وبینار- شبکه سازی حرفه ای

شروع رویداد
شنبه ۲۰ آذر ۹۵ ۱۴:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۲۰ آذر ۹۵ ۱۵:۳۰
موضوع رویدادکسب و کار / مارکتینگ
اضافه به تقویم
وبینار- شبکه سازی حرفه ای
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۶۳۴۲۰۹۳۴۴ , ۳۴۴۵۴۳۰۳ ۰۲۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 

شبکه سازی حرفه ای یکی از کلیدی ترین مهارتهای مدیران موفق در عصر ماست . در این وبینار به نکات کاربردی و مفیدی برای شبکه سازی حرفه ای اشاره خواهد شد .

مدیرانی که می توانند شبکه های حرفه ای خود را توسعه بدهند شانس موفقیت و استفاده از فرصتهای جدیدی را برای خود فراهم می کنند .

هدف از این وبینار ارائه نکاتی کلیدی و کاربردی برای توسعه مهارت شبکه سازی مدیران است .


اگر یک مدیر با تجربه هستید ، اگر یک مدیر تاز کار هستید فرقی نمی کند در هر دو حالت توسعه مهارت شبکه سازی می تواند راههای جدیدی را برای شما باز کند.

شبکه سازی می تواند منجر به یافتن یک دوست جدید ، یک همکارجدید ، یک شریک یا یک هم صحبت خوب باشد .فرصتهایی که در دل آشنایی با هر فرد جدید نهفته است واقعا شگفت انگیز است . اما استفاده از این فرصت مهارتی است که باید آنرا آموخت.

در این وبینار در مورد شبکه سازی ، ارزشی که می تواند برای مدیران ایجاد کند ، نکته هایی که باید در شبکه سازی حرفه ای توسط مدیران رعایت شود اشاره می شود .

شما بعد از این وبینار ایده های بیشتری برای استفاده از فرصت های شبکه سازی خواهید داشت .

استاد وبینار :  دکتر ند امفاخری از موسسین و مدیران باشگاه مدیران ایران

مربی و مشاور توسعه فردی و سازمانیظرفیت وبینار : 45 نفر


ساعت برگزاری : شنبه 20 آذر ماه 95 ساعت 14 الی 15:30

این وبینار به شکل رایگان به شما خوبان تقدیم می شود و فقط خواهش باشگاه مدیران ایران است که اگر مطالب آن برای شما مفید واقع شد و در جایی توانستید از آنها استفاده بفرمایید به شکل متن یا صوت تجربه ی خود را برای ما ارسال کنید تا با سایر مدیران عزیز ایران به اشتراک بگذاریم، حتما تجربه های خوب شما می تواند مکمل خوبی برای توسعه مهارت شبکه سازی برای مدیران باشد .

club@modiiran.ir

@nedamafakheri  (تلگرام)

* همچون همیشه ، فایل ویدویی  و ارائه وبینار بعد از برنامه برای عزیزانی که ثبت نام کرده اند ارسال خواهد شد .برای عزیزانی که بعد از برگزاری نیز اقدام به ثبت نام کنند به محض ثبت نام امکان دانلود فایل ها مهیا خواهد بود .

روش استفاده از وبینار :

اگر قبلا برنامه zoom را نصب نکرده اید ، ابتدا بر حسب دستگاهی که می خواهید از آن استفاده کنید از این لینک نرم افزار مناسب را نصب کنید و سپس در روز و ساعت وبینار از لینکی که بعد از ثبت نام در اختیار شما قرار داده می شود وارد محیط وبینار شوید !

شما می توانید هم روی موبایل و هم لپ تاپ خود از وبینارهای باشگاه مدیران ایران استفاده کنید و یک بار نصب این نرم افزار کوچک 5 مگا بایتی برای بارهای بعدی هم به کار خواهد آمد :)

راهنمای تصویری کار با محیط وبینار

شبکه سازی حرفه ای برای مدیران - وبینار رایگان

دکتر ندا مفاخری

دکتر ندا مفاخری

دکتر ندا مفاخری

مربی و مشاور توسعه فردی و سازمانی

مدرس مباحث مختلف مرتبط با مدیریت و کارآفرینی

باشگاه مدیران ایران چیست ؟

رویداد آنلاین است