد جامعه به استفاده از رسانه‌های اجتماعی از هر قشر و هر سلیقه‌ای ؛ یه جرقه تو سرم زد و گفتم باید روشی ابداع کنم تا هر کسی با هر سطح سوادی بتونه به راحتیِ خرید از یه پاساژ ؛ رسانه های اجتماعی و بخصوص اینستاگرام رو کامل درک کنه و در نتیجه بهترین استفاده رو ببره چرا که واقعن خیلی تفاوتی با هم ندارن...

این شد که ویترین پویا متولد شد و تو این وبینار قراره راجع بهش صحبت کنیم...

ماجرای "ویترین پویا" چیه؟

به احتمال زیاد این اولین باری است که با این نام مواجه شده‌اید. چرا که سازنده این روش برای درک ساده و کاملا کاربردی دنیای مجازی من هستم. از دید من اینستاگرام یک "بازار پویا" است و پیج شما "ویترین پویا"ی شما محسوب می‌شود. حالا شاید بپرسید که چرا "بازار پویا" و یا چرا "ویترین پویا"؟!           
در این وبینار به تمامی این سؤالات پاسخ خواهم داد و جدیدترین الگوریتم‌های اینستاگرام را با ساده‌ترین زبان مطرح می‌کنم که به راحتی با تعمیم خرید خود در دنیای واقعی و نگاشت آن به فضای اینستاگرام دقیقا بفهمید چرا نتیجه می‌گیرید یا نمی‌گیرید و به سرعت بتوانید تمام نواقص خود را برطرف‌کرده و به رشد واقعی در جذب مخاطب و یا مشتری برسید.

نظر شرکت‌کننده‌های حضوری

نظر مخاطب تمام واقعیت است!

تصورات و باورهای غلط!

 • آیا تصور می‌کنید در ابتدای فعالیت در اینستاگرام لازم است حتما فالوئر یا پیج دارای فالوئر خریداری کنید؟
  نه اصلا اینطور نیست. برای من عجیب است که حتی برخی از مدرسین شناخته‌شده این حوزه هم، چنین توصیه‌ای دارند!!! در این همایش درخواهید یافت که چقدر این کارها می‌تواند شما را عقب بیاندازد و حتی امنیت شما را در اینستاگرام به چالش بکشد یا ریسک شما را بالا ببرد.

 

 • آیا تصور می کنید نداشتن تعداد بازدید، لایک یا کامنت بالا؛ دلیل عدم موفقیت شماست؟
  چنین تصوری کاملا اشتباه است. در ابتدا باید گفت که به احتمال زیاد شما هنوز با نرخ طبیعی بازدید، لایک یا کامنت آشنایی ندارید و یا گول اعداد و ارقام غیرواقعی دیگران را می‌خورید. چرا که تمام این موارد نیز بصورت غیرواقعی قابل خریداری است و در ادامه نیز باید بگویم سیاست‌های اینستاگرام نشان می‌دهد که بزودی اصلا با این اعداد برای پیج دیگران مواجه نخواهیم شد و این اعداد از دید ما پنهان خواهد ماند. در چنین شرایطی اولویت‌ها تغییر خواهدکرد که به تمام این‌ها در همایش اشاره خواهم‌داشت.

 

 • آیا هنوز هم به استفاده از ربات‌ها امیدوارید و دست نگه‌داشته‌اید تا از طریق آن‌ها به جذب مخاطب برسید؟
  وقت خود را هدر نکنید. سیاست‌های اینستاگرام با بازگشت ربات‌ها همسویی ندارد. در این همایش به راهکارهای جایگزینی که با حداقل هزینه، حداکثر بازدهی را می‌دهند خواهیم‌پرداخت.

 

 • آیا تصور می‌کنید برای نتیجه گرفتن در اینستاگرام نیاز به صرف زمان بسیار برای ساخت و تولید محتوا دارید؟
  خیر در این همایش به شما اثبات می‌کنم تنها با صرف یک تا دو ساعت از وقت‌های مرده روزانه خود به راحتی می‌توانید با مدیریتی صحیح به هر کجا که می‌خواهید برسید. در اینستاگرام تداوم بسیار مهم‌تر از تعدد بیش از حد محتوا در یک مقطع زمانی است.

