کاور
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
یه فرصت عالی!
این رویداد اطلاعات مفید و جدیدی دارد، لطفا آن را به دوستانتان که آزمون مهمی در پیش دارند پیشنهاد دهید.
۲۲ مرداد
رایگان

هر خواندنی، با درک مطلب و به خاطرسپاری همراه نیست!

اهمیت کتاب و کتابخوانی بر کسی پوشیده نیست. همه ما در هر سن و جایگاهی که باشیم کتاب‌هایی داریم که علاقه داریم بخوانیم. هرچند در ایران تعداد افراد کتاب‌خوان بسیار کم است (حدود ۲% جامعه کتاب‌خوان هستند!) و وقتی در سطح کلان و ملی به این موضوع نگاه کنیم؛ این خبر بسیار ناگوار و دردآور است. اما همین موضوع می‌تواند فرصتی برای افراد باهوش باشد. شما با یادگیری تندخوانی فانتوم از خواندن کتاب‌هایتان لذت می‌برید و در زمان بسیار کوتاه می‌توانید به یک متخصص در حرفه خود تبدیل شوید. (توجه داشته باشید که درآمد متخصصین در یک حرفه تقریبا ۱۰ برابر افراد معمولی در همان حرفه است).

 

در مورد تفکر خلاق چه می دانید؟

 

تندخوانی با سرسری خواندن فرق دارد!

برخی افراد به اشتباه فکر می‌کنند منظور از تندخوانی، سریع خواندن و عبور از مطالب، بدون فهم آنها است! اگر این طور باشد اصلا چرا کتاب بخوانیم؟ پس علاوه بر افزایش سرعت مطالعه باید درک مطلب کامل داشته باشیم و در مواقع لازم بتوانیم مطالب خوانده شده را به یاد بیاوریم. تنها در این صورت است که می‌توانیم از تندخوانی برای مطالعه درسی و تخصصی استفاده کنیم. تندخوانی متدی است که اگر آن را ناقص و یا اشتباه یاد بگیرید نه تنها برایتان کاربردی ندارد بلکه شما را نسبت به مطالعه و کتاب دل‌زده و بی‌علاقه می‌کند. متد فانتوم به گونه‌ای طراحی شده است که بهترین تجربه یادگیری را برایتان رقم بزند.

 

 

با روش صحیح مطالعه آشنا شوید.

این وبینار چه کمکی به شما می‌کند؟

در تندخوانی با متد فانتوم، علاوه بر افزایش سرعت مطالعه، تمرکز حواس شما افزایش می‌یابد و حافظه‌تان تقویت می‌شود. تندخوانی فانتوم از ضروری‌ترین مهارت‌های یک انسان فوق‌پیشرفته و امروزی است. مهارتی که تمام انسان‌های موفق برای ورود به سال ۲۰۲۵ که سال مافوق سرعت نامیده می‌شود، به آن نیاز دارند. هدف از تندخوانی با متد فانتوم این است که بدانیم مغز ما چگونه بهتر یاد می‌گیرد؟ شما در این وبینار آموزشی یاد می گیرید که چگونه

 

"سریع‌تر بخوانید، دقیق‌تر بفهمید و اطلاعات را سریع‌تر به خاطر بیاورید."

اگر همیشه از حجم زیاد مطالب و کمبود وقت رنج می‌برید. اگر کتاب‌های زیادی هستند که آرزو دارید بخوانید، اگر سرعت پایین مطالعه و حواس‌پرتی کلافه‌تان کرده است و اگر بعد از چند روز برخی از مطالب را فراموش می‌کنید، بدون شک لازم است یک تحول سریع در روش مطالعه خود ایجاد کنید. وبینار تندخوانی فانتوم بهترین فرصت برای این تحول است!

در این وبینار چه موضوعاتی تدریس می‌شود؟

-        چگونه باهوش‌تر شوید؟

-        چگونه حافظه قوی داشته باشید؟

-        چگونه به روش صحیح مطالعه کنید؟

-        چگونه تمرکز حواس خود را افزایش دهید؟

-        چگونه سرعت مطالعه خود را با حفظ درک مطلب، 4 برابر کنید؟

-        چگونه در کنکور یا آزمون‌های مهم، نتیجه دلخواه را کسب کنید؟

اگر کتاب خواندن و مطالعه کردن را یک تصمیم و عادت درست می‌دانید با ما همراه شوید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن، جدیدترین روش‌های مطالعه صحیح، بهترین تکنیک‌های تقویت حافظه و تمرکز حواس را بیاموزید.

