رویداد به پایان رسیده است!
وبینار لطفا به من برچسب بزنید. در تاریخجمعه ۲۷ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

وبینار لطفا به من برچسب بزنید.

شروع:
جمعه ۲۷ مرداد ۹۶ ۱۱:۰۰
پایان:
جمعه ۲۷ مرداد ۹۶ ۱۲:۳۰
وبینار لطفا به من برچسب بزنید.
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 وبینار آموزشی «لطفا به من برچسب بزنید»

در این وبینار آموزشی، همراه با محمدرضا حقیقت جو یاد می گیریم که چگونه به خود انگیزه بدهیم، چگونه رفتار کنیم تا دیگران برچسب ها و عناوین خوب و خوشایند را به ما بدهند و درنهایت چگونه زندگی را بیشتر به کام خود بکنیم.

لطفا دوستانتان را به این رویداد آنلاین دعوت کنید.سوالات متداول

وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
وسایل و نیازمندی‌های شرکت مفید در این وبینار آموزشی به سه دسته تقسیم می‌شود: دسته‌ی نخست: نیازمندی‌های ارتباطی و فنی 1 - اینترنت مطمئن و بدون قطعی با حداقل سرعت 512 مگابیت بر ثانیه و یا بالاتر. (هرچه سرعت تبادل بالاتر، کیفیت ارتباط نیز بالاتر خواهد بود) 2 – وسیله‌ی ارتباطی که قابلیت ارسال و دریافت باکیفیت صوت و تصویر و همچنین تایپ متن را داشته باشد و بتوان درصورت لزوم نرم‌افزار معرفی‌شده را بر روی آن نصب نمود. (وسیله‌ی مذکور شامل یکی از موارد تلفن همراه یا تبلت با سیستم‌عامل اندروید یا آی اُ اس دارای دوربین جلو باکیفیت، رایانه یا لپ‌تاپ با سیستم‌عامل مک یا ویندوز و دوربین یا وب کم.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
خیر. این یک رویداد آنلاین است و نیاز به ارائه ی پرینت بلیط شرکت در دوره نیست.
آیا این دوره کد تخفیف دارد؟ اگر دارد چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟
با داشتن کد تخفیف، از 3000 تومان تخفیف ویژه ی شرکت در این وبینار برای هر (یک نفر) ثبت نامی که انجام می دهید برخوردار شوید. چگونه کد تخفیف بگیرید: برای دریافت کد تخفیف ابتدا در کانال شاهراه کامیابی در تلگرام عضو شوید. آدرس کانال: https://t.me/ShaahRaah آیدی کانال: @ShaahRaah پس از عضویت در کانال به ادمین کانال پیام دهید و پس از اطمینان ادمین از عضویت شما در کانال، کد تخفیف مخصوص به خود را از وی دریافت نمایید.
نرم افزار زوم چیست واز کجا تهیه کنم؟
زوم یک فضای ارتباطی آنلاین است که امکان برگزاری و یا شرکت در وبینار را در دسترس کاربرانش قرار می دهد. این نرم افزار قابل نصب بر روی انواع سیستم های علمل کامپیوتر، لپ تاپ، تلفن همراه و تبلت می باشد و استفاده از آن بسیار آسان است. با مراجعه به آدرس اینترنتی www.mrhj.ir/evand و کلیک بر روی گزینه ی «نرم افزارهای ارتباطی» و انتقال به صفحه ای دیگر، می توانید روش دانلود، عضویت و استفاده از نرم افزار مرتبط با این رویداد آنلاین را یاد بگیرید.
مربی این وبینار آموزشی چه کسی است و با چه کسی زمانم را همراه خواهم شد؟
کوتاه درباره‌ی محمدرضا حقیقت‌جو و گفته های افرادی خاص در باره ی محمدرضا را در آدرس زیر بخوانید. http://www.mrhj.ir/about/aboutmrhj
رویداد آنلاین است