رویداد به پایان رسیده است!
وبینار معرفی و بررسی ایده‌های کسب و کار اینترنتی واقعی برای شروع در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۵ آبان ساعت ۱۷:۰۰

وبینار معرفی و بررسی ایده‌های کسب و کار اینترنتی واقعی برای شروع

  • از ۲۹,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

وبینار معرفی و بررسی ایده‌های کسب و کار اینترنتی واقعی برای شروع


**************

وبینار آنلاین با امکان پرسش و پاسخ پیرامون موارد زیر برگذار خواهد شد :

  • آموزش نکته هایی برای ایده یابی برای راه اندازی کسب و کار های اینترنتی
  • معرفی و بررسی ایده های راه اندازی کسب و کار اینترنتی

*************


چرا بیشتر افراد به دنبال ایده های برای راه اندازی یک کسب و کار جدید هستند؟


عموم افراد در ذهن خودشان آرزوها و رویاهایی از آینده خود تجسم می کنند و دست یابی به این رویا های خود را منوت به داشتن درآمد خوب می دانند و به همین دلیل به دنبال راه های بسیاری میروند تا بتوانند آن را محقق سازند، که یکی از این راه ها پیدا کردن ایده های کسب و کار پر سود می باشد.

بیشتر افراد مسیر بسیار طولانی را طی می کنند تا متوجه بشوند که فقط با ایجاد یک ارزش در جامعه می توانند درآمد خوبی داشته باشند.

این افراد روش های مختلفی را تست کرده اند، سرمایه گذاری های مختلف، روش های درآمد جانبی و هزاران کار دیگر، 🤦‍♂️ اما هیچ یک نتوانسته برایشان رویاهایی که در سر داشته اند و درآمد بالا را محقق کند.

+

+++

---------------------------------------------------------------

اگر شما جزء افرادی هستید که روش های مختلف، راه های مختلف را امتحان کردید اما هنوز نتیجه ای نگرفته اید 

تنها دلیل آن نداشتن یک هدف مشخص و یک ایده خوب برای اجرا است.

----------------------------------------------------------

++

+

در این نقطه است که این افراد تصمیم می گیرند برای رسیدن به نتیجه باید یک هدف داشته باشند، باید یک کسب و کار واقعی با ایده ای متفاوت راه اندازی بکنند.

 ایده کسب و کاری که بتواند ارزش خوبی برای مخاطبش ایجاد کند. ایده کسب و کاری که سود خوبی برای صاحبش داشته باشد.

حالا اگر شما هم به دنبال ایده های برای شروع یک کسب و کار کوچک اما پر سود هستید ادامه این مطلب را با دقت بخوانید و با شرکت در این وبینار، پاسخی برای سوالات ذهن خود پیدا کنید.


در وبینار معرفی ایده های کسب و کار اینترنتی


قرار هست در این وبینار، به چند سوال بسیار مهم پاسخ داده شود و با پیدا کردن پاسخ آن می توانید ایده های بهتری را برای اجرا و داشتن کسب و کاری موفق انتخاب کنید.

همچنین چندین ایده کسب و کار اینترنتی معرفی و بررسی خواهد شد که با معیار های گفته شده در این وبینار همخوانی دارد و حتی می توانید یکی از این ایده ها را انتخاب کنید.

*

***

---------------------------------

مهمترین دلیل شکست ایده های کسب و کار اینترنتی،  عدم آگاهی افراد از روش هایی است که می تواند کمک کند تا ایده هایی با ارزش پیشنهادی بهتر و ارزش سود آوری بالا انتخاب کنند.

--------------------------------

***

*

ذهن بیشتر افراد به دنبال چند فاکتور ساده در پیدا کردن ایده های کسب و کار جدید در ایران است که شامل این موارد می شود: 

  • ایده های برای شروع کسب و کار معرفی شود که بتوانیم با سرمایه بسیار کمی آن را شروع کنیم
  • ایده هایی را معرفی کنید که بتوانیم به تنهایی یا با تعداد افراد کمی آن را اجرا کنیم.
  • ایده های کسب و کار کوچک که پر سود باشند و بشود خیلی سریعتر آن را اجرا کرد
  • ایده های که خیلی سریع درآمد زیادی برای این افراد ایجاد کند.

