رویداد به پایان رسیده است!
وبینار گردایه 8 (تابستان 98): تحلیل تخصصی حوزه بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان در تاریخ چهارشنبه ۲۷ شهریور به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
چهارشنبه ۲۷ شهریور ساعت ۱۰:۰۰

وبینار گردایه 8 (تابستان 98): تحلیل تخصصی حوزه بازی‌های دیجیتال در ایران و جهان

  • ۱۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • سرگرمی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

سخنرانان

سعیده جنتی
سعیده جنتی
پژوهشگر عضو تیم دایرک

فوق لیسانس مدیریت رسانه، عضو مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) و پژوهشگر حوزه بازی‌های دیجیتال هستم. روندهای جهانی این صنعت را رصد کرده و مورد تحلیل قرار می‌دهم.

پویان نژادی
پویان نژادی
پژوهشگر عضو تیم دایرک

فوق لیسانس ‌آمار، عضو مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) و تحلیلگر داده‌های حوزه بازی‌های دیجیتال هستم. داده‌های موجود در این صنعت را مورد تحلیل قرار می‌دهم.

فریبا علیزاده
فریبا علیزاده
پژوهشگر عضو تیم دایرک

فوق لیسانس مدیریت تکنولوژی و پژوهشگر مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) هستم. در حال حاضر مدیریت پروژه جایزه بازی‌های جدی در سال 98 را بر عهده دارم.


توضیحات


وبینار مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) در فصل تابستان 98 به هشتمین گام خود رسیده است. در وبینار گردایه هشتم سعیده جنتی و پویان نژادی به همراه فریبا علیزاده، رویدادهای مهم و اثرگذار صنعت بازی‌های دیجیتال در فصل تابستان در سطح ایران و جهان را مرور خواهند کرد.

  •  در ابتدای این وبینار مطابق وعده همیشگی‌مان نگاهی به بازار جهانی بازی‌های دیجیتال در نیمه اول سال 2019 و آنچه تا پایان سال برای این صنعت پیش‌بینی شده است، خواهیم انداخت.
  • پس از آن بازار چهارمین کشور جهان در صنعت بازی‌های دیجیتال یعنی کره جنوبی را مورد بررسی و تحلیل قرار خواهیم داد.
  • در پرونده ویژه این وبینار به سراغ بازی‌های جدی (Serious Games) رفته و موضوعات جالب‌توجه پیرامون آن را مرور خواهیم کرد. ذیل همین موضوع نیز نگاهی بر بازی‌های تبلیغاتی (Advergames) خواهیم انداخت و به نکاتی که در ساخت موفق یک بازی تبلیغاتی کمک می‌کنند، اشاره خواهیم کرد.
  • در ادامه بحث داغ این روزهای صنعت بازی‌ها یعنی Cloud Gaming را موشکافی کرده و تحولاتی که این فناوری در صنعت بازی‌ها به‌وجود آورده است را بررسی خواهیم کرد.
  • در بخشی دیگر، گزارش جالبی از طراحی آیکون‌های بازی و برنامک‌های موبایلی ارائه کرده و اهمیت طراحی صحیح آن‌ها در اثرگذاری بر روی مخاطب و افزایش احتمال انتخاب یک بازی یا برنامک توسط وی را تحلیل خواهیم کرد.
  • بخش جالب ماجرا نیز برمی‌گردد به داده‌‎های کافه بازار در بخش بازی‌ها که علاقه‌مندان را با آنچه در بازار بازی‌های موبایلی در کشورمان روی داده است، آشنا می‌کند.
  • در پایان وبینار نیز شما را در جریان فعالیت‌های حال‌حاضر مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک)، قرار خواهیم داد.

 

 

این وبینار، چهارشنبه بیست و هفت شهریور 98، از ساعت 10 الی 11:30 برگزار خواهد شد.

 

برای اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید:
 021-88310370 (داخلی 411)

به امید دیدار شما
مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرِک)

برگزارکنندگان

مرکز تحقیقات بازی‌های دییجیتال
مرکز تحقیقات بازی‌های دییجیتال
DIREC

مرکز تحقیقات بازی‌های دیجیتال (دایرک) از سال 1394 با این هدف اصلی ذیل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تاسیس شد که سهم تحقیقات را در اکوسیستم بازی‌های دیجیتال در کشور ارتقا بخشد. در این راستا دایرک، تعاملی استراتژیک را با بازیگران اصلی این عرصه شامل شرکت‌های توسعه‌دهنده بازی، سرمایه‌گذاران، رسانه‌ها، دانش‌پژوهان و سیاست‌گذاران برقرار نموده است.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
بازار جهانی بازی‌های دیجیتال در سال 2019۱۰:۰۰۱۰:۱۵
بازار بازی‌های دیجیتال در کره جنوبی۱۰:۱۵۱۰:۳۰
بازی‌های جدی و بازی‌های تبلیغاتی۱۰:۳۰۱۰:۵۰
Cloud Gaming۱۰:۵۰۱۱:۱۰
تأثیرگذاری آیکون بازی‌ها و برنامک‌های موبایلی۱۱:۱۰۱۱:۲۵
مرور داده‌های کافه بازار۱۱:۲۵۱۱:۴۰
این روزها در دایرک مشغول چه کارهایی هستیم؟ ۱۱:۴۰۱۱:۵۰
پرسش و پاسخ۱۱:۵۰۱۲:۰۰

سوالات متداول

گردایه چیست؟
گردایه یک اصطلاح آماری برای عبارت Collection است. ایده کلی این است که آمار، اخبار و گزارش‌های جهانی را به صورت مداوم رصد می‌کنیم و روندهای مهم‌تر را به صورت دستچین در قالب گردایه ارائه می‌دهیم. گردایه را قبلا به صورت فصلنامه و در حال حاضر به شکل گزارش‌های دوره‌ای در سایت دایرِک منتشر می‌کنیم.
این وبینار برای چه کسانی مناسب است؟
همه بازی‌سازان، بازی‌پژوهان و علاقه‌مندان به این صنعت می‌توانند با حضور در وبینار، در جریان آخرین رویدادها و تحولات قرار بگیرند.
چگونه در وبینار شرکت کنم؟
پس از ثبت‌نام، لینک ورود به اتاق آنلاین در حساب کاربری شما در ایوند در دسترس قرار می‌گیرد. کافی است یک ربع قبل از شروع وبینار، وارد اتاق بشوید.
اطلاعات بیشتر؟
با ما با شماره 02188310370 داخلی 411 در تماس باشید.

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز تحقیقات بازیهای دیجیتال (دایرک)

مرکز تحقیقات بازیهای دیجیتال (دایرک) مرجع رسمی انتشار گزارشهای آماری و تقویت مبانی نظری در صنعت بازیهای دیجیتال ایران است.شماره تماس:۰۲۱-۸۸۳۴۵۵۹۱ (داخلی ۴۱۲)ایمیل:Info@direc.ir

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