 

چند نکته درباره تمرکز حواس

سوالات متداول

سرعت میانگین ما ایرانی ها به طور عادی می‌تواند ۱۵۰ کلمه را در دقیقه است. در این یک دقیقه چشم به طور مستقیم حرکت نمی‌کند و به جاهای دیگر صفحه هم نگاه می‌کند. این پرش‌های چشم باعث خستگی می‌شود. اما ما به شما یاد می‌دهیم تا با تمرکز بیشتری چشمانتان را روی متن هدایت کنید و به قدرت تندخوانی۶۰۰ تا ۸۰۰ کلمه در دقیقه برسید. اما دانش پذیرانی بوده‌اند که با تمرین فراوان توانسته‌اند به بیش از ۱۰۰۰ کلمه در دقیقه هم برسند‌ آن هم همزمان با فهم دقیق مطالبی که خوانده‌اند.
متد تندخوانی فانتوم بر پایه آخرین متدهای آموزشی دنیا تولید شدند، در این سبک جدید آموزشی از هر دو نیمکره راست و چپ مغز جهت یادگیری و یادسپاری مطالب استفاده می شود، مزیت بعدی تندخوانی فانتوم استفاده از یک الگو و متد در آموزش هست که باعث کاهش زمان یادگیری و افزایش زمان ماندگاری مطالب در مغز داوطلب می شود. از طرف دیگر بعد از آموزش مطالب، دانش‌پذیر می‌تواند تمام سوالات و دروس تخصصی را چه در قالب تست های کنکوری چه در قالب امتحان تشریحی به راحتی پاسخ دهد.
بله مشاورین دپارتمان تخصصی مشاوره مطالعه شریف، برای داوطلبان، خدمات مشاوره رایگان را انجام می دهند. جهت برخورداری از خدمات مشاوره از طریق تماس با شماره ی 02166064000 انجام دهید.
دوره تندخوانی فانتوم تنها دوره تندخوانی و تقویت حافظه در ایران است که ضمانت ۱۰۰% رضایت مشتری را دارد. ما در گروه مطالعه شریف کیفیت آموزشی را این طور تضمین می کنیم: درصورتی‌که به تشخیص خودتان مطالب جاسه اول کاربردی نبودند تمام شهریه شما را در همان روز با رضایت قلبی و لبخند برگردانیم. شما هیچ‌گونه ریسکی انجام نمی‌دهید فقط کافی است جزوه درسی خود را برگردانید و تمام شهریه خود حتی بدون یک ریال کم و کاستی دریافت کنید. معیار رضایت از کارگاه فقط نظر شخص خود شما است و حتی یک سوال هم از شما نمی‌پرسیم. به تجربه ۱۰ ساله ما در آموزش حضوری به بیش از ۱۵۰۰۰ نفر و آموزش غیرحضوری به بیش از ۵۰۰۰۰ نفر اعتماد کنید.

این مهارت را در موسسه مطالعه شریف یاد بگیرید

جدیدترین مطالب تندخوانی بدون شک توسط موسسه مطالعه شریف وارد ایران می‌شوند و مشابه این مطالب هیچ جا وجود ندارد. البته بخشی از مطالب در کتاب‌های مختلف یا دوره‌های تندخوانی موجود است که به صورت ناقص کپی‌برداری شده‌اند و با قیمت‌‌های ارزان ارایه می‌گردند. چراکه تولید محتوای اصیل، کاری زمانبر، پرهزینه و دشوار است. با این حال، تضمین می‌کنیم که این مطالب ارزشمند و کاربردی را به صورت جامع و کامل در هیچ دوره آموزشی دیگر نخواهید یافت.

 

افتخار ماست که این مهارت مهم و مفید را در موسسه مطالعه شریف به صورت کامل، کاربردی و اثربخش یاد می‌گیرید.

 

 

1. آموزش با تصویرسازی و بازی‌های تقویت حافظه
آموزش تندخوانی فانتوم با استفاده از تصویرسازی و شهودی‌سازی مطالب انجام می‌شود که منجر به کاهش زمان مورد نیاز برای یادگیری و ماندگاری بالای مطالب در نیمکره راست مغز داوطلب می‌شود.