 

بیشترین تمرکز افراد روی این فاکتور هاست و باعث شده تا ذهن افراد برای پیدا کردن ایده های ناب بسیار بسته تر باشد و خلاقیت را از شما بگیرد.

 

سوال اصلی این هست که چطور ایده های خلاقانه ای برای شروع یک کسب و کار اینترنتی پیدا کنیم

و در عین حال این فاکتور ها راهم داشته باشد؟


ارزش پیشنهادی در ایده های کسب و کار سود آور


خروجی تمام کسب‌وکار ها به شکل محصول یا خدمت به بازار عرضه می‌شوند و مشتریان در بازار اقدام به خرید آن‌ها می‌کنند. شاید عواملی مانند تبلیغات باعث افزایش انگیزه‌ی مشتریان برای خرید باشد اما دلیل اصلی خرید نیستند.

 

این تصور اشتباه است که احساس کنید مشتریان محصولات را صرفاً از روی علاقه به آن محصول خریداری می‌کنند.

 

در حقیقت مشتریان، محصولات و خدمات شما را از این‌ جهت انتخاب می‌کنند که توانسته است مساله ای از آن‌ها را حل کند و باعث بهبود وضعیت فعلی آن‌ها شود. مشتریان بر همین اساس تصمیم می‌گیرند که از کدام محصول و به چه میزان استفاده کنند. به‌طور مثال انتقال پول به‌صورت اینترنتی باعث ایجاد ارزش برای مشتریان شده است، چون توانسته با ایده خود راه‌حلی برای مشکل وقت و هزینه مشتریان باشد و مردم به‌جای حضور در بانک می‌توانند به‌صورت اینترنتی و به شکل راحت‌تر این کار را انجام دهند.

چطور ایده های خلاقانه ای پیدا کنیم


انتخاب ایده کسب و کار اینترنتی از روی نیاز مشتریان


آیا نیازی که هدف گرفته ایم درست است؟ ایده ما میتواند راه حل خوبی برای آن نیاز باشد؟
یکی از دیگر سوالات رایج از من در جلسات مشاوره و یا منتورینگ کسب و کارها، اینست که به چه شکلی میتوانیم به درستی نیازی که پیدا کرده ایم و تطبیق ایده ما با آن نیاز برسیم؟ بهترین پاسخ برای این سوال اعتبارسنجی و یکی از مهمترین پیش نیازها برای رفتن به سمت اعتبارسنجی ایده خود، مطالعه کتاب تست مامان و استفاده از روش آن است.

****

----------------------------

نیاز مشتری حدس زدنی نیست، باید کشف شود!

----------------------------

****

 


چرا باید در وبینار معرفی و بررسی ایده های کسب و کار اینترنتی شرکت کنیم؟


وبینار معرفی ایده های کسب و کار اینترنتی

در چند سال گذشته روزانه با چندین استارتاپ سر و کار داشته ام؛ همینطور افراد زیادی از طریق ایمیل با روش های ارتباطی دیگر با ما تماس می گیرند تا درباره ی کسب و کارشان مشورت بگیرند، چیزی که در بسیاری از آن ها مشترک است این است که مساله ی واقعی که مردم حاضر باشند برایش پول بدهند یا به اندازه کافی توجه کنند را پیدا و حل نکرده اند. 

