رویداد به پایان رسیده است!
چه کنیم که در دوره ی رکود ورشکست نشویم در تاریخ جمعه ۶ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

چه کنیم که در دوره ی رکود ورشکست نشویم

شروع:
جمعه ۶ مهر ۹۷ ۰۹:۰۰
پایان:
جمعه ۶ مهر ۹۷ ۱۳:۰۰
مکان: تهران
چه کنیم که در دوره ی رکود ورشکست نشویم
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر


بسیاری به اشتباه فکر میکنند که شکست یک شبه به سراغ افراد میرود. خیر! اینگونه نیست. شکست خوردن حاصل تصمیمات اشتباه و کوچکی است است که در طول زمان تکرار شده اند. شرایط فعلی و لزوم تغییر در عملکرد برای جلوگیری از اتفاقات ناخواسته بر هیچ کس پوشیده نیست. اگر شما هم احساس کرده اید که احتیاج به تغییر برنامه برای جلوگیری از ورشکستگی احتمالی دارید، حتما با ما همراه شوید.


محورهای اصلی سمینار:


تغییر در عملکرد:

اغلب شنیده ایم که افرادی گفته اند که دلیل موفقیت شان این است که وقتی همه ترمز کردند، ما سرعتمان را بیشتر کردیم! اما این موضوع برای همه مصداق ندارد. باید رویه ی خود را در این دوره ی اقتصادی مشخص کنیم. اما نکته ی مهم این است که باید بدانیم که آیا این دوره ی زمانی برای ما مناسب توسعه است یا باید خودمان را در شرایط ویژه قرار دهیم تا سالم از این دوره عبور کنیم و ورشکستگی را تجربه نکنیم!


بازار فروش جدید:

سیل تغییرات این بار به فروش رسیده و همه ی ما اطلاع داریم که دیگر با روشهای قدیمی نمیتوانیم انتظار موفقیت داشته باشیم. وضعیت چک های برگشتی و اسناد اعتباری به گونه ای شده که منطقی نیست دیگر با شرایط قبل ادامه دهیم. اما این به معنی ادامه ندادن نیست. بلکه با اعمال تغییرات مناسب میتوانیم از خطر ورشکستگی نجات پیدا کرده و بازار هدف را به سمت فروش نقدی ببریم


وضعیت نیروی انسانی را بررسی کنید

مهمترین پایگاه تشکیل دهنده ی هر مجموعه ای، نیروی انسانی است. اما اگر در استخدام یا به کارگیری نیروها بر اساس توان واقعی دقت کافی را نداشته باشیم، همین پایگاه تبدیل به نقطه ی ضعف ما و در نهایت ورشکستگی میشود.


اخراج نیروهای ناکارآمد

باید یک مهارت جدید را بیاموزیم. اخراج نیروهای ناکارآمدی که ممکن است در هر سازمانی بوده و تبدیل به معضل شده اند، از هرچیز برای ما مهم تر است. اغلب به دلیل سابقه، احساسات شخصی و یا ترس از پیامدهای آن حاضریم به ادامه ی حضور این نیروها تن بدهیم که عملا سم مهلک برای سازمان هستند که احتمال ورشکستگی را بالا میبرند.


مدیریت هزینه ها

باید بدانیم که منابع ما محدود هستند. حتی اگر بسیار زیاد به نظر میرسند! اگر نتوانید هزینه های خود را مدیریت کنید، بی شک به عواقب بد و احتمالا ورشکستگی دچار میشوید. باید نرخ بازگشت سرمایه ROI را بهبود بخشیم و حتی ضررهای احتمالی را به سود پیش بینی شده تبدیل کنیم. شما حتما باید بتوانید کسب و کار خود را کنترل کنید. باید بتوانید گام بعدی را پیش‌بینی کرده و از اشتباهات گذشته درس بگیریداین سمینار مناسب چه کسانی است؟

برای تمامی مدیران کسب و کارها، فروشگاه های خدمات و یا محصول به صورت اینترنتی، تولیدی های کوچک، دفترهای پخش، خرده فروشی ها، داروخانه ها و لوازم بهداشتی و کسب و کارهایی که با مشتری چه به صورت حضوری و یا تلفنی در ارتباط هستند

 

سمینار تخصصی « مقابله با ورشکستگی » توسط عصر خلاقیت و با سخنرانی مصطفی طاهری کارشناس مدیریت صنعتی و دانش آموخته ی دوره ی BLS از دانشگاه صنعتی شریف آماده برگزاری شده است. در انتها برای شما آرزوی توفیق روزافزون داریم. بدانید که زندگی بهتر و آسوده تر حق طبیعی شماست که با روزمرگی از آن غفلت میکنید. علاوه بر همه ی توضیحات ذکر شده به شما گواهی نامه ی معتبر شرکت در این کارگاه را اهدا خواهیم کرد.

سخنرانان

مصطفی طاهری
مصطفی طاهری
نویسنده و کارآفرین

نویسنده کتاب کمتر بیشتر است و موسس مجموعه های آموزشی عصر خلاقیت و فروشگاه اینترنتی الینو

برگزارکنندگان

عصر خلاقیت
عصر خلاقیت
موسسه آموزشی

آدرس: تهران بزرگراه شهید ستاری شمال، نبش خیابان پیامبر، مجتمع کوروش، بخش همایش ها