وبینار 8 خان رهبری تغییرات پیروزمندانه در سازمان

شروع رویداد
شنبه ۲۵ دی ۹۵ ۲۱:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۲۵ دی ۹۵ ۲۳:۰۰
موضوع رویدادمدیریت / MBA
اضافه به تقویم
وبینار 8 خان رهبری تغییرات پیروزمندانه در سازمان
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۳۱۳۶۲۴۴۰۵۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیط ورود به وبینار
۲۵ دی
۲۹,۰۰۰ تومان
تمام شد

توضیحات بیشتر

در سفرید، در محل کار هستید یا در منزل، هر جا که هستید، تبلت، موبایل یا رایانه خود را با سیم کارت یا هر وسیله دیگری به اینترنت وصل کنید و از سمینارهای یک ساعته یا کارگاههای تخصصی آکادمی مجازی ایرانیان به صورت آنلاین استفاده کنید. اساتید، دانشجویان و دانش آموختگان دوره های MBA و Post MBA در زمانهای مشخص اقدام به برگزاری وبینارها (سمینارهای آنلاین) در موضوعات مرتبط با مدیریت کسب و کار می نمایند. ورود به این برنامه ها با در نظر گرفتن محدودیت تعداد شرکت کنندگان برایی  همه علاقه مندان آزاد است.
شرکت در جلسه آنلاین سمینار اساتید با تبلت، تلفن همراه هوشمند و همچنین رایانه ها برای استفاده در هر زمان و مکان. می توانید ارائه اساتید را به صورت آنلاین مشاهده کنید و امکان تعامل صوتی و متنی با مدرس سمینار و سایر حضار را خواهید داشت.
تصویر کنید چه زمان و هزینه ای در این فرایند صرفه جوئی می شود.
فایل تصویری ضبط شده سمینار برای شرکت کنندگان در برنامه به صورت رایگان، 48 ساعت بعد از برنامه ارائه خواهد شد. اگر نگران فراموشی مطالب هستید، اگر دیر به برنامه رسیدید یا به هر دلیلی برنامه  را از دست دادید. این فایل کامل  همیشه در اختیار شما خواهد بود.

در این وبینار به چه موضوع هائی پرداخته می شود:

هر سازمانی برای زنده ماندن باید به صورت دائم در حال تغییر باشد. تغییر اصولا یادآور بی نظمی و هزینه و مقاومت کارکنان و ... می باشد. لذا رهبران سازمان خیلی دوست ندارند که با تغییرات دست و پنجه نرم کنند!! چرا؟؟؟

چون تغییر هم مانند بسیاری از نیازهای دیگر سازمان برای موفقیت نیازمند دانش مناسب است. تغییرات موفق در سازمانها از مسیر مشخص و آزموده شده ای عبور می کنند که رهبران عموما از آن اطلاعی ندارند. همچنین برای فرونشاندن مقاومتی که کارکنان در برابر هر تغییری از خود نشان می دهند روشهای موفقی وجود دارد.

همچنین گاهی لازم می شود که کلا استراتژی های موجود را دور بیاندازیم و تغییری در حد انقلاب در سازمان اجرا کنیم. خب! الان چه باید کرد؟

این یکی از موضوعات اصلی است که در دوره های MBA یا مدیریت عالی کسب و کار تدریس می شود. 

مدرس وبینار حاصل سالها تدریس، نحقیق و سابقه مدیریتی خود را در رهبری تغییرات سازمان در این وبینار ارائه  می کند.

نمونه وبینارهای این مدرس:

برای مشاهده نمونه وبینار کلیک کنید

درباره مدرس وبینار:

 مدرس دوره، محمد آکوچکیان، کارآفرین برگزیده ملی جمهوری اسلامی ایران (۱۳۸۸)، مدیر موفق ملی در عرصه جهان اسلام (۱۳۹۵) و مدیر بخش خاورمیانه کنسرسیومeLearnEver سوئد و WWS مالزی است . وی دانش آموخته مدیریت استراتژیک در مرکز تحقیقات استراتژیک توسعه می باشد. سال ۲۰۱۲۲ محمد آکوچکیان برنده جایزه جهانی mYprize مالزی برایی پیاده سازی آموزش مجازیی روی نسل چهارم تلفن همراه از YTL مالزی شد و در ۲۰۱۶ خدمات ارزش افزوده mLearningg را برای کشور عراق راه اندازی کرد . محمد آکوچکیان کسی است که با پشتیبانی کنسرسیوم eLearnEver سوئد و WWS مالزی برای اولین بار آموزش مجازی را در سال ۲۰۱۱ وارد کشور افغانستان و در ۲۰۱۴۴ وارد اقلیم کردستان عراق نمود وو  منشا تحولات بزرگ آموزشی در این کشورهاا شد. اکنون تمرکز وی بر گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه است.

رویداد آنلاین است

اگر مایل به اطلاع از رویدادهای مشابه این رویداد هستید، کلیک کنید.