رویداد به پایان رسیده است!
ورکشاپ تخصصی طراحی لباس، مد و برندسازی در تاریخ جمعه ۸ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۶ آذر ساعت ۰۸:۰۰

ورکشاپ تخصصی طراحی لباس، مد و برندسازی

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


ورکشاپ تخصصی طراحی لباس، مد و برندسازی

به بزرگ ترین رویداد تخصصی طراحی لباس، مد و برندسازی در ایران خوش آمدید.

داوطلب گرامی دوره تخصصی طراحی لباس، مد و برندسازی با اعتباردهی بین المللی و داخلی با همکاری دانشگاه آزاد در آبان ماه 1398 در سالن همایش های  دانشگاه آزاد واحد  تهران جنوب برگزار می گردد. این دوره مشمول آموزش جدیدترین و برترین تکنیک های مرتبط با طراحی لباس و برندسازی و شامل آموزش های پایه و تخصصی توسط برترین اساتید ارشد در حوزه مد می باشد.

در این دوره آموزشی هنرجویان علاقه مند به حوزه مد توسط اساتید مجرب و متدهای اجرایی جذاب و جدید مهم ترین عناوین مرتبط با طراحی لباس و برندسازی را بدون نیاز به پیش زمینه تحصیلی و علمی مرتبط می آموزند.

همچنین شرکت در دوره طراحی لباس برای ورود به بازار اجرایی نیازمند داشتن هیچ گونه پیش زمینه تحصیلی مرتبط نبوده و به دلیل جدید و بدیع بودن محتویات این دوره هر دو جامعه دارای تحصیلات دانشگاهی و یا دارای تجربیات حرفه ای قابلیت برداشت مطالب مفید و یادگیری و همچنین کسب مشاوره برای ورود به حوزه اجرایی کار از اساتید دپارتمان را به یک اندازه خواهند داشت.

کلیه شرکت کنندگان این دوره قادر خواهند بود از خدمات حاضر در محل برای کسب مشاوره جهت ورود به بازار کار اجرایی استفاده نمایند. مشاوره با کلیه تیم اساتید بعد از زمان بندی دوره در محل امکان پذیر می باشد. همچنین شرایط اسکان برای کلیه داوطلبانی که از شهرهای دیگر تمایل به حضور در این رویداد را دارند در هتل بزرگ فرهیختگان دانشگاه آزاد فراهم شده است.

محتوای آموزشی این سمینار شامل موارد زیر است:

مدیریت مد

مارکتینگ و بازاریابی مد

مهارت برگزاری رویدادهای مد

پیش بینی مد

آشنایی با نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی لباس

 

مدارک دوره:

کلیه هنرجویان این دوره می توانند زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مدرک تخصصی طراحی لباس را دریافت نمایند. همچنین مدرک دپارتمان طراحی لباس موسسه ایوان خانه به صورت دوزبانه روی دوره برای کلیه شرکت کنندگان وجود دارد.علاوه بر این، کلیه هنرجویان می توانند مدرک آکادمی رلیانس فرانسه (طرف قرارداد با موسسه ایوان خانه) را جهت اعتباردهی دوره آموزشی خود درخواست نمایند.

مخاطبان دوره

مدیران فروش و بازاریابی صنعت مد و لباس

استارتاپ ها و کسب و کارهای کوچک مد و لباس

دانشجویان و علاقمندان به حوزه مد و لباس

سخنرانان

سهراب رحیمی
سهراب رحیمی
مشاور برندسازی مد و پوشاک

کارشناسی سهراب رحیمی طراحی پارچه و لباس از دانشگاه هنر، مدیریت فشن از آکادمی فشن استانبول، مدیریت اجرایی از سازمان مدیریت صنعتی و مدیریت برندسازی از آکادمی برند ایران

مهندس حمید مهدیان
مهندس حمید مهدیان
مدرس، مدیر آموزش و مدیر گروه موسسات و مراکز علمی کاربردی

مدرس، مدیر آموزش و مدیر گروه موسسات و مراکز علمی کاربردی

فعال صنعت و دانشگاه در زمینه های نساجی، پوشاک، چرم و کفش

عباس جهرمیان
عباس جهرمیان
مدرس استایلینگ شخصی و اصول پوشش تجاری
محمد اراکی تبار
محمد اراکی تبار
مشاور بازاریابی در صنعت
نیلوفر ترابنده
نیلوفر ترابنده
مدنویس و طراح لباس
فهیمه آشفته
فهیمه آشفته
مدرس مهارت برگزاری رویداد
هتدی شریفی
هتدی شریفی
مدرس مدیریت فروش و CRM

برگزارکنندگان

موسسه آموزش ایوان خانه معمار
موسسه آموزش ایوان خانه معمار
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب
دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

سوالات متداول

آیا من برای شرکت در این ورکشاپ نیاز به زمینه تحصیلی مرتبط در رشته طراحی لباس دارم؟
خیر - هنرجو محترم هدف از برگزاری این ورکشاپ تخصصی طراحی مد و لباس آمادگی شما برای ورود به حوزه کاری مد و لباس است و در صورت داشتن تجربه اجرایی به هیچ وجه شما نیازمند داشتن تحصیلات دانشگاهی نیستید.
در این دوره چه مدارکی دریافت می کنم؟
هدف غایی آموزش، انتقال مطالب مفید به کلیه هنرجویان می باشد. ولیکن نظر به این که بسیاری از مخاطبین این رویداد با هدف ارتقا علمی، آموختن مهارتی جدید و ورود به بازار کار، ارائه مدرک به سفارت خانه ها و بهبود رتبه علمی خود را دارند، بر آن شدیم تا به منظور اعتبار دهی به دوره ی برگزار شده هنرجویان بتوانند مدارک دانشگاه آزاد اسلامی، آکادمی رلیانس فرانسه(طرف قرارداد با موسسه ایوان خانه) و همچنین مدرک دوزبانه موسسه ایوان خانه معمار را دریافت کنند. هنرجویان صحت مدارک صادر شده را می توانند با مراکز معتبر اعتبار دهی پیگیری نمایند.
شرکت در این همایش چه مزیتی برای هنرجو ایجاد می نماید؟
بازار مد و لباس به بازاری رقابتی تبدیل شده است که در این بازار شلوغ وجود تخصص و حرفه و به روز بودن حرف اول را میزند. لذا آشنایی با منابع و علم روز در شاخص و برجسته شدن شما در بازار اجرایی تأثیرگذار خواهد بود. به دلیل نوپا بودن این عرصه، نیروی متخصص بسیار اندکی در کشور وجود دارد. لذا یادگیری این مباحث آینده شغلی شما را تضمین کرده و به شما کمک می کند تا به دانش بنیادی راه اندازی و توسعه استارتاپ ها مسلط شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با چه شماره ای تماس بگیرم؟
شما جهت مشاوره فردی ویژه خود می توانید به رایگان با شماره 02122872307 و 02122886447 تماس حاصل نموده و یا به‌صورت حضوری به آدرس موسسه ایوان خانه معمار ضلع شمال غرب پل سیدخندان بین خیابان ارسباران و پیشداد پلاک 6 مراجعه نمایید.
آیا هنرجویان شهرستانی هم می توانند از این دوره استفاده کنند؟
کلیه هنرجویان شهرستانی می توانند از مزیت شرکت در این دوره و اقامت در هتل بزرگ فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین خدمات رفت و برگشت به محل برگزاری ورکشاپ استفاده نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ایوان خانه معمار تماس حاصل نمایید.
بلیت های این رویداد به چه صورتی قابل تهیه است؟
بلیت های این رویداد به چهار بلیت زیر تقسیم شده است: 1) بلیت vip 2) بلیت پکیج طلایی 3) بلیت پکیج نقره ای 4) بلیت پکیج برنز
هزینه پکیج vip چقدر است و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام vip در این رویداد شامل ارائه کلیه خدمات از قبیل مدارک دانشگاه آزاد اسلامی، آکادمی رلیانس فرانسه (طرف قرارداد با موسسه ایوان خانه) با امکان رجیستری گرفتن و مدرک دوزبانه موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار و ارسال رزومه هنرجو به بیش از 20 مرجع استخدامی در زمینه مد و پذیرایی میان وعده و ناهار و اقامت در هتل بزرگ فرهیختگان دانشگاه آزاد در طول مدت سه روزه برگزاری می باشد. قیمت این پکیج دو (2) میلیون تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 500 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
هزینه پکیج طلایی چقدر و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام طلایی در این رویداد شامل ارائه کلیه خدمات از قبیل مدارک دانشگاه آزاد اسلامی، آکادمی رلیانس فرانسه (طرف قرارداد با موسسه ایوان خانه) با امکان رجیستری و مدرک دوزبانه موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار و ارسال رزومه هنرجو به بیش از 20 مرجع استخدامی در زمینه مد و پذیرایی میان وعده و ناهار در طول مدت سه روزه برگزاری می باشد. قیمت این پکیج یک و نیم (5/1) میلیون تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 200 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
هزینه پکیج نقره ای چقدر و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام نقره ای در این رویداد شامل ارائه آکادمی رلیانس فرانسه (طرف قرارداد با موسسه ایوان خانه) با امکان رجیستری و مدرک دوزبانه موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار و ارسال رزومه هنرجو به بیش از 20 مرجع استخدامی در زمینه مد و پذیرایی میان وعده و ناهار در طول مدت سه روزه برگزاری می باشد. قیمت این پکیج یک (1) میلیون تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 200 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
هزینه پکیج برنز چقدر و شامل چه مواردی است؟
پکیج ثبت نام برنزی در این رویداد شامل ارائه مدرک دوزبانه موسسه ایوان خانه معمار، یک جلسه مشاوره بازار کار و ارسال رزومه هنرجو به بیش از 20 مرجع استخدامی در زمینه مد و پذیرایی میان وعده و ناهار در طول مدت سه روزه برگزاری می باشد. قیمت این پکیج هفتصد (700) هزار تومان بوده و پیش ثبت نام در این پکیج با مبلغ 200 هزار تومان امکان پذیر می باشد.
آیا شرکت در این دوره برای فارغ التحصیلان رشته های طراحی لباس و ... هم مفید است؟
این دوره به صورت کاملاً عملیاتی طراحی و اجرا می گردد. شما می توانید این انتظار را داشته باشید که در پایان این دوره مهارت های مورد نیاز یک مدیر بازاریابی برند پوشاک را کسب کرده اید و از آن در هدایت تیم بازاریابی و یا فعالیت خود به صورت مستقل استفاده نمایید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
آوردن هیچ وسیله ای از طرف شرکت کنندگان ضروری نیست و خودکار و کاغذ در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
راه ارتباطی برای ثبت نام چگونه است؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانید با شماره تماس 02122872307 و 02122886447 و همچنین شماره تلگرامی 09335223407 ارتباط بگیرید.

زمان‌بندی

روز اول
روز دوم
روز سوم
عنوانشروعپایان
مدیریت مد۸ صبح ۶ آذر۱۰ صبح ۶ آذر
زمان استراحت و میان وعده 1۱۰ صبح ۶ آذر۱۰:۳۰ صبح ۶ آذر
ادامه مدیریت مد۱۰:۳۰ صبح ۶ آذر۱۲:۳۰ صبح ۶ آذر
پذیرایی ناهار و انجام فریضه نماز۱۲:۳۰ ظهر ۶ آذر۱۳:۳۰ ظهر ۶ آذر
ترندشناسی۱۳:۳۰ ظهر ۶ آذر۱۵:۳۰ بعدازظهر ۶ آذر
زمان استراحت و میان وعده 2۱۵:۳۰ بعدازظهر ۶ آذر۱۶ عصر ۶ آذر
پیش بینی مد۱۶ عصر ۶ آذر۱۷ عصر ۶ آذر
عنوانشروعپایان
پرسونال برندینگ۸ صبح ۷ آذر۱۰ صبح ۷ آذر
زمان استراحت و میان وعده 1۱۰ صبح ۷ آذر۱۰:۳۰ صبح ۷ آذر
پرسونال استایلینگ۱۰:۳۰ صبح ۷ آذر۱۲:۳۰ صبح ۷ آذر
پذیرایی ناهار و انجام فریضه نماز۱۲:۳۰ ظهر ۷ آذر۱۳:۳۰ ظهر ۷ آذر
مهارت برگزاری رویداد۱۳:۳۰ ظهر ۷ آذر۱۵:۳۰ بعدازظهر ۷ آذر
زمان استراحت و میان وعده 2۱۵:۳۰ بعدازظهر ۷ آذر۱۶ عصر ۷ آذر
ادامه مهارت برگزاری رویداد۱۶ عصر ۷ آذر۱۷ عصر ۷ آذر
عنوانشروعپایان
مهارت ثبت برند۸ صبح ۸ آذر۱۰ صبح ۸ آذر
زمان استراحت و میان وعده 1۱۰ صبح ۸ آذر۱۰:۳۰ صبح ۸ آذر
تولید محتوای تصویری۱۰:۳۰ صبح ۸ آذر۱۲:۳۰ صبح ۸ آذر
پذیرایی ناهار و انجام فریضه نماز۱۲:۳۰ ظهر ۸ آذر۱۳:۳۰ ظهر ۸ آذر
مدیریت فروش۱۳:۳۰ ظهر ۸ آذر۱۵:۳۰ بعدازظهر ۸ آذر
زمان استراحت و میان وعده 2۱۵:۳۰ بعدازظهر ۸ آذر۱۶ عصر ۸ آذر
بازاریابی ارزش محور۱۶ عصر ۸ آذر۱۷ عصر ۸ آذر

آدرس

تهران میدان امام حسین (ع) ابتدای خیابان دماوند جنب بیمارستان بوعلی پلاک ۴۴۹۲ مجتمع دانشگاهی علوم انسانی ولیعصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب - روابط عمومی 02122886448

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

ایوان خانه معمار

دپارتمان معماری داخلی

رویداد های برگزارشده۲۰
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۲۰ نفر