رویداد به پایان رسیده است!
وبینار: جاسوسی رقبا راز رسیدن به صفحه اول گوگل در تاریخ چهارشنبه ۲۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۷ شهریور ساعت ۱۹:۰۰

وبینار: جاسوسی رقبا راز رسیدن به صفحه اول گوگل

  • ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • تکنولوژی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

دیده بانی رقبا راز پیروزی بزرگ


کلمه "جاسوسی" شاید از نظر ما یک کلمه کاملاً منفی تلقی شود ولی در کسب‌وکار این کلمه به هیچ عنوان معنی منفی نداشته و از آن گاها به عنوان "دیده‌بانی از رقبا" و یا "تحلیل و آنالیز رقبا" نیز نام‌برده می‌شود.


دلیل اینکه ما از این کلمه برای نام وبینار خودمان استفاده کردیم این هستش که قراره واقعاً اطلاعات حیاتی و بسیار مهمی از رقبا به دست آوریم که مطمئنم به ذائقه آن‌ها خوش نخواهد آمد.


یکی از مهم‌ترین دلایلی که اغلب باعث شکست پروژه‌های سئو و عدم توانایی در رقابت با رقبا آن هم در صفحه اول می‌شود عدم تسلط به تکنیک‌های آنالیز و دیده‌بانی از فعالیت‌های مخفی رقباست.

 

بزارید تا با یک سؤال این موضوع را برای شما روشن‌تر کنم.

 

به طور مثال اگر شما امروز تصمیم بگیرید روی یک کلمه‌ی کلیدی مهم و درآمدزا در حوزه کسب‌وکار خودتان یک‌صفحه‌ای ایجاد کنید و آن را به صفحه اول و یا لینک اول گوگل برسانید بدون شناخت رقبا، درک قدرت آن‌ها و فعالیت‌هایی که آن‌ها بر روی آن صفحه از سایتشان انجام داده‌اند چطور ممکن است بتوانید نسبت به آن‌ها در مقام برتری باشید؟!

 


مشکل بزرگ اغلب سئوکاران


اولین قدم سئو همیشه از تحلیل و آنالیز رقبا شروع می‌شود چیزی که اغلب وبمسترها با آن مشکل داشته و آگاهی کافی از نحوه دقیق این پروسه ندارند.
شما باید به سطحی از توانایی در آنالیز رقبا برسید که حتی بدون اطلاع از استراتژی‌ها و کارهایی که مخفیانه توسط مدیران و کارمندان آن سایت و یا مجموعه انجام می‌شود به ریز فعالیت آن‌ها پی ببرید.


البته کار آنالیز رقبا خود به تنهایی پروسه ای پیچیده و تخصصی است که با فقط یک بررسی بک لینک پروفایل و تعداد محتوا به ‌هیچ‌وجه اثربخش نخواهد بود.


شما باید بتوانید با زمانی که برای آنالیز رقبای خود می‌گذارید تمامی کارهایی که رقبای شما برای سایت و صفحات داخلی خود انجام می‌دهند تا به ازای آنها همیشه در بهترین جایگاه نمایش نتایج گوگل هستند را به صورت یک لیست دقیق به دست آورده و برای پروژه خود به صورت یک تمپلیت آماده کنید.


سطح وبینار جاسوسی رقبا


توجه: این وبینار کاملاً تخصصی و البته ۱۰۰% هم عملی خواهد بود. چون ماهیت این وبینار به این شکل طراحی شده تا شما در پایان وبینار بتوانید با یک دید کامل به جنگ رقبای خود بروید و به راحتی هم بتوانید آن‌ها را شکست دهید آن‌ هم نه فقط روی کلمات کلیدی ساده بلکه روی سخت‌ترین و پول‌سازترین کلمات که شاید تا به امروزه حتی فکر فعالیت در آن‌ها هم به ذهنتان خطور نمی‌کرد.
 


تمپلیت جاسوسی از رقبا


در این وبینار ما از یک تمپلیت استفاده خواهیم کرد که دقیقاً از آن برای رساندن صفحات داخلی مدیر سرور به صفحه نخست و حتی لینک اول گوگل استفاده می‌کنیم.
بعد به صورت عملی با هم نحوه پر کردن این تمپلیت و نتیجه‌گیری از آن را برای نوشتن یک صفحه قدرتمند اجرایی خواهیم کرد. در واقع شما در این مرحله با دیدی کاملاً متفاوت‌تر نسبت به قبل روی سایتتان کار خواهید کرد و البته منتظر کسب نتایج متفاوت‌تری هم باید باشید.