 

2. الگوهای سرنوشت ساز
این متد منحصرا در اختیار مطالعه شریف می‌باشد. این متد باعث می‌شود تمام مطالب در حافظه بلندمدت شما باقی بماند و بتوانید تمام کتاب‌های نخوانده خود را بخوانید.


 
 3. جمع‌بندی‌های منحصر به فرد
با تندخوانی فانتوم، صرفا در ۳ ماه کلیه مطالب کنکور رو یاد می‌گیرید، پس زمان زیادی برای جمع‌بندی کردن در اختیار دارید، شما با روش مایندمپ یا نقشه ذهنی یاد می‌گیرید که چگونه مطالبی را که خوانده‌اید جمع‌بندی کنید.

مدرس شما کیست؟

دکتر فاطمه‌زهرا گیلانی‌نژاد، نویسنده 3 عنوان کتاب و مدرس مهارت‌های کسب‌و‌کار در دانشگاه است. او با یادگیری مهارت‌های مطالعه و تندخوانی توانسته است رتبه 1 کنکور را کسب کند و پس از آن، تدریس تندخوانی فانتوم را در صدر فعالیت‌هایش قرار داده است. چراکه معتقد است تندخوانی می‌تواند زندگی افراد را متحول کند.

 

"هرچه بیشتر کتاب بخوانیم، آگاه‌تر می‌شویم و جامعه آبادتری خواهیم ساخت."

 

برگزارکنندگان

مطالعه شریف
مطالعه شریف
موسسه آموزشی

مدرس

فاطمه زهرا گیلانی نژاد
فاطمه زهرا گیلانی نژاد
رتبه یک کنکور و مدرس دانشگاه

رتبه یک کنکور و مدرس دانشگاه

سوالات متداول

یک دفترچه و خودکار جهت یادداشت برداری، کامپیوتر یا موبایل به همراه اینترنت
بله در انتهای رویداد به سوالات تمامی شرکت کنندگان پاسخ داده خواهد شد.
ابتدا در سایت ایوند عضو شوید، سپس بلیط وبینار را خریداری کنید، پس از ثبت نام در رویداد لینک ورود برای شما ارسال خواهد شد
شما نیاز به هیچ نرم افزار خاصی ندارید. با همان مرورگر اینترنتی خود (پیشنهاد ما گوگل کروم) می توانید وارد وبینار شوید.
بله می توانید با موبایل نیز وارد وبینار شوید. اما با توجه به کوچک بودن صفحه نمایش موبایل، ما این کار را پیشنهاد نمی کنیم. پیشنهاد ما استفاده از کامپیوتر است که بتوانید جزئیات را بهتر مشاهده کنید. موبایل صرفا برای مواقع ضرروی که دسترسی به کامپیوتر ندارید کار شما را راه خواهد انداخت..
در صورتی که شما از اینترنت ADSL با سرعت 512 به بالا استفاده کنید، مشکلی برای شرکت در وبینار نخواهید داشت. همچنین اینترنت 3G و 4G همراه اول و ایرانسل نیز برای شرکت در وبینار مناسب هستند. می توانید از امکان Hotspot گوشی خود استفاده کرده و کامپیوتر را به گوشی وصل کرده و از اینترنت آن استفاده کنید.
مطالعه شریف
برگزار‌کننده: مطالعه شریف
۱۳۷۵۶
دنبال کننده
۱۵۳
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

اگر دنبال اثر گذاری بیشتر در جامعه هستید و تصمیم برای تغییر زندگی تان دارید، در دوره نامبر وان که یک دوره حرفه ای در زمینه توسعه فردی و سبک زندگی است شرکت کنید. برای این کار نام و نام خانوادگی تان را به شماره   ۳۰۰۰۴۱۰۴  پیامک کنید و منتظر لینک رایگا...

بیشتر از ۱۶۱۰ نفر (۷۹%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

دوره 3 ماهه آموزش سخنوری و فن بیان 1401

 • آنلاین
 • از ۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه مسابقه سخنرانی تریبون
سه‌شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره جامع كتاب‌نويسی پرنويسا

 • آنلاین
 • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • پروین شیربیشه (پرنويسا)
پنج‌شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

دوره حرفه‌ای تمرکز و افزایش عملکرد

 • آنلاین
 • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • احمد نجفی
دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

تندخوانی کودکان دیدیاد

 • آنلاین
 • رایگان
 • گروه آموزشی دیدیاد .