رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان بررسی سیستم مانیتورینگ زبیکس نسخه 4.4 در تاریخ سه‌شنبه ۲۸ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۲۸ آبان ساعت ۱۶:۰۰

وبینار رایگان بررسی سیستم مانیتورینگ زبیکس نسخه 4.4

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


امروزه با توجه به پیچیدگی‌های تکنولوژی، مانیتورینگ شبکه برای سازمانی به امری حیاتی تبدیل شده که نبود آن قضاوت در مورد تاثیر تغییرات ایجاد شده در شبکه را بسیار دشوار می‌سازد. در نتیجه سازمان‌های همواره در جستجوی راهکارهایی هستند تا این فعالیت را به بهترین نحو حل نمایند. جامعیت مانیتورینگ، سهولت استفاده، انعطاف‌پذیری در اجرا، میزان سرمایه‌گذاری مورد نیاز و پشتیبانی مناسب همگی از جمله مهمترین مواردی است که در انتخاب سیستم مانیتورینگ مناسب مدنظر سازمان‌ها قرار می‌گیرد. با در نظر گرفتن تمامی این المان‌ها، سیستم مانیتورینگ زبیکس را می‌توان یکی از بهترین گزینه‌ها عنوان نمود.

سیستم مانیتورینگ ZABBIX  از قوی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین سیستم‌های مانیتورینگ در دنیا است که از سال 2001 اولین نسخه آن به بازار عرضه شده و تا امروز به عنوان یکی از سیستمهای پیشرو در صنعت مانیتورینگ شبکه و نرم‌افزارها، نسخه‌های متعددی را روانه بازار نموده است. امکان مانیتور نمودن تجهیزات و تاسیسات گوناگون، اطلاع‌رسانی در لحظه، ارائه گزارشات کاربردی و مهمتر از همه پشتیبانی حتی با در نظر گرفتن تحریم‌های اقتصادی و سیاسی، زبیکس را تبدیل به بهترین انتخاب به ویژه برای سازمان‌های داخلی نموده است.

شرکت سدیدآفرین به عنوان نمایندگی رسمی شرکت زبیکس در ایران، همواره در جهت ارتقا دانش در حوزه زبیکس در کشور تلاش نموده است. در همین راستا با توجه به انتشار نسخه 4.4 نرم افزار زبیکس، این وبینار در جهت بررسی این نسخه و ویژگی‌های جدید آن برگزار می‌گردد.

 

 

مدرس

مهندس مسلم قیم
مهندس مسلم قیم
مدیر فنی شرکت سدیدآفرین

این دوره افتخار همکاری با یکی از بزرگترین متخصصین حوزه زبیکس در کشور، مهندس مسلم قیم، را دارد. مهندس قیم ‌سال‌ها در حوزه‌ سیستم‌های متن‌باز به فعالیت پرداخته و پروژه‌های موفق بسیاری را به ویژه در حوزه سیستم‌های زبیکس به انجام رسانیده است.

برگزارکنندگان

شرکت سدیدآفرین
شرکت سدیدآفرین

نماینده رسمی شرکت زبیکس در خاورمیانه

Zabbix LLC
Zabbix LLC
خانه زبیکس ایران
خانه زبیکس ایران

آدرس

تهران تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از دوراهی قلهک، ساختمان پارسین، شرکت سدیدآفرین

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت سدیدآفرین

شرکت سدیدآفرین در سال ۱۳۷۸ فعالیت خود را در ارائه خدمات فنی مهندسی شروع نمود. این شرکت در سال ۱۳۹۰ فعالیت رسمی خود را در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و پیاده‌سازی  پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه راهکارهای تخصصی امنیت اطلاعات و سیستم‌ها

رویداد های برگزارشده۴
رویداد های فعال۰