رویداد به پایان رسیده است!
وبینار تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت در تاریخ یکشنبه ۱۶ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
یک‌شنبه ۱۶ آذر ساعت ۲۰:۰۰

وبینار تخصصی مهاجرت و اخذ اقامت

  • ۱۰۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • غیره
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


امروزه افراد زیادی از سراسر دنیا به دنبال ساختن آینده‌ای بهتر برای خود و خانواده در کشوری هستند که از آزادی، رفاه اجتماعی، اقتصاد قوی، امکانات شهری، حقوق مناسب و بسیاری از موارد ایده‎ آل دیگر برخوردار باشد.

نیلگام مهاجر، با بیش از 12 سال سابقه در حوزه مهاجرت و گردشگری، از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های نیلگام هست که به واسطه تخصص و قدمت خود در مبحث مهاجرت، به صورت تخصصی پیشنهادات جذابی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 

دغدغه اصلی متقاضیان ایرانی عموما سادگی و سهل بودن روش‌های مهاجرت هست، بنابراین در این وبینار قرار است تا تعدادی از روش‌های مناسب مهاجرت که هم از نظر راحتی، هم از نظر سرعت و هم از نظر تطبیق شرایط ایده‌آل هستند را به شما معرفی نماییم. 

با ثبت‌نام در این وبینار، تمامی شما عزیزان علاوه بر این وبینار می‌توانید در وب‌سایت ما به آدرس http://nilgamsafar.com به راحتی و به رایگان وقت مشاوره دریافت کنید. (کد ثبت‌نام رایگان پس از پایان وبینار برای شما ارسال خواهد شد) و از مشاوره بین 30 دقیقه تا یک ساعته تخصصی برخوردار می‌شوید. 

قرار است در این وبینار به ریز توضیحات کاملی در مورد انواع روش‌های مهاجرت به کانادا در برنامه استانی، اسکیل ورکر، مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی، مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک، مهاجرت به یونان، اقامت یونان، اقامت ترکیه، دریافت پاسپورت ترکیه و هم‌چنین روشی مناسب برای دریافت مسترکارت انگلیس و ثبت شرکت در این کشور را به شما عزیزان ارائه دهیم. 

در جلسه مشاوره خصوصی و اختصاصی نیز با بررسی جزئیات پرونده شما، شرایط شما کاملا برای باز شدن دیدتان بررسی و پیشنهادات مناسبی ارائه خواهد شد. 

سخنرانان

فرخنده محمودی
فرخنده محمودی
متخصص و مشاور مهاجرت

فرخنده سال‌هاست در زمینه مهاجرت تحقیق می‌کنه و به خاطر علاقه زیادش در این زمینه، تونسته اطلاعات به روز و کاملی رو به دست بیاره. یکی از ویژگی‌های فرخنده سخت‌گیر بودنش در زمینه پذیرش مشتریان هست. یعنی حاضر نیست به هر قیمتی وقت مشتریان رو بگیره و سعی می‌کنه که مشتریان رو به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنه. توی این وبینار فرخنده به طور کامل بهتون می‌گه که می‌تونید مهاجرت کنید یا نه که احتمالا با توجه به تخصصی که داره، می‌تونیم بگیم که می‌تونید.

برگزارکنندگان

نیلگام مهاجر
نیلگام مهاجر
گروه شرکت‌های نیلگام

نیلگام با بیش از ده سال سابقه در امور اخذ ویزا، مهاجرت تحصیلی و کاری، رکورددار بیشترین تعداد پیکاپ ویزا در یک سال است. هدف اصلی ما در نیلگام، ساده‌کردن پروسه دریافت ویزای کشورهای معتبر و خدمات سفر به این کشورهاست. بدون شک این مهم به پشتوانه بیش از یک دهه تجربه تیم کارشناسی خبره نیلگام محقق می‌شود. علاوه بر آن، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های معتبر کانادا، امریکا، انگلستان، سوئد، فرانسه و ترکیه را تیم نیلگام مهاجر انجام می‌دهد. بزرگ‌ترین چالش دانشجویان پس از دریافت پذیرش از دانشگاه یا کالج، دریافت ویزای تحصیلی است که تجربه بالای کارشناسان نیلگام در این زمینه بزرگ‌ترین مزیت رقابتی ما محسوب می‌شود.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
شروع وبینار۲۰:۰۰۲۲:۰۰

سوالات متداول

این وبینار مناسب چه کسانی هست؟
همه افرادی که قصد دارند به روش تمکن مالی، خرید ملک، نیروی کار ماهر، ویزای کاری و... مهاجرت کنند و اقامت دریافت نمایند.
پذیرش تحصیلی برای مهاجرت در این وبینار گفته می‌شه؟
در صورتی که وقت اجازه دهد حتما در مورد پذیرش تحصیلی نیز صحبت خواهیم کرد.
این وبینار پرسش و پاسخ دارد؟
بله، نیم ساعت آخر این وبینار به پرسش و پاسخ ارتباط پیدا می‌کند.
توصیه ویژه برای شرکت در این وبینار دارید؟
به جز کسانی که به دنبال خرید ملک یا تمکن مالی برای اقامت هستند، به همه کسانی که زیر 45 سال دارند، سابقه شغلی مناسب دارند و البته دارای تحصیلات فوق لیسانس هستند بسیار توصیه می‌کنیم شرکت نمایند.

برگزار‌کننده

آواتار

نیلگام مهاجر

گروه شرکت‌های نیلگام - نیلگام مهاجر نیلگام با بیش از ده سال سابقه در امور اخذ ویزا، مهاجرت تحصیلی و کاری، رکورددار بیشترین تعداد پیکاپ ویزا در یک سال است. هدف اصلی ما در نیلگام، ساده‌کردن پروسه دریافت ویزای کشورهای معتبر و خدمات سفر به این کشورهاست.

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