 

 • آیا تصور می‌کنید کاهش ناگهانی بازخورد یا مشکلاتی نظیر بلاک و شدوبن در اینستاگرام شانسی اتفاق می‌افتد؟
  خیر . قوانین محدودکننده اینستاگرام کاملا مشخص است که در صورت عدم رعایت هر یک؛ ممکن است به این مشکلات دچار شوید.

 

 • آیا فکر می‌کنید تنها راه اطمینان از امنیت پیج استفاده از هکرها به عنوان مسئول امنیت پیج است؟
  خیر . در بسیاری از موارد می‌توان گفت اتفاقاً خود این افراد عامل ناامنی برای پیج شما هستند و کافی است یک ماه منافعشان تامین نشود تا ببینید چه بلایی به سر پیج شما می‌آورند... تمام روال‌های امنیتی اینستاگرام کاملاً واضح است و قرار نیست هیچ کسی کاری فراتر از همین برای شما انجام دهد! به تمام این موارد در این همایش خواهیم پرداخت....

پرسش‌های متداول

1. من ایده‌ای برای ساخت پیج ندارم؛ آیا شما در این وبینار به من ایده می‌دهید؟
خیر. ایده پیج تا حد زیادی به علایق و سلایق خود شما بازمی‌گردد. اما با شرکت در این وبینار مسیری مشخص برای موفقیت و حصول نتیجه در هر ایده‌ای که قصد ساخت پیج برای آن را دارید، خواهیدداشت.

 

2. من یک ایده مشخص دارم اما هنوز پیجی نساخته‌ام. آیا این وبینار برای من مناسب خواهدبود؟
صد درصد، بیش از هر کس دیگری شما می‌توانید از وبینار در راستای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید زیرا؛ از ابتدا بر مبنای قوانین جدید اینستاگرام و استانداردهای آن پیش خواهیدرفت.


 

3. آیا در این وبینار به من نحوه ساخت محتوای مناسب برای اینستاگرام آموزش داده می‌شود؟
بله. در این وبینار به همه انواع محتوا در اینستاگرام و نحوه صحیح استفاده از آنها خواهیم پرداخت و بیشترین سهم زمان وبینار مختصِ این بخش خواهد بود، زیرا مهمترین قسمت ماجرا محسوب می‌شود.


 

4. مدتی است که در اینستاگرام محتوا می‌سازم ولی نتیجه دلخواه را نمی‌گیرم. آیا این وبینار من را با مشکلاتم روبرو می کند؟
بطور قطع شما با شرکت در این وبینار، دلایل عدم موفقیت خود را آنقدر بدیهی می‌بینید که به آن‌ها می‌خندید و می‌توانید به سرعت فرایندهای خود را اصلاح کنید.


 

5. آیا این وبینار برای من که حوصله و انگیزه برای ساخت محتوا ندارم مناسب است؟
بله. اکثر اوقات بی‌انگیزگی به سبب نداشتن راهکار و برنامه‌ای مشخص برای انجام یک کار اتفاق می‌افتد و دلیل دیگر نیز می‌تواند عدم اطمینان از حصول نتیجه باشد. من به شما قول می‌دهم هیچ یک از این دو دلیل بعد از این وبینار برای شما وجود نخواهد داشت.

 

6. من در اینستاگرام پیج دارم و محتوای خوبی هم بارگذاری می‌کنم ولی بازخورد مناسبی ندارم. آیا شما راهکاری برای من هم دارید؟
شاید زمانی که بدانید، تعریف محتوای خوب در اینستاگرام چیست، شگفت زده شوید. در وبینار نحوه ساخت و بارگذاری محتوای خوب مطرح می‌شود و با دانستن آن شما می‌توانید به سقف بازخورد خود برسید و حتی با تغییر جزئی استراتژی محتوای خود بازخوردها را چندین برابر کنید.


