ورکشاپ رایگان سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

شروع:
سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ ۱۹:۰۰
مکان: شیراز
موضوع:مالی / بورس
ورکشاپ رایگان سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

ورکشاپ رایگان آشنایی با سرمایه گذاری در بورس و هوش مالی

حضور کالج تی بورس برای اولین بار در شیراز

 

زمانی که می‌خواهید وارد یک سرمایه‌گذاری جدید شوید، باید در مرحله اول با آن کاملا آشنا شوید.این آشنایی باید موجب شفافیت و واضح شدن دیدگاه و درک شما از آن سرمایه‌گذاری شود. اولین و مهمترین گام موفقیت در ورود به بازار بورس درک شفاف تمام زوایای این بازار می‌باشد. این گام اگر به درستی انجام شود می‌تواند میزان هماهنگی بورس با روحیات شخصی شما را برای انتخاب آگاهانه، مشخص کند.

در همین راستا کالج تی‌بورس شنبه هر هفته یک ورکشاپ رایگان با موضوع سرمایه‌گذاری در بازار بورس، برگزار می‌کند. در این ورکشاپ سعی می‌کنیم این بازار را برای همگان شفاف کرده تا بتوانند بورس را همان‌گونه که هست، مشاهده کنند.

ما در کالج تی‌بورس مسیر موفقیت و بورس را به یک هرم تبدیل کرده و نام آن را "هرم موفقیت یک معامله‌گر" نامیده‌ایم. هرم موفقیت یک معامله‌گر شامل سه طبقه می‌باشد. طبقه اول به علم تحلیل‌گری، طبقه دوم به مفهوم معامله‌گری و در طبقه آخر به هوش سودآوری در بازار بورس خواهیم پرداخت.

 

طبقه اول هرم: آموزش تحلیل‌گری
در تحلیل‌گری شما دو موضوع مهم، زمان خرید و زمان فروش را باید بتوانید تشخیص دهید.
خرید: برای تشخیص زمان خرید شما به سه علم تحلیلی که شامل تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال و رفتار شناسی بازار است، نیاز دارید.
الف) تحلیل بنیادی: این علم به شما کمک خواهد کرد دایره طلایی سهام‌تان را مشخص کند. دایره طلایی سهام بهترین سهام بازار بورس در صنایع مختلف است.
ب) تحلیل تکنیکال: علم تکنیکال با کمک ابزارهای ترسیمی بهترین و کم ریسک‌ترین قیمت برای خرید سهام را به شما نشان می‌دهد.
ج) رفتارشناسی: این علم به شما میزان اطمینان سهم در لحظه خرید را نشان می‌دهد، که آیا سهم در آن لحظه برای ورود مطمئن هست یا خیر.


فروش: بهترین عملکرد ما در زمان فروش این است که اگر قیمت سهم بر خلاف تحلیل ما ریزش کرد کمترین ضرر و اگر قیمت سهم در راستای تحلیل حرکت کرد، تمام سود آن را بگیریم.
برای دستیابی به این عملکرد باید علم مدیریت سرمایه را کاملا آموزش ببینید، این علم ضرر شما را به حداقل و سود شما را به حداکثر خواهد رساند‌.

 

طبقه دوم هرم: آموزش معامله‌گری
از زمان شروع معاملات در بازار ویژگی‌های انسانی همچون ترس، طمع، امید، هیجان و استرس در شما بیدار خواهد شد که موجب می‌شود شما نتوانید معاملات خود را درست انجام دهید. در بورس آنچه انجام می‌دهید، بسیار مهم‌تر است از آنچه می‌دانید.
در بخش معامله‌گری شما خواهید آموخت که چگونه خود را در هنگام خرید و فروش در بازار بورس تحت کنترل بگیرید.

 

طبقه سوم هرم: استراتژی‌های سودآوری
در طبقه سوم، هوش مالی شما تقویت خواهد شد. در اینجا شما خواهید آموخت که زمانی که اوضاع بازار خوب است و همه افراد در حال سود هستند شما چگونه بیشترین سود ممکن را ببرید و زمانی که بازار در حال ریزش است و اکثرا در حال ضرر دیدن هستن، شما از سودهای کسب شده خود مراقبت کنید.

سخنرانان

ایمان صاحبدادی

ایمان صاحبدادی

بنیانگذار کالج تی بورس

آدرس:شیراز شیراز، معالی آباد، روبه روی پزشکان، پارک ملت، سالن اجتماعات فرهنگسرای سلامت