وبینار رایگان کلید طلایی استفاده و اجرای دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار

شروع رویداد
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵ ۱۵:۰۰
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
وبینار رایگان کلید طلایی استفاده و اجرای دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۳۵۷۳۱۴
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

اولین وبینار رایگان " کلید طلایی استفاده و اجرای دیجیتال مارکتینگ در کسب و کار "

 

 لینک ورود به وبینار:

https://www.skyroom.ir/webinar.html?room=dehban


در دنیای امروز دیگر مردم وقتشان را کمتر با خواندن روزنامه و دیدن تبلیغات تلویزیون سپری می‌کنند، بخش زیادی از زمان مشتریان شما پای کامپیوتر یا موبایل می‌گذرد که ما به آن‌ها میگویم رسانه‌های دیجیتال. اگر می‌خواهید ارتباط مؤثرتری با مخاطبان داشته باشید حضور قوی شما در دنیای دیجیتال ضروری است. واقعیت این است که مردم بیشتر نظر کسی را می‌پذیرند که خودش پیش از آن‌ها مشتری شما بوده و نه تعریف و تمجیدهای یک کمپانی را از کالای خودش؛ پس باید این تجربه رو برای ایشان یادآوری کنید.

اما سه چالش بزرگ دراین‌بین وجود دارد ،اول این‌که تنوع رسانه‌های آنلاین باعث می‌شود تا صاحبان برند برای برنامه‌ریزی و فعالیت در هر رسانه با مشکل روبرو بشوند؛ ده‌ها شبکه اجتماعی،سرویس‌های ایمیل مارکتینگ و وب‌سایت‌های پربازدید تنها بخشی از رسانه‌های آنلاین هستند.

دوم هزینه پایین و باور اشتباه به عدم نیاز به تخصص در رسانه‌های آنلاین در مقایسه با سایر رسانه‌ها است که باعث می‌شود تعداد زیادی از برندها با رویکردهای حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای برای تبلیغ به این فضا هجوم بیاورند و این خودش سبب تشدید رقابت می‌شود.

سوم اینکه انفجار این‌همه اطلاعات در رسانه‌های آنلاین باعث می‌شود مخاطب شما با حجم زیادی از تبلیغات روبرو بشود. بسیاری از این افراد با واقعیت آن کالا یا خدمت زیاد آشنایی نداشته و سبب کم شدن اعتماد مصرف‌کننده نسبت به همه تبلیغات در فضای مجازی می‌شود.
برای عبور از سطح این چالش‌ها چه باید کرد؟ خوبی دیجیتال مارکتینگ این است که یک بستر دوجانبه برای شما مهیا می‌کند و می‌توانید ازنظر مشتریانتان نیز مطلع شده و با اعداد دقیق بدانید چه مطالبی برای مخاطب شما جذاب‌تر است. اما این موضوع به‌تنهایی کافی نیست، شما باید بتوانید یک رابطه خوب با مشتری‌هایتان داشته باشید، تا هم ازنظرت آن‌ها آگاه شوید و هم بتوانید انتظارات مشتری‌هایتان را برطرف کنید

و حالا ما در این سیمنار با نگاهی‌ علمی تر و عملی تر به این‌ حوزه و‌ابزارهای متنوع و پرکاردبرد آن می پردازیم و بهترین راه ها را برای بکارگیری و افزایش موفقیت کسب و کار ها انتخاب میکنیم

در این وبینار پیش نیاز های بازاریابی دیجیتال را بازگو و اهمیت آن را بیان می کنیم .

ثبت نام برای عموم آزاد است .

 

معرفی استاد :

میثم اسماعیل‌پور

  • مدرس دوره های بازاریابی و تبلیغات
  • مدیر عامل شرکت بین المللی آرنیکا
  • دارای سابقه همکاری در حوزه مشاوره و اجرای طرح های بازاریابی با کسب و کارها و اصناف مختلف

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 

02126407871 - 02126407872 - 02188357314 و 09127201090

www.dmacourse.com

 

رویداد آنلاین است