رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان فرزندپروری در تاریخ سه‌شنبه ۲۱ امرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۹ مرداد ساعت ۱۸:۰۰

وبینار رایگان فرزندپروری

  • رایگان
  • آنلاین
  • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


وبینار رایگان فرزندپروری از طرف مجتمع آموزشی مهرورز و با همکاری کلینیک روانشناسی سار برگزار میگردد.

در این دوره تلاش داریم که به والدین کمک کنیم که ارتباط سالم‌تر و موثرتری با فرزندان خود داشته‌باشند. رابطه سالم با والد از همان سالهای ابتدای زندگی وی نقش مهمی در شکل‌گیری شخصیت وی و پیشگیری از مشکلات روانشناختی بعدی ایفا خواهد کرد.

 

فرزندپروری مانند هر کار دیگری نیازمند یادگرفتن تکنیک های مربوط به آن است و دانستن تکنیک های فرزندپروری به والدین این امکان را میدهد که محیطی گرم برای تمام اعضای خانه فراهم آورند که در بستر آن کودکان سالم و موفقی رشد خواهند کرد.

در این وبینار ما بر آن هستم که در ابتدا با شناخت فرزند و دانستن نیاز های وی درک درستی از وی بدست آوریم و در ادامه با معرفی تکنیک های تربیتی مانند تکنیک های تشویقی، تکنیک های موثر تنبیه، پیشگیری از تنبیه و ... درک علمی و دقیقی از راهکار های مفید برخورد با فرزند را ارائه دهیم و همچنین در اخر خطاهای مهمی که والدین بعضاً دچار آن میشوند را برمی‌شمریم و در صدد مقابله با آنها برمی‌آییم.

سخنرانان

سرکار خانم دکتر فرزانه صفری
سرکار خانم دکتر فرزانه صفری
روانشناس بالینی کودک و نوجوان

خانم دکتر فرزانه صفری، روانشناس و دارای پروانه فعالیت از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان در کلینیک روانشناسی سار مشغول به فعالیت هستند.

برگزارکنندگان

مجتمع آموزشی مهرورز
مجتمع آموزشی مهرورز
مجتمع آموزشی دخترانه

مجتمع آموزشی مهرورز در سال ۱۳۸۵ با هدف ایجاد تحولی همه جانبه در شیوه ی آموزش تاسیس شد و در طی ۱۵ سال و به تدریج مجموعه ای کامل از مقطع دبستان تا پیش‌دانشگاهی را پایه‌گذاری کرد. در این مجتمع بهداشت روانی دانش آموزان به اندازه آموزش اهمیت دارد و ما بر این باوریم که کودکان سالم امروز انسان های موفق فردا خواهند بود.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
عنوانشروعپایان
مقدمات
شناخت فرزند
قانون امنیت و نیاز ها
عنوانشروعپایان
تکنیک های ارتباطی
تکنیک های تشویقی
پیشگیری از تنبیه
خطاهای مهم فرزندپروری
سایر تکنیک ها برای موقعیت های مختلف

برگزار‌کننده

آواتار

مجتمع آموزشی مهرورز

مجتمع آموزشی مهرورز در سال ۱۳۸۵ با هدف ایجاد تحولی همه جانبه در شیوه ی آموزش تاسیس شد. بنیان گذاران این مجموعه همواره باور داشته اند که محیطی که آینده‌ی کودک در آن پایه ریزی می‌شود، پس از خانواده و در کنار آن نخستین محیط اجتماعی او یعنی «مدرسه» است.

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