در این وبینار به چه مباحثی خواهیم پرداخت:


تحلیل و آنالیز تخصصی سئو داخلی وب‌سایت رقبا
بررسی ساختار بک لینک پروفایل رقبا به صورت کاملاً حرفه‌ای
بررسی و بیرون کشیدن اطلاعات و سخت‌افزار سرور رقبا
پیدا کردن ضعف صفحات وب‌سایت خودمان که باعث افت نامحسوس رتبه سایتمان شده‌اند
وضعیت تحرکات رقبا از طریق تحلیل الکسای آن‌ها
آنالیز ساختار وب‌سایت رقبا و پیدا کردن نقاط قوت و ضعف آن‌ها برای کسب جایگاه بهتر
روند فعالیت رقبا در شبکه‌های اجتماعی آن‌ها
پیدا کردن مشکلات جدی در سرعت سایت و نحوه رفع آن‌ها
یافتن تعداد دقیق بک لینک‌هایی که شما برای رساندن یک صفحه داخلی به رتبه‌های بالای گوگل نیاز دارید
نحوه تولید محتوا با سئو کامل بر اساس تحلیل رقبا و رساندن آرام آن‌ها به صفحه اول گوگل


مورد خاص: آیا تا به حال توجه کردید چطور در چند کلمه کلیدی رقبای شما همیشه در صفحه اول و یا حتی لینک اول گوگل هستند؟ اصلاً در یک صفحه چه کلماتی ممکن است به غیر از کلمه کلیدی اصلی رتبه گرفته و از آن‌ها نیز شما بتوانید ترافیک جذب کنید؟

پاسخ: این یکی از موارد خاص این وبینار است که قرار هستش راجبش صحبت کنیم تا دقیقاً بتوانید نه تنها کلمات کلیدی اصلی خود را به صفحه اول گوگل برسانید بلکه بتوانید کلمات مرتبط با آن‌ها را هم با روشی که در این وبینار خواهید آموخت به صفحه اول برسانید چیزی که بارها و بارها توسط دیجیکالا استفاده شده و شما هم قطعا  با آن برخورد کرده‌اید.

 

آموزش تحلیل رقبا با Ahrefs
در انتها به این مورد هم اشاره کنم که قرار است از ابزار قدرتمند Ahrefs هم در این وبینار استفاده کنیم تا ارزش این رویداد چندین برابر شده و شما کار با ابزارهای تخصصی سئو رو هم یاد بگیرید.

 


بلیط VIP برای فقط 5 نفریک نوع خدمات VIP هم برای کسانی که بلیط ویژه وبینار را تهیه کنند در نظر گرفته‌ایم، به تنهایی این وبینار به خودی خود بسیار تکنیکی و تخصصی خواهد بود ولی همیشه در بین شرکت‌کنندگان هستند کسانی که باز دنبال چیزهای بیشتری می‌گردند و می‌خواهد باز هم اطلاعات بیشتری به دست آورند. کسانی که این بلیط را تهیه کنند یک تمپلیت خارجی حرفه‌ای که ارزش آن بیش از ۱۰ دلار بوده و فیلم نحوه استفاده از آن را نیز از ما دریافت خواهند کرد.

 


توجه


فیلم وبینار فقط برای کسانی ارسال خواهد شد که بلیط ویدیویی را تهیه کرده باشند. چنانچه به ویدیوی این رویداد نیاز دارید حتما بلیط خود را از نوع ویدیویی یا VIP تهیه کنید.

سوالاتی که ممکن است از ما داشته باشید

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
نیاز به هیچ پیشنیازی نیست و تمامی مطالب به صورت واضحی و شفاف آموزش داده خواهد شد
آیا ویدیوی این وبینار به تمامی شرکت کنندگان داده خواهد شد؟
خیر، ویدیوی وبینار فقط برای کسانی که بلیط ویدیویی وبینار را تهیه کنند ارسال خواهد شد
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر نیازی به این کار نیست

برگزار‌کننده

آواتار

حسین محمدپور (مدیر سرور)

مدیر سرور ارائه کننده دوره های وبمستری(سئو و دیجیتال مارکتینگ)و مدیریت سرور

رویداد های برگزارشده۱۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر