ورود موفق به بورس

شروع:
پنج‌شنبه ۷ شهریور ۹۸ ۱۴:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۷ آذر ۹۸ ۱۶:۰۰
موضوع:مالی / بورس
ورود موفق به بورس
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

آشنایی با دوره

سالانه هزاران نفر کد بورسی می‌گیرند و عملا وارد دنیای سرمایه‌گذاری می‌شوند. جذابیت این بازار به قدری زیاد است که اگر شخصی اطلاعات کافی هم در حوزه بورس نداشته باشد، بسیار مشتاق است تا سرمایه‌گذاری در این بازار را تجربه کند. در سالهای اخیر با توجه به وضعیت مساعد بورس، اشتیاق زیادی در بین عموم مردم برای ورود به بورس ایجاد شده است ولی باید توجه داشت که سرمایه‌گذاری در بورس کاری کاملا تخصصی و نیازمند دانش کافی است. آسان بورس در راستای گسترش فرهنگ سرمایه‌گذاری و افزایش دانش کاربران خود، دوره‌ای را طراحی کرده است که گام به گام شما را با مباحث تحلیلگری و معامله‌گری آشنا می‌کند.


سوالات متداول

دوره ورود موفق به بورس چه تفاوتی با سایر دوره‌های آموزشی دارد؟
در این دوره سعی شده تا حد امکان از طرح مباحث بی اهمیت یا کم اهمیت اجتناب گردد و سرفصل‌هایی انتخاب شود که واقعا در دنیای تحلیلگری و سرمایه‌گذاری، کاربردی باشد.

 

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟
این دوره برای افرادی که هیچ اطلاعاتی از بورس ندارند مناسب نیست. در این دوره به مباحث ابتدایی پرداخته خواهد شد ولی بیشتر تمرکز دوره بر روی مباحث تخصصی می‌باشد؛ لذا این دوره برای افرادی کاربرد دارد که دانش نسبتا مختصری در این حوزه داشته باشند.

 

این دوره کجا و در چه روزهایی برگزار می‌شود؟
این دوره کاملا غیر حضوری می‌باشد و شما در هر هفته 4 ساعت آموزش می‌بینید که دو ساعت در قالب ویدئو برای شما ارسال خواهد شد که در طول هفته فرصت دارید تا آن را مشاهده نمایید و تمرینهای مربوطه را انجام دهید و هر پنجشنبه نیز 2 ساعت وبینار جهت تکمیل مباحث آموزشی و پرسش و پاسخ برگزار می‌گردد.

 

آیا با یادگیری این مباحث می‌توان مانند یک حرفه‌ای در بازار فعالیت کرد؟
یادگیری کلیه سرفصلهای آموزشی این دوره برای عموم فعالین بازار سرمایه الزامی هست ولی قطعا موفقت در بازار از آن افرادی هست که در کنار یادگیری، تمرین و تلاش فراوانی نیز دارند.

 

این رویداد از سرویس وبینار ایوند استفاده می‌کند.