رویداد به پایان رسیده است!
وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال 99 در تاریخ چهارشنبه ۲۱ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۱ اسفند ساعت ۱۶:۳۰

وبینار فرصت های سرمایه گذاری در سال 99

  • رایگان
  • آنلاین
  • مالی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سال 99 در کدام بازار سرمایه گذاری کنیم؟بازندگان سال 98…

از ابتدای سال 98 تا پایان بهمن ماه سکه 14% ، دلار 10% و شاخص بورس 168% و متوسط بازه مسکن در تهران 30 بوده است . در سال 98 بجز کسانی که در بازار سهام سرمایه گذاری کرده اند، ما بقی بازده کمتر نست به تورم عایدشان شده است و به عبارتی دیگر بجز بورس بقیه بازارها در سال 98 بازنده بوده اند!

در بحران های اقتصادی یک جابجایی عظیم ثروت اتفاق می افتند. این جابجایی از جیب ۹۰ درصد مردم به جیب ۱۰ درصد افراد خواهد بود. در بحران مالی، چه در حوزه سرمایه گذاری و چه در زمینه کسب و کار پول در آوردن سخت تر می شود، این شرایط سخت به زیان اکثریت مردم خواهد بود اما برای ۱۰ درصد برتر این حوزه ها یک فرصت طلایی است برای ثروتمند تر شدن. سال گذشته جایگاه شما در این فرایند جابجایی ثروت چگونه بوده است؟ سال آینده چطور؟ آیا برای طراحی سبد سرمایه گذاری خود در سال 99 برنامه ای دارید؟

مقایسه بازده بازارها در سال 98

آمار مقایسه ای بازارها نشان می دهد که انتخاب صحیح بازار هدف مهمترین عامل در تعیین میزان بازده سرمایه گذاران است و انتخاب اشتباه بازار هدف ممکن است بازده سرمایه گذاری شما را حتی از تورم هم پایین تر قرار دهد و برای شما زیان بار باشد.

گروه تحلیل آنلاین در اسفند ماه سال گذشته بازار سهام را به عنوان بازار پیشرو در سال 98 معرفی کرده بود و تا اینجای کار اکثر پیش بینی های گروه ما از بازارهای سهام، طلا، ارز و مسکن، با دقت بسیار بالایی به حقیقت پیوسته است.

ویدئوی کامل همایش برترین حوزه های سرمایه گذاری در سال 98 را می توانید از لینک زیر مشاهده بفرمایید:

https://www.aparat.com/tahlilonline.com

امسال نیز قصد داریم در یک وبینار تحلیلی به طور تخصص فرصت های سرمایه گذاری در سال 99 را برای شما معرفی کنیم. و به همراه این وبینار یک پکیج تحلیلی کامل برای شرکت کنندگان در این وبینار ارائه دهیم.

در این پکیج تحلیلی قصد داریم ۱۰ درصد برتر در حوزه سرمایه گذاری را که در آینده انتظار بالاترین بازده را برای فعالین بازار ها داشته باشند معرفی نماییم. تحلیل کاملی از همه بازار ها ارائه خواهیم داد (سهام، طلا، ارز و مسکن) همچنین قصد داریم به یک سبد سرمایه گذاری کم ریسک و کارآمد برای سال آینده معرفی کنیم.

۱۰ درصد مردم دنیا حدود ۵۰ درصد از کل ثروت جهان را در اختیار دارند. در کشورهای خاورمیانه این نابرابری وخیم تر است و این اقلیت ده درصدی، ۶۱ درصد از کل ثروت این منطقه را در تملک خود دارند.

بنا به توصیه اقتصاد دانان در حالت عادی باید درصدی از پرتفو سرمایه گذاری خود را به طلا اختصاص دهیم. مقدار درصد طلا از پرتفو سرمایه گذاری هر خانواده در کشور های آمریکا و کانادا به دلیل رشد بالای اقتصادی ۵ درصد، در اروپا ۱۰ درصد و در کشور های خاورمیانه به دلیل عدم ثبات اقتصادی ۲۰ تا ۲۵ درصد است. قیمت طلا در بازار داخلی تابعی از نرخ دلار در بازار داخلی و قیمت اونس جهانی است. پیش بینی روند قیمتی دلار در بازار داخلی و همچنین برآورد قیمتی اونس جهانی در یک سال آینده در تعیین استراتژی ما برای سرمایه گذاری در طلا در سال آینده نقش کلیدی دارد.