 

7. آیا در این وبینار برای من که می‌خواهم بدون هزینه تبلیغات پیجم ارتقاء پیدا کند، راهکاری دارید؟
بله. الزاما برای جذب مخاطب و مشتری در اینستاگرام نیاز به هزینه تبلیغات ندارید. اگر چه نمی‌توان عامل تبلیغات صحیح را در رشد پیج‌ها نادیده‌گرفت، اما راه‌کارهایی در این وبینار به شما ارائه می‌شود که بتوانید از پیج خود درآمدزایی کرده سپس برای تبلیغات و رشد بیشتر هزینه کنید.

 

8. قبلا با هزینه‌ای ناچیز تبلیغات انجام می‌دادم و بازدهی خوبی داشتم اما الان از همان تبلیغات حتی با هزینه‌های بیشتر نتایج اندکی می‌گیرم.دراین وبینار برای من راهکار خاصی دارید؟
بله مشخصا با افزایش رقابت نمی‌توان بازدهی بالا از روش‌های قدیمی تبلیغاتی را انتظار داشت. در این وبینار به دلایلی که چرا در آن زمان راحت‌تر نتیجه می‌گرفتید خواهیم پرداخت و راه‌کارهایی برای اینکه بتوانید در حال حاضر نتایجی خیلی بهتر از گذشته نیز بدست آورید؛ مطرح می‌شود.


 

9. عجیب است با اینکه من نیز مانند رقبای خودم تبلیغ می‌کنم برخلاف آن‌ها جذب مخاطب و مشتری ندارم و عملا برای من هزینه تبلیغات صرفه اقتصادی ندارد. آیا این وبینار به من کمک می‌کند؟
این سوالی است که افراد زیادی از من می‌پرسند در پاسخ باید بگویم شما تخمین صحیحی از شرایط و اتفاقات ندارید. رشد در رسانه‌های اجتماعی خطی نیست و حالت نمایی دارد. به همین سبب شما با در نظر گرفتن یک شاخص نمی‌توانید به دلایل عدم موفقیت خود پی‌ببرید. در این وبینار تمام مشکلات شما بررسی و رفع خواهد گردید. نگران نباشید.


 

10. من پیج موفقی دارم و در حوزه کاری خودم شناخته شده‌ام و عموما درآمد بسیار خوبی از پیجم دارم. آیا شما می‌توانید این درآمد را با راهکارهایی که در وبینار مطرح می‌کنید افزایش دهید؟
متوسط نرخ‌ تبدیل پیج‌های ایرانی نشان داده است که اگر حداقل 5 برابر هزینه‌ای را که صرف می‌کنید به شما باز نمی‌گردد، این یعنی؛ هنوز هم پیج شما جای بهبود دارد. در این وبینار به بهینه‌سازی‌هایی خواهیم پرداخت که می‌تواند به کاهش هزینه و از سوی دیگر با استراتژی اقیانوس آبی به افزایش درآمدهای شما بیانجامد.

برگزار‌کننده

آواتار

Hamed Khalili

حامد خلیلی

رویداد های برگزارشده۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۳ مهر

سیسکو مایکروسافت لینوکس امنیت شبکه آموزش کاربردی CCNA CCNP MCSA MCSE CEH ITIL LPIC CCIE Network Security Cisco Microsoft Linux

 • آنلاین
 • از ۱۹۰,۰۰۰ تومان
 • سمینار لایو نیما یگانه دوره تخصصی توسعه کسب کار تکنولوژی فناوری اطلاعات و دیجیتال مارکتینگ وبینار آموزش رایگان Nima Yeganeh
جمعه ۲۲ مرداد

کارگاره تحقیقات بازاریابی کمی با نرم افزار SPSS

 • آنلاین
 • ۳۶۰,۰۰۰ تومان
 • پیمان سیدی
پنج‌شنبه ۴ شهریور

وبینار Product Market Fit

 • آنلاین
 • از ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی ژوپیتر
تا ۳۱ شهریور

چطور کسب کار خود را از عواقب طرح صیانت نجات دهیم

 • آنلاین
 • ۲۰۰,۰۰۰ تومان
 • ایران نت