 

در این وبینار می خواهیم تجربیات خودمان را در رابطه با ایده های کسب و کار اینترنتی بیان کنیم و در ادامه با معرفی ایده های سودآور و جالبی که می تواند در ایران اجرا شود کمک کنیم تا شما دوستان بتوانید بزودی کسب و کار خود را راه اندازی کنید

 

در رابطه با این سوالات در این وبینار صحبت خواهد شد

چطور ایده های کسب و کاری را پیدا کنیم که رقیب کمتری داشته باشد؟
.
چطور ایده های کسب و کار های اینترنتی که در کشور های خارجی اجرا شده اند را پیدا کنیم؟
.
با چه تکنیک هایی می توانیم ایده های کسب و کار سود آوری پیدا کنیم؟
.
چطور یک ایده را نظر سنجی کنیم تا ببینیم مشتری دارد یا نه ؟
.
چطور نیاز های موجود در کشور برای رسیدن به یک ایده کسب و کار اینترنتی را پیدا کنیم؟
.

چه نوع ایده هایی در وبینار معرفی خواهد شد؟


قرار هست شما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار واقعی باشید. پس قطعا ایده هایی که معرفی می شود، ایده هایی خواهند بود که یک ارزش در جامعه ایجاد می کنند. این ایده ها روش های سرمایه گزاری نیستند، این ایده ها درآمد از طریق بیتکوین نیست، این ایده ها آموزش روش های کسب درآمد جانبی نخواهد بود، بلکه ایده هایی خواهند بود که شمارا صاحب یک کسب و کار با ارزش خواهد کرد.

بیشتر این ایده ها، کسب و کار هایی هستند که در کشور های دیگر اجرا شده و امکان راه اندازی آن در کشور وجود دارد. ایده هایی که قطعا رقبایی هم خواهد داشت اما مهم این است که شما نفر چندم این کسب و کار خواهید بود. در بیشتر ایده های کسب و کار رقبای شما بسیار ضعیف عمل می کنند و امتیاز ورود فردی جدید در این کسب و کار ها فراهم است. کافیست تا آن ها با پیدا کنید.

 

سخنرانان

مهدی گلزاری
مهدی گلزاری
مشاور و مدرس کسب و کار های اینترنتی

برای این که بتونی یک کسب و کار واقعی و پرسود برای خودت راه اندازی کنی، باید بتونی سیستمی طراحی کنی که تمام مراحلش بدون نقص باشه. برای این کار دو راه بیشتر وجود نداره، یکی این که خودت شروع کنی و با کسب تجربه بتونی سیستمی را طراحی کنی و بهبود بدی. دومی اینکه از تجربیات دیگران استفاده کنی تا بتونی کسب و کاری بدون نقص و در سریعترین زمان راه اندازی بکنی.

برگزارکنندگان

sepnaweb  سپناوب
sepnaweb سپناوب
مرکز تخصصی مشاوره و ارائه خدمات توسعه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی

هدف مجموعه سپناوب رشد سریع و تهیه یک نقشه راه درست برای افرادی که علاقمند ورود به کسب و کار های اینترنتی هستند می باشد. ما با ارائه مشاوره های لازم، برگزاری دوره های آموزشی و ارائه خدمات مورد نیاز می توانیم روند شروع کسب و کار شما را تسریع ببخشیم و با هدف گذاری مناسب کسب و کار شما را به نقطه دلخواه برسانیم. روش ما برای تسریع در روندها استفاده از اهرم و ابزار هایی هستند که فعالیت های لازم را خودکار سازی می کنند و این باعث می شود تا شما زمان بیشتری را به دست بیاورید و بیشتر فعالیت خود را برای توسعه کسب و کار خود قرار دهید. بزرگترین مشکل افراد این هست که زمان کافی برای مدیریت کسب و کار اینترنتی خود ندارند.


برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق باور های ذهنی خود را باید تغییر دهید √


برگزار‌کننده

آواتار

سپنا وب sepnaweb

مرکز تخصصی مشاوره و ارائه خدمات توسعه کسب و کار و بازاریابی اینترنتی کسب و کار اینترنتی را از کجا شروع کنیم؟ چشم انداز خود را به واقعیت تبدیل کنید و به رویای کارآفرینی خود دست یابید هدفی که دنبال می کنیم هدف مجموعه سپناوب رشد سریع و تهیه

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