سهام…
در بازار سهام، موج‌های تضعیف ارزش پول ملی در مقطع اولیه به دلیل نااطمینانی‌های موجود، موجب وقفه و رکود اولیه می‌شود، اما معمولا پس از چندی این تغییرات در رشد قیمت‌های اسمی سهام منعکس می‌شوند. سوابق تاریخی نشان می دهد در شرایط تورمی بازار بورس همواره بهترین سپر تورمی بوده می تواند دارایی شما را از از گزند تورم حفظ نماید. آیا رشد شاخص بورس در سال ۹8 پایان انعکاس این اثر تورمی در قیمت سهام بوده است یا سال آینده نیز می توان فرصت های ایده آلی برای سرمایه گذاری در این بازار یافت؟ صنایع و سهم های برتر در سال آینده کدام سهم ها خواهند بود؟

مسکن
بازار مسکن در شرایط رکود تورمی شدید قرار دارد. یعنی با وجود افزایش قیمت حجم معاملات رو به پایین است و پیش بینی می شود در سال آینده وضعیت رکودی ادامه یابد و قیمت ها هم در محدوده های فعلی در نوسان باشند. فعالین بازار مسکن در چند سال آینده باید با استراتژی های متفاوتی نسبت به گذشته در این بازار حاضر شوند.

برای اینکه سال آینده سبد سرمایه گذاری موفقی برای خود طراحی کنید و کسب و کار موفقی داشته باشید، باید پاسخ سوالات زیر را بدانید:

 آیا سال آینده نیز بازار سهام پر بازده ترین بازار خواهد بود؟
 در بورس کدام سهم ها از شرایط موجود بهره می برند و بیشترین پتانسیل را برای رشد دارند؟
 بهترین رویکرد پیشنهادی برای فعالین بازار مسکن در شرایط موجود چیست؟
 وضعیت بازار طلا و ارز به چه صورت خواهد بود؟ آیا قیمت ارز مطابق الگو های تاریخی گذشته همچنان سرکوب خواهد شد یا اینکه با توجه تغییر سیاست های بانک مرکزی و وضعیت اقتصادی کشور باید شاهد الگوی جدیدی در مدیریت بازار ازر باشیم؟

 

متن بالا بخشی از وبینار آموزشی و تحلیلی است که توسط گروه تحلیلی سایت تحلیل آنلاین ارائه شده است.
 در این پکیج تحلیلی:

بهترین فرصت های سرمایه گذاری در سال 99 را برای شما معرفی خواهیم کرد.
 برای شما خواهیم گفت چگونه سبد سرمایه گذاری شخصی خود را در سال آینده طراحی کنید.
علاوه براین
 یک پکیچ کامل از تحلیل بازارها در سال آینده را به صورت مکتوب دریافت خواهید کرد.
 سهام برتر برای سرمایه گذاری در سال 99 را برای شما معرفی خواهیم نمود.

پکیج تحلیلی بازار سهام، طلا و ارز

محتوی پکیج تحلیلی چیست؟

فایل PDF شامل کلیه مباحث مطرح شده در وبینار.

در واقع وبینار ارائه شده خلاصه ای از فایل مکتوبی است که شما به صورت PDF پس از وبینار دریافت خواهید کرد.
در این فایل تحیل کاملی از بازرهای جهانی، بازار طلا، ارز، مسکن و همچنین فضای کسب و کار در سال آینده دریافت خواهید نمود.
یک سبد سهام شامل ۸ سهم برتر در سال آینده برای شما معرفی خواهد شد. این ۸ سهم را با تحلیل کامل بنیادی و تکنیکال با جزئیات کامل بررسی خواهیم نمود.
ویدئوی کامل همایش با کیفیت بالا ضبط خواهد شد و بعد وبینار به صورت فایل قابل دانلود برای شما ارسال خواهد شد.

 

تشکیل گروه تلگرامی اختصاصی شرکت کنندگان در همایش.

پس از همایش یک گروه تلگرامی ویژه تشکیل خواهد شد و در این گروه کارشناسان و اساتید ما به مدت یک هفته به سوالات شما در زمینه های مختلف پاسخ خواهند گفت.

کانال تلگرام تحلیل آنلاین

سخنرانان

دکتر آرش یزدانی
دکتر آرش یزدانی
مدیر شعبه کارگزاری سهم آشنا شیراز

تحلیلگر بازار های مالی

علی صادقی
علی صادقی
کارشناس ارشد اقتصاد
احمد اکبری
احمد اکبری
تحلیلگر بازارهای مالی
محمدصالح انصاری
محمدصالح انصاری
تحلیلگر بازار مسکن

برگزارکنندگان

کارگزاری سهم آشنا
کارگزاری سهم آشنا
abco.ir
تحلیل آنلاین
تحلیل آنلاین
tahlilonline.com

برگزار‌کننده

آواتار

( تیم تحلیل آنلاین )

شرکت کارگزاری سهم آشنا به استناد مصوبه مورخ ۱۳۷۱/۰۴/۱۴ هیات مدیره سازمان بورس اوراق بهادار تهران و مجوز شماره ۶٧۵ مورخ ۱۳۷۲/۱۱/۲۴ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، در تاریخ ۱۳۷۴/۱۱/۱۰ در اداره ثبت شرکت های تهران طی شماره ١١٩٣٣٢ به ثبت رسید. این کارگزا

رویداد های برگزارشده۴۷
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۵۹۰ نفر